اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

وزارت علوم همچنان بدون گزینه

معصومه معظمی تاخیر در معرفی وزرای علوم و نیرو مدتی است که به چالش این روزهای دولت و مجلس تبدیل شده است و نمایندگان با انتقاد از این تاخیر، واکنش های مختلف خود را از طریق رسانه ها به گوش رییس جمهوری می رسانند. حسن روحانی در روز معرفی وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم به مجلس اعلام کرد که در لحظه اخر وزیر

احمدی‌نژاد از شما مستقل‌تر بود

افتاب یزد- گروه سیاسی: پس از فروکش کردن فضای انتخاباتی، تمام توجهات معطوف به مهم ترین مسیله ممکن، یعنی انتخاب وزرای شایسه و منطبق با رای مردم بود. همان طور که روحانی در انتخابات وعده داده بود، انتظار می رفت مدیریت کشور بنا به رای و خواست رای‌دهندگان انجام شود. مسیله ای که بارها و بارها از طریق برخی

دولت در انتخاب وزیر پیشنهادی علوم مستقل عمل کند

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تعلل در معرفی وزیر پیشنهادی علوم از سوی دولت از رییس‌جمهور خواست کسی را که خودش اصلح می داند، معرفی کند و منتظر اعلام رضایت دیگران نباشد.

دولت باید خود را در مورد تبریز 2018 موظف بداند

نصر: نایب رییس مجلس گفت: در سفر چند روز پیش معاون اول رییس جمهور به تبریز ما همچنان بر این قضیه تاکید کردیم که اولویت ما و خواسته اصلیمان در این برهه، اهمیت دادن به رویداد تبریز 2018 چنانچه در شان این شهر باشد، پرداخته شود و دولت باید خود را در این مورد موظف بداند. بیشتر...

تقویت استقلال بانک مرکزی با به سرانجام رسیدن طرح بانک مرکزی در مجلس/بررسی دقیق سیاستگذاری‌های پولی در کمیته ای مجزا از مفاد طرح

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از تقویت استقلال بانک مرکزی و ارتقای سیستم نظارتی این بانک در صورت به سرانجام رسیدن طرح بانک مرکزی جمهوری اسلامی خبر داد.

بررسی چالش های گسترش روابط اقتصادی بین ایران وعراق/از مشکلات بانکی تجار برای انتقال وجوه به عراق تا عدم وجودبرخی توافقات گمرکی

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که ایجاد بانک مشترک بین ایران و عراق بستر لازم برای گسترش روابط اقتصادی بین دو کشور را فراهم می کند.

مافیای قدرت و ثروت به دنبال تسلط بر بازار الومینیوم کشور است

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه مافیای اقتصادی به دنبال تسلط بر بازار الومینیوم کشور است، گفت: در صورت عدم ورود دستگاههای نظارتی احتمال ایجاد انحصار در بازار شمش الومینیوم کشور وجود دارد.

انتقاد از عدم همکاری بانکها در احیای بافت فرسوده

نایب رییس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه بانکها در حوزه احیای بافت فرسوده پای کار نیستند، گفت: علت این عدم همراهی بانکها این است که به انها تکلیف نشده است.

حوزه های علمیه کانون اصلی احیای حجاب و عفاف در جامعه اند / هدف هجمه جریان های معاند نظام، اشاعه بدحجابی و بی عفتی است

حوزه/ نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان این که کانون اصلی احیای حجاب و عفاف، حوزه های علمیه و مراکز بصیرت بخش جامعه اسلامی هستند، گفت: امروزه جریان های مخالف و معاند نظام سرمایه گذاری بسزایی از راه تبلیغ بی عفتی و بد حجابی دارند.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور | مهتاب کرامتی!

شهاب جعفرنژاد به مناسبت روز تولد مهتاب کرامتی، این کاریکاتور را در اینستاگرامش منتشرکرد.

کاریکاتور/ جلد اخر دادگاه مرتضوی رسید!

در حاشیه خبر «پرونده 32 جلدی سعید مرتضوی» محسن ظریفیان این کارتون را در نیش خط منتشرکرد.

کاریکاتور/ پرچم جدید امریکا!

در حاشیه سخنرانی گستاخانه ترامپ علیه ایران، صفحه اینستاگرام خط خطی، این کارتون وحید جعفری را منتشرکرد.

کاریکاتور / ترامپ در خلیج فارس!

در حاشیه اظهارات عجیب و غیردیپلماتیک ترامپ درباره خلیج فارس... / حسین صافی

کاریکاتور/ پلیسی که یکدفعه مچ اکرم را گرفت!

در حاشیه پخش اخرین قسمت فصل دوم «شهرزاد» شهاب جعفرنژاد این کارتون را در اینستاگرامش منتشرکرد و از بازشدن ناگهانی معماهای شخصیت اکرم توسط پلیس تعجب کرد!

کاریکاتور/ سلام جام جهانی به مسی و رونالدو

تصویر زیر کاریکاتوری با موضوع سلام جام جهانی به مسی و رونالدو است.

کاریکاتور/ پشت‌پرده ازادی رانندگی زنان‌عربستان!

رسانه های المانی تحریف اذهان از سرکوبگری های داخلی و جلب حمایت های بین المللی برای سیاست های جنگ طلبانه علیه یمن، ایران و قطر را از جمله دلایل لغو ممنوعیت رانندگی زنان از طرف پادشاه سعودی عنوان کردند.

فیلم های خبری