اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

اما و اگر حضور کره‌جنوبی در صنعت اب وفاضلاب ایران

عضو انجمن اب وفاضلاب کره‌جنوبی با اشاره حضور شرکت‌هایی از المان و اتریش در صنعت اب وفاضلاب ایران، تصریح کرد: کار سختی برای حضور در این صنعت در پیش داریم. نوشته اما و اگر حضور کره‌جنوبی در صنعت اب وفاضلاب ایران اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.

ورود زیردریایی هسته ای امریکا به کره جنوبی

ساعت24 -منابع خبری در کره جنوبی از پهلو گرفتن یک زیردریایی نظامی هسته ای با قابلیت حمل موشک های هسته ای در ابهای این کشور خبر دادند.

سامسونگ با تقاضای بالایی برای گلکسی نوت 8 در کره جنوبی مواجه است

گوشی گلکسی نوت 8 رکورد پیش خرید تلفن‌های همراه را از ان خود کرد و سرعت فروش خود را حتی با گذشت چند هفته از عرضه‌اش به خوبی حفظ کرده است. مطابق اخرین اطلاعات، نسخه 64 گیگابایتی این دستگاه توانسته در هفته دوم ماه اکتبر با امار 28.3 درصد، عنوان پرفروش‌ترین گوشی را در کره […] نوشته سامسونگ با تقاضای بال

بازدید سرمایه گذاران کره ی جنوبی از شهرک تخصصی بسته بندی اب معدنی کوهرنگ

یک هیات تجاری از کره ی جنوبی به منظور بررسی شرایط سرمایه گذاری در استان چهارمحال و بختیاری از شهرک تخصصی بسته بندی اب معدنی کوهرنگ بازدید کردند

سیول اعمال تحریم‌های یک جانبه علیه کره‌شمالی را بررسی می‌کند

کره‌ جنوبی اعمال تحریم‌های یک جانبه‌ علیه کره شمالی را در راستای افزایش فشارها برای متوقف کردن برنامه هسته‌ای و موشکی این کشور بررسی می‌کند. لیم سونگ نام،‌ معاون وزیر امور خارجه کره‌ جنوبی با بیان اینکه طرح تحریم یک جانبه کره شمالی در حال بررسی است گفت: هنوز تصمیمی در این باره اتخاذ نشده است. دیپلما

کره شمالی باز هم امریکا را تهدید کرد

کره شمالی روز پنج شنبه مانور دریایی امریکا و کره جنوبی را در شبه جزیر کره محکوم و تهدید کرد به حمله ای «غیر قابل پیش بینی» علیه امریکا و کره جنوبی دست خواهد زد.

کره شمالی باز هم امریکا را تهدید کرد

کره شمالی روز پنج شنبه مانور دریایی امریکا و کره جنوبی را در شبه جزیر کره محکوم و تهدید کرد به حمله ای «غیر قابل پیش بینی» علیه امریکا و کره جنوبی دست خواهد زد.

مقام های کره جنوبی، ژاپن وامریکا برای حل صلح امیز مساله کره شمالی موافقت کردند

خبرگزاری اریا - پکن ـ ایرنا ـ مقام های ارشد ژاپن ، امریکا و کره جنوبی بر یافتن راه حل دیپلماتیک و صلح امیز برای پایان دادن به بحران شبه جزیره کره به توافق رسیدند و مقام امریکایی گفت و گوی مستقیم با کره شمالی را امکان پذیر دانسته است.

مقام های کره جنوبی، ژاپن وامریکا برای حل صلح امیز مساله کره شمالی موافقت کردند

پکن ـ ایرنا ـ مقام های ارشد ژاپن ، امریکا و کره جنوبی بر یافتن راه حل دیپلماتیک و صلح امیز برای پایان دادن به بحران شبه جزیره کره به توافق رسیدند و مقام امریکایی گفت و گوی مستقیم با کره شمالی را امکان پذیر دانسته است.

توافق کره جنوبی، ژاپن و امریکا برای حل صلح امیز مساله کره شمالی

دولت بهار: مقام های ارشد ژاپن ، امریکا و کره جنوبی بر یافتن راه حل دیپلماتیک و صلح امیز برای پایان دادن به بحران شبه جزیره کره به توافق رسیدند و مقام امریکایی گفت و گوی مستقیم با کره شمالی را امکان پذیر دانسته است.

پول نفت را به یورو بدهید

پول نفت را به یورو بدهید؛ این درخواستی بود که وزیر نفت ایران از وزیر زمین و امور زیربنایی و حمل و نقل کره‌جنوبی داشت. بیژن زنگنه که روز گذشته با کیون هیون می ‌دیدار کرد، در شرایطی که کره‌جنوبی یکی از مهم‌ترین خریداران نفت ایران است و در سال‌های اخیر واردات نفت از کشور ما را افزایش داده، اظهاراتی را

کره ای‌ها در ایران سد می‌سازند

سفیر کره جنوبی گفت: این سد با ارتفاع بیش از 300متر اگر بزرگ ترین سد دنیا نباشد، از سدهای بزرگ دنیاست که با همکاری شرکت های کره ای در ایران ساخته می شود.

کره ای‌ها در ایران سد می‌سازند/سد بختیاری را در ایران می‌سازیم

سفیر کره جنوبی در ایران گفت: کره در طرح ساخت سد بختیاری بر روی رودخانه بختیاری از سرشاخه های رود دز، با ایران همکاری خواهد کرد.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور | مهتاب کرامتی!

شهاب جعفرنژاد به مناسبت روز تولد مهتاب کرامتی، این کاریکاتور را در اینستاگرامش منتشرکرد.

کاریکاتور/ ترامپ سر کلاس جغرافیا!

در حاشیه اظهارات مضحک ترامپ درباره خلیج فارس، رضا جنگی این کارتون را در اعتماد منتشر کرد.

کاریکاتور/ رقیب حمید درخشان مشخص شد!

«علیرضا مرزبان برای سومین بار جانشین میثاقیان شد!» این خبر سوژه کارتون امروز خبر ورزشی بود.

کاریکاتور/ جلد اخر دادگاه مرتضوی رسید!

در حاشیه خبر «پرونده 32 جلدی سعید مرتضوی» محسن ظریفیان این کارتون را در نیش خط منتشرکرد.

کاریکاتور/ پرچم جدید امریکا!

در حاشیه سخنرانی گستاخانه ترامپ علیه ایران، صفحه اینستاگرام خط خطی، این کارتون وحید جعفری را منتشرکرد.

کاریکاتور / ترامپ در خلیج فارس!

در حاشیه اظهارات عجیب و غیردیپلماتیک ترامپ درباره خلیج فارس... / حسین صافی

کاریکاتور/ پلیسی که یکدفعه مچ اکرم را گرفت!

در حاشیه پخش اخرین قسمت فصل دوم «شهرزاد» شهاب جعفرنژاد این کارتون را در اینستاگرامش منتشرکرد و از بازشدن ناگهانی معماهای شخصیت اکرم توسط پلیس تعجب کرد!

فیلم های خبری