اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

راهیان نور|امیر سیفی: راهیان نور اکسیر تداوم راه شهدای دفاع مقدس است

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور ارتش با حضور در جمع زایران راهیان نور یادمان بیت المقدس گفت که راهیان نور اکسیر تداوم این راه بوده و دوای دردمندان و جا ماندگان راه شهدا است.

راهیان نور پل ارتباطی دفاع مقدس با نسل‌های اینده است

فرمانده قرارگاه فرهنگی راهیان نور کشور گفت: راهیان نور باعث شده که نوجوانان و جوانان ما بتوانند با سیره و راه شهدا بیشتر اشنا شوند و از نزدیک اتفاقات دوران جنگ تحمیلی را مشاهده کنند.

راهیان نور ثابت کرد به یک نیروی مسلح تکلیف‌محور رسیده‌ایم

فرمانده قرارگاه راهیان نور ارتش گفت: راهیان نور یک صحنه متعالی، منطقی و روشمند علمی است که به جهانیان ثابت کرد ما از نیرو‌های مسلح ماموریت‌محور عبور کرده‌ و به یک نیروی تکلیف‌محور رسیده‌ایم.

راهیان‌ نور فرصت خوبی برای خودسازی است

خادم‌ الشهدای راهیان‌ نور گفت: راهیان‌ نور فرصت خوبی برای خودسازی است چرا که در این مناطق انسان به خدا نزدیک‌تر می‌شود.

رشد چشمگیر حضور مردم در سفرهای راهیان نور/ نقش نیروی انتظامی در ایمنی و امنیت کاروان‌های راهیان نور بی‌بدیل است

رییس ستاد مرکزی راهیان نور کشور به رشد چشمگیر حضور مردم در سفرهای راهیان نور اشاره کرد و گفت: استقبال مردم از سفرهای راهیان نور نسبت به سال گذشته رشد داشته است که امیدواریم این روند ادامه یافته و ما نیز توفیق احیای زیرساخت‌ها در این مسیر را داشته باشیم.

لزوم توجه زایران راهیان نور به توصیه‌های پلیس/ تعامل مطلوب ناجا و ستاد مرکزی راهیان نور

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه هماهنگی مناسبی میان ناجا و ستاد مرکزی راهیان نور صورت گرفته است، گفت: زایران مناطق عملیاتی برای اینکه از سفری ایمن بهره‌مند باشند، به توصیه‌های ماموران ناجا توجه کنند.

15 هزار نفر به اردو‌های راهیان نور دریایی هرمزگان اعزام می‌شوند

مسیول سازمان اردویی راهیان‌ نور و گردشگری سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان پیش‌بینی کرد تا پایان 13 فروردین سال اینده 15 هزار نفر به اردوهای راهیان‌نور دریایی و پنج هزار نفر به اردوهای راهیان‌ نور در مناطق عملیاتی دفاع‌ مقدس اعزام شوند.

فرهنگ راهیان نور با قالب‌های هنری نهادینه می‌شود

مجری طرح برگزاری دومین همایش ملی تیاتر خیابانی راهیان نور گفت: جریان عظیم و مردمی راهیان نور یک فرهنگ جامع در راستای دفاع مقدس است که با قالب‌های هنری همچون هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی و تصویری نهادینه می‌شود.

تدریس درس اشنایی با دفاع مقدس برای دانشجویان انتظامی در راهیان نور

فرمانده قرارگاه راهیان نور ناجا از حضور دانشجویان انتظامی در سرزمین‌های نور در راستای تدریس دو واحد درس اشنایی با دفاع مقدس خبر داد.

نمایشگاه هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری دزفول بر پا شد

نمایشگاه بزرگ هوایی راهیان نور نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران روز یکشنبه با برگزاری ایینی در پایگاه چهارم شکاری وحدتی دزفول گشایش یافت

راهیان‌ نور مایه خیر و برکت است/ بازدید از مناطق عملیاتی افزایش یافته است

فرمانده نیروی انتظامی گفت: حرکت راهیان‌‌ نور منشا خیر برای کشور و مردم ماست و این حرکت در سال‌های گذشته با ابتکار مقام معظم رهبری شکل گرفت.

راهیان نور مسیر بندگی در راه خدا است

حمید کاظمی از شعرای اهل بیت (ع) گفت: راهیان نور مسیر بندگی در راه خدا است. برای بندگی یک مسیر بیشتر وجود ندارد و ان هم زندگی مومنانه و مجاهدانه همچون شهدا است.

نمایش کلاشینکف جدید در نمایشگاه راهیان نور نداجا

سلاح انفرادی کلاشینکف «KL103» امسال در نمایشگاه راهیان نور نیروی دریایی ارتش در خرمشهر در معرض دید عموم مردم قرار دارد.

روایتگری در راهیان نور همانند روایتگری حادثه عاشوراست

فرمانده قرارگاه عمار با بیان اینکه روایتگری در راهیان نور همانند روایتگری حادثه عاشوراست، گفت: باید توجه داشت که روایتگری دفاع مقدس سبب تحریف و اغراق نشود.

نمایش «مصاف» در نمایشگاه راهیان نور نداجا

سلاح انفرادی «مصاف» امسال در نمایشگاه راهیان نور نیروی دریایی ارتش در خرمشهر در معرض دید عموم قرار گرفته است.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ جدیدترین رکورد خانم‌های ایرانی!

سالیانه 30 هزار میلیارد تومان در کشور در بخش لوازم ارایشی بهداشتی هزینه می‌شود و این در حالی است که تولیدات کشور تنها 10 هزار میلیارد تومان از این مواد مصرفی را تامین می‌کند و مابقی از طریق واردات تامین می‌شود.

فیلم های خبری

تشریح روند بازسازی فیلم‌های ایرانی جشنواره جهانی فجر

مدیر کل ارشیو‌های سازمان صدا و سیما درباره روند بازسازی فیلم‌های ایرانی بخش «بازسازی کلاسیک‌ها»ی سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر توضیح داد....