اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

جشن اسباب بازیها در لندن + تصاویر

ساعت 24-در تاریخ 19 نوامبر ،هر سال در لندن جشن با شکوه اسباب بازی برگزار می شود.در ادامه می توانید عکسهایی از این جشن را در خیابان ریجنت مرکز لندن در سال 2017 همراه صفهایی از مردم،شخصیتهای مورد علاقه کودکان،پرواز بالنها و موسیقی زنده مشاهده کنید.

جشن بازیگران ایران در کانادا/عکس

جشن بازیگران ایران در کانادا

حریری: در جشن استقلال لبنان مواضع سیاسی‌ام را اعلام می‌کنم

نخست‌وزیر مستعفی لبنان پس از دیدار با رییس‌جمهور فرانسه گفت که در جشن استقلال لبنان حضور خواهد یافت و در انجا مواضع سیاسی خود را اعلام خواهد کرد.

جشن ازدواج تایلندی‎ها در تابوت! +تصاویر

ساعت24-چند زوج تایلندی جشن ازدواج خود را به شیوه‌ای متفاوت، در تابوت برگزار کردند، چرا که معتقدند این اقدام بدشانسی را از انها دور می‌کند.

جشن ازدواج تایلندی‎ها در تابوت! +تصاویر

چند زوج تایلندی جشن ازدواج خود را به شیوه‌ای متفاوت، در تابوت برگزار کردند، چرا که معتقدند این اقدام بدشانسی را از انها دور می‌کند.

جشن سقوط موگابه در زیمبابوه

سرانجام موج تظاهرات خیابانی و مداخله ارتش علیه حکومت موگابه نتیجه داد و حزب حاکم زیمبابوه روز یکشنبه با برکناری رابرت موگابه، رییس جمهوری 93 ساله این کشور از رهبری این حزب به 37 سال ریاست او بر حزب پایان داد.

جشن روز جهانی توالت در سال 2017

روز جهانی توالت یک حرکت الهام‌بخش برای نشان دادن اعتراض به بحران بهداشت و درمان در سراسر جهان است. امروزه، حدود 4٫5 میلیارد نفر از مردم دنیا در خانه خود از داشتن سرویس بهداشتی که فضولات خود را بدون خطر و با امنیت و بهداشت دفع کنند محروم هستند. برنامه اهداف توسعه پایدار که […]

تصاویر/ جشن برکناری رهبر انقلابی زیمباوه

رییس‌جمهور کهنسال زیمبابوه از ریاست حزب حاکم این کشور برکنار شد.

برگزاری جشن کتاب در مراکز کانون استان تهران

مراکز بومهن، پاکدشت و پارچین کانون استان تهران هم‌زمان با بیست و پنجمین هفته کتاب، ویژه‌برنامه " کتاب، دوست خوب بچه‌ها " را برگزار کردند.

جشن تولد قلعه نویی شیرین می شود؟

ذوب اهن هم مثل سایپا در هفته های گذشته دچار افت شده است و5 هفته متوالی از برد دور بوده است .انها در این 5 هفته 4مساوی ویک باخت داشته اند .

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ شیرین‌کاری جدید لیگ برتر!

در حاشیه قراردادهای عجیب بازیکنان و باشگاه‌ها، محمدرضا میرشاه ولد این کارتون را در خبر ورزشی منتشر کرد.

فیلم های خبری

درگیری ارتش سوریه با داعش در البوکمال + فیلم

ستاد اطلاع رسانی جنگ سوریه ، تصاویری را از عملیات ارتش سوریه و هم پیمانانش صد تروریست های داعش در البوکمال واقع در حومه دیرالزور منتشر کرد....