اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

رونمایی از مجموعه «گام به گام با امام موسی صدر»

مجموعه 12 جلدی «گام به گام با امام» روز یکشنبه ششم اسفند با حضور دکتر سیدعباس صالحی و ایت الله احمد مبلغی در تالار قلم کتابخانه ملی رونمایی می شود.

دیرباز: بازی در تلویزیون خطرناک‌تر از سینماست

کامبیز دیرباز معتقد است: تلویزیون حتی بیشتر از سینما روی لبه تیغ راه می‌رود و اتفاقا خیلی خطرناک‌تر است و اگر بازیگری در تلویزیون خوب بازی نکند، در این هنر سقوط خواهد کرد.

بازی در تلویزیون خطرناک‌تر از سینماست

گروه فرهنگی: کامبیز دیرباز معتقد است: تلویزیون حتی بیشتر از سینما روی لبه تیغ راه می‌رود و اتفاقا خیلی خطرناک‌تر است و اگر بازیگری در تلویزیون خوب بازی نکند، در این هنر سقوط خواهد کرد.

ماهیگیری خطرناک در فلوریدا!

لحظه شکار ماهی از روی قلاب ماهیگیر توسط یک تمساح خطرناک.

استفاده از نهال شناسنامه‌دار گام اول افزایش بهره‌وری در تولیدات باغی سمنان

خبرگزاری اریا - سمنان- ایرنا- مبانی اقتصاد مقاومتی ایجاب می کند کشاورزی کشور به علت کمبود اب به سمت توسعه باغی حرکت کند و در تولید باغی نیز اولین گام برای دستیابی به بیشترین بهره‌وری و باکیفیت‌ترین محصول استفاده از نهال شناسنامه‌دار و مناسب برای اقلیم و اهداف تعیین شده از سوی بهره‌برداران است.

سطح سدیم خون را با 6 گام غذایی تنظیم کنید

سلامت نیوز : مصرف بیش از حد سدیم نه تنها باعث افزایش فشار خون می شود، بلکه مشکلات استخوانی، گوارشی، قلبی و عروقی و پوستی نیز به همراه دارد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از اوای سلامت از steptohealth این در حالی است که سدیم در متابولیسم سلولی نقش مهمی دارد و مانع انقباض عضلات می شود. علاوه بر این شما ب

برنامه پزشک خانواده در 12 گام اجرا می شود

معاون بهداشت وزارت بهداشت، گفت: برای اجرای پزشک خانواده 12 گام پیش بینی کرده ایم که متناسب با زیرساخت ها و تخصیص های اعتباری، برنامه ها را پیش می بریم.

یک گام از دوازده گام طرح تحول سلامت

جامعه:برخورداری برابر از خدمات سلامت حق طبیعی همه مردم ایران است؛ حقی که تاکنون چندان شامل همه افراد جامعه نشده است.

«رادیو غضنفر» یک گام به پیش و دو گام به پس

متاسفانه عده ای بدون هویت رسمی چند روزی است به مدد اسناد و رانتهای اطلاعاتی در عرصه اطلاع رسانی سبز گشته اند و اگر کانالی می خواهد در چهارچوب نظام جمهوری اسلامی کار کند این حق برای همه باید باشد که در درجه اول هویت و نام خود را معرفی کند و در غیر این صورت مشخص است که این اقدام غیرقانونی خواهد بود.مش

ایا گوش کردن موسیقی با هدفون خطرناک است؟

بسیاری از افراد بر این باورند مشکلات گوش مربوط به سالمندی است و به محض این که صحبت از پیرگوشی می‌شود ان را به افزایش سن ربط می‌دهند. ایا واقعا همین طور است؟ این که می‌گویند پیرگوشی درمانی ندارد یک واقعیت علمی است؟

ایا گوش کردن موسیقی با هدفون خطرناک است؟

خبرگزاری اریا - بسیاری از افراد بر این باورند مشکلات گوش مربوط به سالمندی است و به محض این که صحبت از پیرگوشی می‌شود ان را به افزایش سن ربط می‌دهند. ایا واقعا همین طور است؟ این که می‌گویند پیرگوشی درمانی ندارد یک واقعیت علمی است؟

5 ماده غذایی خطرناک و سرطان‌زا برای دختران جوان

دختر‌های جوان برای حفظ بهتر سلامت خود باید برنامه غذایی سالم و منظمی داشته باشند تا در بزرگسالی دچار بیماری های مختلف از جمله سرطان نشوند.

گوش کردن موسیقی با هدفون خطرناک است؟!

بسیاری از افراد بر این باورند مشکلات گوش مربوط به سالمندی است و به محض این که صحبت از پیرگوشی می‌شود ان را به افزایش سن ربط می‌دهند.

ایا گوش کردن موسیقی با هدفون خطرناک است؟

بسیاری از افراد بر این باورند مشکلات گوش مربوط به سالمندی است و به محض این که صحبت از پیرگوشی می‌شود ان را به افزایش سن ربط می‌دهند. ایا واقعا همین طور است؟ این که می‌گویند پیرگوشی درمانی ندارد یک واقعیت علمی است؟ جام جم نوشت: باید بدانید پیرگوشی در سالمندان، مشکل نسبتا شایعی است...

روی خط خبر

کاریکاتور

فیلم های خبری

ریتم نامنظم ضربان ها/ سردرد های میگرنی، خطر ابتلاء به بیماری های قلبی و عروقی را افزایش ‏می دهند+ فیلم

مطابق با مقاله علمی چاپ شده در تاریخ 31 ژانویه 2018، در مجله علمی پزشکی بی ام جی (‏BMJ‏)، ‏سردرد های میگرنی، خطر ابتلاء به بیماری های قلبی و عروقی ما...