اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

هر نوع تحریم سپاه به مثابه تحریم ایران است

نایب رییس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: هر نوع تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به مثابه تحریم کل کشور ایران و به مصایب اعلام جنگ می‌بینیم و امریکا را از کرده خودش پشیمان خواهیم کرد.

هر نوع تحریم سپاه به مثابه تحریم ایران است

نایب رییس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: هر نوع تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به مثابه تحریم کل کشور ایران و به مصایب اعلام جنگ می‌بینیم و امریکا را از کرده خودش پشیمان خواهیم کرد.

مجلس برای مقابله با تحریم سپاه برنامه دارد

عضو هییت‌رییسه کمیسیون امنیت‌ملی مجلس گفت: سپاه پاسداران از چنان توانمندی و ظرفیتی برخوردار است که با تحریم‌های امریکا تضعیف و محدود نمی‌شود.

اکثر مخاطبان VOA:تحریم سپاه از سوی امریکا موجب تقویت ان می‌شود

بیش از 80 درصد مخاطبان صدای امریکا معتقد بودند که تحریم های اخیر امریکا تاثیری برعملکرد سپاه پاسداران ندارد و حتی موجب تقویت ان نیز می شود.

بررسی ابعاد تحریم جدید سپاه درقوانین داخلی امریکا

بررسی ابعاد تحریم جدید سپاه درقوانین داخلی امریکا

تشنج در روز نفتی بهارستان رمزگشایی از رفتار متفاوت بازار

بازار‌های داخلی و جهانی به سخنان جمعه ترامپ بر خلاف تصور واکنش نشان دادن و بی‌تفاوت از کنار سخنان رییس جمهوری امریکا گذشتند. یک کارشناس اقتصادی می‌گوید: شاخص‌های اقتصادی در ایران، واکنش برعکس و متضادی نسبت به اظهارات خشم‌الود و پر از تهدید ترامپ نشان دادند.علیرضا سلطانی کارشناس اقتصاد سیاسی و استاد

ترامپ، محور شرارت است / سپاه نماد شجاعت و غیرت مردم ایران است

حوزه/ مدیر حوزه علمیه تهران، تحریم سپاه توسط امریکا را کاری غلط و بی ثمر عنوان کرد و گفت: سپاه نه تنها مایه افتخار ایران بلکه مایه افتخار و عزت برای همه جهان اسلام است و ادعاهای دروغین اقای ترامپ قطعا تاثیری در سیاست های اصولی جمهوری اسلامی نخواهد داشت .

من_یک_سپاهی_ام / پاسخی به عربده کشی های ترامپ

ایرانی ها این روزها با هشتک #من_یک_سپاهی_ام پاسخ سختی به اظهارات سخیف ترامپ علیه ایران و تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دادند و در فضای مجازی غوغا به پا کردد.

گزارش اختصاصی یورونیوز از تهران: با سخنان ترامپ چیزی عوض نشد

راهبرد جدید واشنگتن در قبال تهران که دونالد ترامپ، رییس جمهوری امریکا ان را ترسیم کرد، به تیتر نخست روزنامه‌های ایران تبدیل شده است. همه روزنامه‌ها بر این مساله تاکید داشتند که حتی با وجود خروج امریکا از برجام یا تحریم سپاه هیچ بند جدیدی به توافق هسته‌ای ایران با 1+5 اضافه نخواهد شد.

وقتی خبرگزاری صدا و سیما سانسور چی می‌شود

خبرگزاری صدا و سیما توضیحات تکمیلی وزارت خزانه‌داری امریکا درباره تحریم سپاه را منتشر کرده است. اما در این خبر به بخش اول توضیحات اشاره نکرده است.

کاسبان جنگ و پاسداران صلح

ترامپ در سخنانی هیجانی و به دور از ادب دیپلماتیک، ضمن اعلام عدم پایبندی ایران به مفاد برجام و اهانت به ملت بزرگ ایران، دستور تحریم سپاه را نیز صادر کرد...

ذوق‌زدگی پدرخوانده داعش از اقدام علیه سپاه

نخست‌وزیر صهیونیست‌ها که رژیم تحت امرش در سال‌های گذشته از جمله حامیان اصلی گروه‌های تروریستی در سوریه از جمله داعش بوده، روز یکشنبه از تصمیم امریکا برای تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حمایت کرد.

تحریم های امریکا علیه سپاه بی ارزش است

ساری - رییس مجمع نمایندگان استان مازندران گفت: تحریم امریکا علیه سپاه بی ارزش و اب در هاون کوبیدن است و سپاه را مرکز ثقل نیروهای انقلابی و نهاد ثبات ساز و هویت انقلاب اسلامی می دانیم.

تحریم های امریکا علیه سپاه بی ارزش است

رییس مجمع نمایندگان استان مازندران گفت: تحریم امریکا علیه سپاه بی ارزش و اب در هاون کوبیدن است و سپاه را مرکز ثقل نیروهای انقلابی و نهاد ثبات ساز و هویت انقلاب اسلامی می دانیم.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ جلد اخر دادگاه مرتضوی رسید!

در حاشیه خبر «پرونده 32 جلدی سعید مرتضوی» محسن ظریفیان این کارتون را در نیش خط منتشرکرد.

کاریکاتور/ پرچم جدید امریکا!

در حاشیه سخنرانی گستاخانه ترامپ علیه ایران، صفحه اینستاگرام خط خطی، این کارتون وحید جعفری را منتشرکرد.

کاریکاتور / ترامپ در خلیج فارس!

در حاشیه اظهارات عجیب و غیردیپلماتیک ترامپ درباره خلیج فارس... / حسین صافی

کاریکاتور/ پلیسی که یکدفعه مچ اکرم را گرفت!

در حاشیه پخش اخرین قسمت فصل دوم «شهرزاد» شهاب جعفرنژاد این کارتون را در اینستاگرامش منتشرکرد و از بازشدن ناگهانی معماهای شخصیت اکرم توسط پلیس تعجب کرد!

کاریکاتور/ سلام جام جهانی به مسی و رونالدو

تصویر زیر کاریکاتوری با موضوع سلام جام جهانی به مسی و رونالدو است.

کاریکاتور/ پشت‌پرده ازادی رانندگی زنان‌عربستان!

رسانه های المانی تحریف اذهان از سرکوبگری های داخلی و جلب حمایت های بین المللی برای سیاست های جنگ طلبانه علیه یمن، ایران و قطر را از جمله دلایل لغو ممنوعیت رانندگی زنان از طرف پادشاه سعودی عنوان کردند.

کاریکاتور/ دومین عامل مرگ و میر ایرانی‌ها!

نزاع و دعوا»، دومین عامل مرگ و میر ناشی از حوادث در کشور، بعد از تصادفات جاده ای است.

فیلم های خبری