اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

اتحادیه اروپا خواستار اتش بس فوری در غوطه شرقی شد

وین - ایرنا - فدریگا موگرینی مسیول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز جمعه در بیانیه ای به نمایندگی از 28 کشور عضو اتحادیه خواستار اتش بس فوری در غوطه شرقی سوریه شد و اعلام کرد: نبردها باید متوقف شود و جامعه بین المللی باید موقف کردن این درد و رنج انسانی متحد شود.

موگرینی خواستار اتش بس فوری در غوطه شرقی شد

فدریگا موگرینی مسیول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز جمعه در بیانیه ای به نمایندگی از 28 کشور عضو اتحادیه خواستار اتش بس فوری در غوطه شرقی سوریه شد و اعلام کرد: نبردها باید متوقف شود و جامعه بین المللی باید برای توقف این درد و رنج انسانی متحد گردد.

موگرینی: در جهان اشفته کنونی، متحدان اروپا به قدرت قابل اعتمادی نیاز دارند

وین - ایرنا - فدریکا موگرینی مسیول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز شنبه در گزارش جدید مرور ماموریت ها و فعالیت های خارجی این نهاد، با بیان این نکته که ما در جهان بی ثبات و مغشوشی زندگی می کنیم، نوشت: شهروندان اروپا و شریکان ما به قدرتی معتبر و قابل اعتماد، نیاز دارند.

معارضان سوری: امریکا تروریست‌های داعش را به «غوطه‌شرقی» منتقل کرده است

سرویس خارجی: منابع مخالف سوری اذعان کردند که نظامیان امریکایی داعشی‌ها را به غوطه شرقی دمشق منتقل می کنند تا طرح ارتش سوریه برای پاکسازی این منطقه از تروریست‌ها را ناکام بگذارند. احمد خازم، رییس شبکه سوری حقوق بشر وابسته به مخالفان اعلام کرد: امریکا می‌خواهد تروریست‌های داعش و دیگر گروه‌ها در ادلب و

دیدار موگرینی با عادل الجبیر

مسیول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با وزیر خارجه عربستان سعودی در بروکسل دیدار کرد.

روی خط خبر

کاریکاتور

فیلم های خبری

ریتم نامنظم ضربان ها/ سردرد های میگرنی، خطر ابتلاء به بیماری های قلبی و عروقی را افزایش ‏می دهند+ فیلم

مطابق با مقاله علمی چاپ شده در تاریخ 31 ژانویه 2018، در مجله علمی پزشکی بی ام جی (‏BMJ‏)، ‏سردرد های میگرنی، خطر ابتلاء به بیماری های قلبی و عروقی ما...