اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

برنامه پرداخت سود سهام‌ بیمه ملت اعلام شد

سود سهام سهام‌داران حقیقی شرکت بیمه‌ ملت مربوط به دوره عملکرد سال 1396، از طریق سیستم بانکی پرداخت می‌شود.

برنامه پرداخت سود سهام‌ بیمه ملت اعلام شد

سود سهام سهام‌داران حقیقی شرکت بیمه‌ ملت مربوط به دوره عملکرد سال 1396، از طریق سیستم بانکی پرداخت می‌شود.

اعلام زمان دو عرضه سهام در مهر ماه

زمان عرضه دو بلوک 5.24 و 21.95 درصدی مشخص شد. نوشته اعلام زمان دو عرضه سهام در مهر ماه اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.

نقدی به پیام خاص احمدی‌نژاد درباره‌ی حمله‌ی تروریستی در اهواز

حسام‌الدین قاموس مقدم در ایسنا نوشت: رییس دولت‌های نهم و دهم، حدود 16 ساعت پس از حادثه تروریستی اهواز، پیامی صادر کرد و ضمن تسلیت به بازماندگان شهدای این حادثه، گریزی هم به دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی زد و انها را نواخت. محمود احمدی‌نژاد که اخیرا در پی محاکمه و محکومیت یاران دیرینش اسفندیار رحیم‌مش

بالا بردن سود بانکی منطبق با اقتصاد اسلامی نیست/ لزوم مقابله با بنگاه‎داری بانک‏‎ها

گروه اقتصاد ــ حجت‌الاسلام و السلمین ثابت اظهار کرد: کم یا زیاد شدن سود سپرده‎های بانکی در بانکداری اسلامی و در نظریه اقتصاد اسلامی، تابعی از واقعیات اقتصادی جامعه است؛ بدین معنی که باید در متن اقتصاد واقعی و سودی که در ان ایجاد می‎شود، سود سپرده‎های بانکی نیز تعیین شود. به بیان بهتر، سود واقعی در ا

نرخ سود سپرده تغییر نمی‌کند نرخ سود سپرده تغییر نمی‌کند

شنیده‌ها حاکی است، بانک مرکزی به جای استفاده از سیاست پرهزینه افزایش نرخ سود سپرده در شرایط فعلی، می‌خواهد نقدینگی موجود را با سایر ابزارهای پولی مدیریت و کنترل کند.

افزایش سود سپرده‌ها مانعی برای خروج نقدینگی از بانک‌ها / بی‌میلی سهامداران برای برق‌و زرق تابلوهای سود بانکی

کارشناس صنعت پولی و مالی گفت: در شرایط فعلی افزایش نرخ سود سپرده های بانکی موجب هدایت نقدینگی از بازارهای طلا، سکه و بورس به سمت بانک ها نخواهد شد اما مانعی برای خروج منابع بانکی به سمت دیگر بازارها محسوب می شود.

افت سوداوری "ثشاهد" در سال مالی گذشته/ کاهش 50 درصدی سود تلفیقی

بر اساس صورت‌های مالی 12 ماهه حسابرسی نشده سرمایه‌گذاری شاهد، این شرکت در سال گذشته موفق به کسب سود خالص 475 میلیارد و 497 میلیون ریالی گردید که نسبت به سال پیش از ان، افت 8 درصدی در کسب سود داشته است.

نرخ سود چند بانک 23 درصد شد

افزایش چراغ‌خاموش نرخ سود بانکی در برخی بانک‌های خصوصی هرچند موضوع جدیدی نیست ولی تکرار ان، ان‌هم در شرایطی که بانک مرکزی با جدیت اعلام کرده هیچ اجازه‌ای به بانک‌ها برای افزایش نرخ سود نداده است، از اهمیت برخوردار می‌شود.

بانک‌های خصوصی مسابقه افزایش سود گذاشته‌اند!

برخی از بانک‌های خصوصی که در سال‌های قبل هم سردمدار افزایش نرخ سود بوده‌اند، بدون توجه به تجربه تلخ موسسات مالی، نرخ‌های سود را برای جذب مشتری بالا برده‌اند انهم بدون کسب اجازه از بانک مرکزی.

جولان بانک‌های خصوصی در رقابت سودی/نرخ سود چند بانک 23درصد شد

برخی از بانک های خصوصی که در سنوات قبل هم سردمدار افزایش نرخ سود بوده اند، بار دیگر نرخ های سود را برای جذب مشتری بالا برده اند انهم بدون کسب اجازه از بانک مرکزی.

افزایش چراغ خاموش نرخ سود بانکی

افزایش چراغ خاموش نرخ سود بانکی در برخی از بانک های خصوصی، هرچند موضوع جدیدی نیست ولی تکرار ان انهم در شرایطی که بانک مرکزی با جدیت اعلام کرده هیچ اجازه ای به بانک ها برای افزایش نرخ سود نداده است، از اهمیت برخودار می شود.

پرداخت تسهیلات با نرخ سود 6 درصدی دربانک صادرات ایران اغاز شد

حداقل مبلغ جهت افتتاح این نوع حساب 50 میلیون ریال و حداکثر سقف تسهیلات پرداختی 2 میلیارد ریال است. نرخ سود علی‌الحساب در این طرح نیز هفت درصد است. این طرح در قالب عقد مرابحه با اقساط 36 ماهه اجرا می شود و نیازی به وثیقه ندارد.

مهار نقدینگی اری، افزایش نرخ سود خیر

«افزایش نرخ سود بانکی» در حالی به عنوان یک گزینه برای مهار نقدینگی سرگردان از سوی برخی کارشناسان اقتصادی مطرح می شود که همگان می دانند سرانجام این کار، گران شدن هزینه تمام شده تجهیز منابع برای بخش های اقتصادی بویژه تولید است

رشد شیرین 38درصدی سود خالص در جاده بروجرد/ کسب سودناخالص 76 میلیاردی از محل فروش تفاله

این شرکت تولید قند در سال مالی منتهی به 31 تیر ماه 1397، با توجه به فروش بیش از 30 هزار تن شک، موفق به کسب سود خالص 176 میلیارد و 469 میلیون ریالی شد

روی خط خبر

کاریکاتور

فیلم های خبری

روسیه: 9 فیلم از صحنه سازی شیمیایی در ادلب تهیه شده است/ برنامه ریزی النصره برای حمله شیمیایی مرگبار با استفاده از 'گاز کلر' در ادلب

مرکز روسی اشتی طرف های درگیر در سوریه از ساخت 9 فیلم کوتاه از صحنه سازی شیمیایی در این کشور توسط یک شبکه امریکایی و چند شبکه تلویزیونی کشورهای منطقه ...