اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

«تحریم ایران» تاکتیک مدیران تلگرام برای فیلتر نشدن در ایران؟!

تلگرام قرار است به زودی فیلتر شود؛ این خبری‌ست که در روز‌های اخیر به گوش می‌رسد و موجب شده بار دیگر نرم‌افزار پیام‌رسان محبوب ایرانیان به صدر اخبار پیوند بخورد. با اخباری ناخوشایند که ظاهرا به گوش مدیران تلگرام هم رسیده و واکنش ایشان را به دنبال داشته است!

اندر حکایت اقدام تامل برانگیز اروپایی ها برای تحریم ایران

هر چند روز یکبار امریکایی ها با ادبیات خاصی که دونالد ترامپ در توییتر در پیش گرفته به ایران حمله می کند و اروپا نیز با ادبیات متعادل تری ایران را متهم به تلاش برای بی ثباتی در منطقه غرب اسیا می کند.

دلایل تهدید مستمر غربیان به تحریم ایران

برخی خلل و فرج در برنامه جامع اقدام مشترک سبب شده است تا دولت های دیگر به خود این اجازه را بدهند که هر زمان که خواستند، می توانند علیه ایران دست به اقدام تحریمی بزنند.

خوش‌رقصی تلگرام برای غربی‌ها با تحریم ایران!

بر اساس اعلام رسمی خبرگزاری sputnik، مسیولان تلگرام اعلام کرده‌اند ایرانیانی که در فهرست تحریم‌های امریکا، بریتانیا، اتحادیه اروپا و سازمان ملل قرار دارند، اجازه مشارکت در خرید ارز رمزنگار تلگرام را ندارند...

خوش‌رقصی تلگرام برای غربی‌ها با تحریم ایران!

بر اساس اعلام رسمی خبرگزاری sputnik، مسیولان تلگرام اعلام کرده‌اند ایرانیانی که در فهرست تحریم‌های امریکا، بریتانیا، اتحادیه اروپا و سازمان ملل قرار دارند، اجازه مشارکت در خرید ارز رمزنگار تلگرام را ندارند...

مسکو به توافق احتمالی اروپا و امریکا در تحریم ایران پایبند نخواهد بود

سفیر ایران در روسیه گفت: برجام در مجموع یک قرارداد بسیار خوب بود که بسیار ظریف است و توازنی در منافع مختلف دارد و هیچ نیازی برای تجدید نظر در خصوص برجام نبوده و نیست.

وضع تحریم جدید علیه ایران نقض برجام است

نماینده مجلس شورای اسلامی رفع تحریم‌های اعمال شده علیه کشورمان را هدف اصلی مذاکرات برجام عنوان کرد و گفت: هرگونه تحریم جدید علیه ایران نقض فاحش برجام از سوی غربی‌ها خواهد بود و ما در صورت چنین رخدادی برجام را کنار می‌گذاریم.

بازخوانی نام‌گذاری سال‌ها/ اینده ایران به عملکرد اقتصادی ما چشم دوخته است

گروه سیاست و اقتصاد - می‌شود ایرانی را دید که هنوز برای کالاهای مورد نیاز مردمش وابسته است و با یک مصوبه فلان شخص، ان سنا و ان‌ یکی اتحادیه، سرگیجه می‌گیرد و فلج می‌شود یا ایرانی را داشت که هیچ تحریم و محدودیتی زندگی مردمش را تهدید نمی‌کند. چون کالای ساخت هم‌وطنانشان را می‌خرند، کارگران ایرانی مشغول

پیونگ یانگ: تحریم و فشار مانع مذاکرات دو کره می شود

کره شمالی با محکوم کردن فشارهای ژاپن علیه این کشور، هشدار داد تحریم و فشار مانع انجام مذاکرات میان دو کره خواهد شد.

طرح اروپا برای تحریم‌های جدید علیه ایران/ رایزنی دوجانبه ایران و امریکا در وین

اخبار «ایران در جهان» طی 24 ساعت گذشته شامل موضوعاتی از جمله پیشنهاد تروییکای اروپایی برای تحریم‌های جدید علیه ایران و رایزنی دوجانبه هیات‌های ایران و امریکا در وین، بود.

ترامپ با صادرات نفت ایران چه خواهد کرد؟

یک رویکرد این است که ترامپ، تحریم‌های بانکی مشابه تحریم‌های بانکی دوران اوباما اعمال کند. اوباما در سال 2012، خریداران اسیایی نفت ایران را تهدید کرد اگر خرید نفت از ایران را کاهش ندهند، با خطر از دست دادن دسترسی به نظام بانکی امریکا روبرو خواهند شد. اوباما بر بانک‌های خارجی که با بانک مرکزی ایران تع

سناتور امریکایی: تحریم نُجباء بخشی از استراتژی مقابله با ایران است

عضو تندرو کنگره امریکا ضمن قلم‌فرسایی در یک روزنامه اسراییلی، خواستار برخورد جدّی با متحدان ایران در منطقه شد و نوشت: تحریم نُجَباء یک استراتژی بزرگتر یعنی مقابله با ایران است.

تحریم نُجباء بخشی از استراتژی مقابله با ایران است

عضو تندرو کنگره امریکا ضمن قلم‌فرسایی در یک روزنامه اسراییلی، خواستار برخورد جدّی با متحدان ایران در منطقه شد و نوشت: تحریم نُجَباء یک استراتژی بزرگتر یعنی مقابله با ایران است.

وضع تحریم جدید علیه ایران ناقض برجام است/ اگر امریکایی‌ها در برجام نمانند تعهدی برای ایران باقی نمی‌ماند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: وضع تحریم‌های جدید علیه ایران برای حفظ امریکا در برجام هیچ نفعی برای ما نداشته و خسارت جدیدی است که باعث نقض برجام می‌شود.

سناتور امریکایی: تحریم نُجَباء بخشی از استراتژی مقابله با ایران است

عضو تندرو کنگره ایالات متحده امریکا ضمن قلم‌فرسایی در یک روزنامه صهیونیستی، خواستار برخورد جدّی با متحدان ایران در منطقه شد و نوشت: تحریم نُجَباء اقدامی مناسب در قالب یک استراتژی بزرگتر یعنی مقابله با ایران است.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ جدیدترین رکورد خانم‌های ایرانی!

سالیانه 30 هزار میلیارد تومان در کشور در بخش لوازم ارایشی بهداشتی هزینه می‌شود و این در حالی است که تولیدات کشور تنها 10 هزار میلیارد تومان از این مواد مصرفی را تامین می‌کند و مابقی از طریق واردات تامین می‌شود.

فیلم های خبری

تشریح روند بازسازی فیلم‌های ایرانی جشنواره جهانی فجر

مدیر کل ارشیو‌های سازمان صدا و سیما درباره روند بازسازی فیلم‌های ایرانی بخش «بازسازی کلاسیک‌ها»ی سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر توضیح داد....