اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

درگیری در مراسم عروسی در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه درگیری در یک مراسم عروسی به تیر اندازی طرفین درگیری ختم شد، گفت: عوامل ایجاد درگیری و تیر اندازی دستگیر شدند.

درگیری در مراسم عروسی در کرمانشاه به تیراندازی ختم شد‌

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه درگیری در یک مراسم عروسی به تیر اندازی طرفین درگیری ختم شد، گفت: عوامل ایجاد درگیری و تیر اندازی دستگیر شدند.

درگیری خونین در یک مراسم عروسی در کرمانشاه!

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه درگیری در یک مراسم عروسی به تیر اندازی طرفین درگیری ختم شد، گفت: عوامل ایجاد درگیری و تیر اندازی دستگیر شدند.

درگیری در عروسی به تیراندازی ختم شد

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه درگیری در یک مراسم عروسی به تیر اندازی طرفین درگیری ختم شد، گفت: عوامل ایجاد درگیری و تیراندازی دستگیر شدند.

درگیری در مراسم عروسی به تیراندازی ختم شد

فرمانده انتظامی کرمانشاه با بیان اینکه درگیری در یک مراسم عروسی به تیراندازی طرفین درگیری ختم شد، گفت: عوامل ایجاد درگیری و تیراندازی دستگیر شدند.

درگیری مدافع پیکان و مهاجم تراکتورسازی همچنان ادامه دارد !

مدافع پیکان و مهاجم تراکتورسازی بعد از درگیری شدید بازهم مقابل هم قرار می‌گیرند. نوشته درگیری مدافع پیکان و مهاجم تراکتورسازی همچنان ادامه دارد ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

درگیری حراست ورزشگاه سردار جنگل با رسانه ها/سپیدرودبا 2گل پیش است

رشت-بازی سپیدرود رشت و پدیده مشهد در حالی در ورزشگاه سردار جنگل رشت با درگیری حراست این ورزشگاه با اصحاب رسانه همراه بود که تا دقیقه 70بازی تیم سپیردورد رشت با دو گل پیش است.

درگیری شدید سزار و بادامکی در مشهد

هافبک برزیلی نفت ابادان با چهره ای برافروخته از روی زمین بلند شد و به سمت بادامکی رفت و ثانیه هایی این دو بازیکن با هم درگیری فیزیکی پیدا کردند.

سپاه پاسداران: توسعه‌ توان موشکی با شتاب بیشتری تداوم خواهد یافت

سپاه پاسداران در بیانیه‌ای اعلام کرد که، "توسعه‌ی توان موشکی جمهوری اسلامی که در شرایط تحریم کامل رقم خورده است نیز با شتاب بیشتر، بدون وقفه ارتقاء و تداوم خواهد یافت." نوشته سپاه پاسداران: توسعه‌ توان موشکی با شتاب بیشتری تداوم خواهد یافت اولین بار در پایگاه خبری اسلامشهرخبر پدیدار شد.

توسعه‌ توان موشکی با شتاب بیشتری تداوم خواهد یافت/ مبارزه بی‌امان با نظام سلطه و صهیونیسم را ادامه می دهیم

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای اعلام کرد: «توسعه‌ی توان موشکی جمهوری اسلامی که در شرایط تحریم کامل رقم خورده‌است با شتاب بیشتر، بدون وقفه ارتقاء و تداوم خواهد یافت.» منبع خبر: صاحب نیوز / لینک خبر: توسعه‌ توان موشکی با شتاب بیشتری تداوم خواهد یافت/ مبارزه بی‌امان با نظام سلطه و صهیونیسم را

توان بسیج در رفع عقب‌افتادگی‌ها در حفظ قران / اجرای فعالیت‌های قرانی با نیمی از بودجه فعلی

گروه فعالیت‌های قرانی: رییس دارالقران سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به عقب افتادگی‌های بسیار زیاد در زمینه حفظ قران کریم به نادیده انگاشتن توان بسیج در این زمینه اشاره و اظهار کرد: طی یک نامه رسمی به شورای توسعه فرهنگ قرانی اعلام کردیم که بسیج حاضر است با نیمی از بودجه‌ای که اختصاص داده می‌شود، فعال

مصوبات سفر رهبری به استان کرمانشاه با توان مضاعف پیگیری واجرا شود

کرمانشاه- استاندار کرمانشاه گفت: مصوبات سفر مقام معظم رهبری که به نوعی عملیاتی نشده باید با توان مضاعف پیگیری و تعیین تکلیف شود.

با 150میلیون کجا می‌توان‌ خانه‌ خرید؟ +جدول

انچه در زیر می‌اید جدول قیمت معاملات انجام شده اپارتمان‌هایی در مناطق مختلف شهری تهران طی مهر ماه 96 است که می توان با 150 میلیون تومان خرید.

توسعه‌ توان دفاع موشکی کشور تدوام خواهد یافت

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با قدردانی از حمایت‌های احاد مختلف مردم و مسوولین در پاسخ قاطع به اباطیل رییس جمهور امریکا علیه این نهاد انقلابی، بر عزم و اراده خود در مبارزه بی‌امان با نظام سلطه و صهیونیسم و توسعه‌ توان دفاع موشکی کشور تاکید کرد.

سپاه پاسداران: توسعه‌ توان موشکی با شتاب بیشتری تداوم خواهد یافت

خبرگزاری اریا - سپاه پاسداران در بیانیه‌ای اعلام کرد که، "توسعه‌ی توان موشکی جمهوری اسلامی که در شرایط تحریم کامل رقم خورده است نیز با شتاب بیشتر، بدون وقفه ارتقاء و تداوم خواهد یافت."

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور | مهتاب کرامتی!

شهاب جعفرنژاد به مناسبت روز تولد مهتاب کرامتی، این کاریکاتور را در اینستاگرامش منتشرکرد.

کاریکاتور/ ترامپ سر کلاس جغرافیا!

در حاشیه اظهارات مضحک ترامپ درباره خلیج فارس، رضا جنگی این کارتون را در اعتماد منتشر کرد.

کاریکاتور/ رقیب حمید درخشان مشخص شد!

«علیرضا مرزبان برای سومین بار جانشین میثاقیان شد!» این خبر سوژه کارتون امروز خبر ورزشی بود.

کاریکاتور/ جلد اخر دادگاه مرتضوی رسید!

در حاشیه خبر «پرونده 32 جلدی سعید مرتضوی» محسن ظریفیان این کارتون را در نیش خط منتشرکرد.

کاریکاتور/ پرچم جدید امریکا!

در حاشیه سخنرانی گستاخانه ترامپ علیه ایران، صفحه اینستاگرام خط خطی، این کارتون وحید جعفری را منتشرکرد.

کاریکاتور / ترامپ در خلیج فارس!

در حاشیه اظهارات عجیب و غیردیپلماتیک ترامپ درباره خلیج فارس... / حسین صافی

کاریکاتور/ پلیسی که یکدفعه مچ اکرم را گرفت!

در حاشیه پخش اخرین قسمت فصل دوم «شهرزاد» شهاب جعفرنژاد این کارتون را در اینستاگرامش منتشرکرد و از بازشدن ناگهانی معماهای شخصیت اکرم توسط پلیس تعجب کرد!

فیلم های خبری