اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

دیدار رییس‌جمهور روحانی با نمایندگان جامعه روحانیت مبارز

رییس جمهور روحانی اسلام و جمهوریت را دو استوانه مستحکم نظام اسلامی و یادگار ارزشمند امام راحل (ره) دانست و تاکید کرد: مجموعه دولت برامده از اراده ملت است و در عین حال خود را موظف به اجرای احکام اسلامی می داند. به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی عصر دوشنبه و در ... نوشته دیدار رییس‌جم

گزارش تصویری اجتماع مردم اصفهان در محکومیت سخنان رییس جمهور امریکا

اجتماع مردم اصفهان در محکومیت سخنان رییس جمهور امریکا برگزار شد.

استعفای دسته‌جمعی وکلای رییس جمهور سابق کره جنوبی

وکیل‌های رییس جمهور سابق کره جنوبی، امروز (دوشنبه) پس از تصمیم دادگاه این کشور برای افزایش طول مدت محکومیت وی، در اقدامی اعتراضی، از وکالت او استعفا کردند.

کاظمی وزیر رفاه احمدی نژاد: هدف ترامپ از رییس جمهور شدن سرگرمی است و احمدی نژاد مطرح شدن/ در کشور ما مدیریت بله قربان گو وجود دارد

متاسفانه در کشور ما اکثر افراد و مدیران بر اساس روابط انتخاب می شوند و ضوابط کمتر مورد توجه است. دریک دوره‌ای گروهی بر سر کار می ایند و تمام طیف هم نگاه خودشان را بدون توجه به توانمندی‌ها و فقط به این دلیل که از لحاظ فکری با انها همراهی دارند انتخاب می شوند.

کاظمی وزیر رفاه دولت احمدی نژاد: هدف ترامپ از رییس جمهور شدن سرگرمی است و احمدی نژاد مطرح شدن/ در کشور ما مدیریت بله قربان گو وجود دارد

متاسفانه در کشور ما اکثر افراد و مدیران بر اساس روابط انتخاب می شوند و ضوابط کمتر مورد توجه است.

کاظمی وزیر رفاه دولت احمدی نژاد: هدف ترامپ از رییس جمهور شدن سرگرمی است و احمدی نژاد مطرح شدن/ در کشور ما مدیریت بله قربان گو وجود دارد/ متاسفانه در کشور ما اکثر افراد بر اساس روابط انتخاب می شوند نه ضوابط

ساعت24-پرویز کاظمی وزیر رفاه دولت احمدی نژاد به تشریح نحوه انتخاب مدیران، جابه‌جایی‌ها پرداخته است. او بر این باور است که برخی از مدیران در ایران تنها و تنها بر اساس روابط انتخاب می‌شوند.

امانویل مکرون: از رییس‌جمهور امریکا خواستم توافق هسته‌ای را پاره نکند

رییس‌جمهور فرانسه گفت: به رییس‌جمهور ترامپ گفتم که توافق هسته‌ای را پاره نکند و می‌توانیم خواستار مذاکره بیشتر با ایران باشیم.

از رییس‌جمهور امریکا خواستم توافق هسته‌ای را پاره نکند

رییس‌جمهور فرانسه گفت: به رییس‌جمهور ترامپ گفتم که توافق هسته‌ای را پاره نکند و می‌توانیم خواستار مذاکره بیشتر با ایران باشیم.

هشدار معاون سیاسی دفتر رییس‌جمهور به دولتمردان امریکا

معاون سیاسی دفتر رییس جمهور در واکنش به اجرای ️«نهضت خروج» از سوی رییس جمهور امریکا نسبت به قراردادهای بین‌المللی، تصریح کرد: اگر ترامپ بدون هیچ دلیل برجامی و وفق «نهضت خروج» می‌گوید از برجام خارج می‌شود؛ چرا ایران نتواند متقابلا و فراتر از برجام، از معاهدات امضا شده‌اش خارج شود؟

نامه رییس کمیسیون اقتصادی مجلس به رییس جمهور

محمدرضا پورابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در خصوص پرداخت یارانه مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) نامه‌ای به رییس جمهور ارسال کرد؛

جزییات دیدار امروز «جامعه روحانیت مبارز» با رییس‌جمهور/ انتقاد از حفره‌های ارتباطی بین دستگاه‌های دولتی و روحانیت/ استمرار جلسات مشترک با روحانی

خبرگزاری اریا - سخنگوی جامعه روحانیت مبارز از دیدار جامعه روحانیت مبارز با رییس‌جمهور خبر داد و گفت: قرار شد دیدارهای بعدی به‌منظور نشست مشترک با رییس‌جمهور برگزار شود.

توییت‌های هشدار امیز معاون سیاسی دفتر رییس جمهور خطاب به ترامپ

معاون سیاسی دفتر رییس جمهوری در واکنش به اجرای ️«نهضت خروج» از سوی رییس جمهور امریکا نسبت به قراردادهای بین‌المللی، تصریح کرد: اگر ترامپ بدون هیچ دلیل برجامی و وفق «نهضت خروج»می‌گوید از برجام خارج می‌شود؛ چرا ایران نتواند متقابلا و فراتر از برجام، از معاهدات امضا شده‌اش خارج شود؟

توییت‌های هشدار امیز معاون سیاسی دفتر رییس جمهور خطاب به ترامپ

خبرگزاری اریا - معاون سیاسی دفتر رییس جمهوری در واکنش به اجرای ️«نهضت خروج» از سوی رییس جمهور امریکا نسبت به قراردادهای بین‌المللی، تصریح کرد: اگر ترامپ بدون هیچ دلیل برجامی و وفق «نهضت خروج»می‌گوید از برجام خارج می‌شود؛ چرا ایران نتواند متقابلا و فراتر از برجام، از معاهدات امضا شده‌اش خارج شود؟

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ جلد اخر دادگاه مرتضوی رسید!

در حاشیه خبر «پرونده 32 جلدی سعید مرتضوی» محسن ظریفیان این کارتون را در نیش خط منتشرکرد.

کاریکاتور/ پرچم جدید امریکا!

در حاشیه سخنرانی گستاخانه ترامپ علیه ایران، صفحه اینستاگرام خط خطی، این کارتون وحید جعفری را منتشرکرد.

کاریکاتور / ترامپ در خلیج فارس!

در حاشیه اظهارات عجیب و غیردیپلماتیک ترامپ درباره خلیج فارس... / حسین صافی

کاریکاتور/ پلیسی که یکدفعه مچ اکرم را گرفت!

در حاشیه پخش اخرین قسمت فصل دوم «شهرزاد» شهاب جعفرنژاد این کارتون را در اینستاگرامش منتشرکرد و از بازشدن ناگهانی معماهای شخصیت اکرم توسط پلیس تعجب کرد!

کاریکاتور/ سلام جام جهانی به مسی و رونالدو

تصویر زیر کاریکاتوری با موضوع سلام جام جهانی به مسی و رونالدو است.

کاریکاتور/ پشت‌پرده ازادی رانندگی زنان‌عربستان!

رسانه های المانی تحریف اذهان از سرکوبگری های داخلی و جلب حمایت های بین المللی برای سیاست های جنگ طلبانه علیه یمن، ایران و قطر را از جمله دلایل لغو ممنوعیت رانندگی زنان از طرف پادشاه سعودی عنوان کردند.

کاریکاتور/ دومین عامل مرگ و میر ایرانی‌ها!

نزاع و دعوا»، دومین عامل مرگ و میر ناشی از حوادث در کشور، بعد از تصادفات جاده ای است.

فیلم های خبری