اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

ظریف مریض شد/ دیدارهای وزیر خارجه لغو شد

سخنگوی وزارت خارجه گفت: کلیه برنامه‌ها و دیداهای دیروز و امروز وزیر امور خارجه به دلیل کسالت لغو شد.

وضع تحریم جدید علیه ایران نقض برجام است

نماینده مجلس شورای اسلامی رفع تحریم‌های اعمال شده علیه کشورمان را هدف اصلی مذاکرات برجام عنوان کرد و گفت: هرگونه تحریم جدید علیه ایران نقض فاحش برجام از سوی غربی‌ها خواهد بود و ما در صورت چنین رخدادی برجام را کنار می‌گذاریم.

تاکید اتحادیه اروپا بر اجرای کامل برجام

«هلگا اشمید» نماینده اتحادیه اروپا در پایان نشست کمیسیون مشترک برجام در بیانیه ای اعلام کرد که همه طرف ها بر اجرای موثر همه بخشهای برجام و اجرای مستمر لغو تحریمهای مرتبط هسته ای تاکید کردند.

لغو برنامه های ظریف به دلیل کسالت

تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های ملی پیام‌رسان‌ها، پیشنهاد لاریجانی برای تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی، از اصلاح برجام تا اصلاح موشکی، لغو کلیه برنامه‌ها و دیدارهای ظریف به دلیل کسالت، احوال‌پرسی بن‌علوی از ظریف، سومین جلسه رسیدگی به پرونده متهم حادثه خیابان پاسداران و... از جمله اخبار سیاسی ایسنا در ر

رویکرد دولت تدبیر؛ ادامه ایران در برجام حتی بدون امریکا

دولت تدبیر و امید در سال 92 با وعده توافق هسته‌ای و لغو کامل تحریم‌های ظالمانه به دنبال گشایش اقتصادی در کشورمان بود که اکنون که برجام در مرز نابودی است به هر قیمتی به دنبال ادامه ان است.

کورکر: فکر می‌کنم ترامپ از برجام خارج شود

رییس کمیته روابط خارجی سنا تصریح کرد که اگر اروپایی‌ها در ارتباط با چارچوبی درباره برجام به توافق نرسند، رییس‌جمهور امریکا در ماه مه احتمالاً از این توافق هسته‌ای خارج می‌شود.

لغو 115 پرواز در فرودگاه لندن

برف و سرما سبب لغو نزدیک به 115 پرواز در فرودگاه هیثرو لندن شد. پروازهای ورودی و خروجی به ویژه پروازهای کوتاه به مقصد اروپا لغو شد. پروازهای دیگر مانند نیویورک و کوالالامپور نیز لغو شد.

لغو 115 پرواز در فرودگاه لندن بخاطر سرما

برف و سرما سبب لغو نزدیک به 115 پرواز در فرودگاه هیثرو لندن شد. پروازهای ورودی و خروجی به ویژه پروازهای کوتاه به مقصد اروپا لغو شد. پروازهای دیگر مانند نیویورک و کوالالامپور نیز لغو شد.

هشدارهای فرید زکریا به ترامپ:ابطال برجام منطقه را پراشوب می کند/ کره شمالی با کشوری که در برجام عهدشکنی کند توافق نمی‌کند/مزیت های توافق با ایران را درک کنید/ پامپیو باید وقتش را صرف حفظ برجام کند

تحلیلگر ارشد مسایل بین‌المللی در یادداشتی به دولت امریکا هشدار داده در صورت عهدشکنی در برجام در مذاکره با کره شمالی موفق نخواهد شد.

نظر عراقچی درباره اخر و عاقبت برجام

معاون سیاسی وزیر امور خارجه می‌گوید: جمع بندی ما این است که اگر امریکا از برجام خارج و تحریم‌های یکجانبه ان‌ها برگردد، حتما ما برجام را ادامه نخواهیم داد چرا که منافع ما تامین نخواهد شد. هم به دلیل بازگشت تحریم‌های امریکا و هم به دلیل نقض فاحش برجام توسط امریکا، تصور ما این است که برجام ادامه پیدا ن

وضع تحریم جدید علیه ایران به بهانه حفظ امریکا در برجام نقض برجام است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است وضع تحریم‌های جدید علیه یران برای حفظ امریکا در برجام هیچ نفعی برای ما نداشته و خسارت جدیدی است که باعث نقض برجام می‌شود.

نگاهی به عملکرد امریکا در برجام/ از تحریم موشکی تا اصلاح برجام

با بررسی یک سال اجرای برجام در دولت دونالد ترامپ و دیگر اعضای 1+5 این سوال مطرح می‌شود که اساسا اصلاح یا مذاکره مجدد بر سر برجام هدف اصلی امریکا است یا از ابتدا انها چیز دیگری را دنبال می‌کردند؟

همه برنامه‌ها و دیدارهای دیروز و امروز ظریف به دلیل کسالت لغو شد

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان اعلام کرد که همه برنامه‌ها و دیدارهای دیروز و امروز ظریف از جمله دیدارش با وزیر خارجه عمان به دلیل کسالت لغو شد.

لغو کنسرت تنها در عرض پنج دقیقه!

نیروی انتظامی ممکن است در حکم خود برای لغو کنسرت بگوید که برای پیشگیری از وقوع جرم این کار انجام شده اما پرسش من این است که کدام جرم؟ ایا رواست جلوی هنرمندان سرشناسی که برای فرهنگ‌سازی مردم این مرز و بوم تلاش می‌کنند، گرفته شود و در عین حال برای جمع‌اوری رای از خواننده معلوم‌الحالی حمایت شود که به ع

برنامه های وزیر خارجه به دلیل کسالت لغو شد

سخنگوی وزارت امور خارجه از لغو تمامی برنامه های محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در روز های شنبه و یکشنبه به دلیل کسالت وی خبر داد.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ جدیدترین رکورد خانم‌های ایرانی!

سالیانه 30 هزار میلیارد تومان در کشور در بخش لوازم ارایشی بهداشتی هزینه می‌شود و این در حالی است که تولیدات کشور تنها 10 هزار میلیارد تومان از این مواد مصرفی را تامین می‌کند و مابقی از طریق واردات تامین می‌شود.

فیلم های خبری

تشریح روند بازسازی فیلم‌های ایرانی جشنواره جهانی فجر

مدیر کل ارشیو‌های سازمان صدا و سیما درباره روند بازسازی فیلم‌های ایرانی بخش «بازسازی کلاسیک‌ها»ی سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر توضیح داد....