اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

گزارش تصویری: بازدید وزیر راه و شهرسازی از ایستگاه راه‌اهن تهران و بهره‌برداری از واگن‌های ویژه سفرهای نوروزی

وزیر راه و شهرسازی در جریان شرکت در مراسم بهره‌برداری از 61 واگن مسافری نو و بازسازی شده برای سفرهای نوروزی 97 از سالن مسافری و سکو‌های ایستگاه راه‌اهن تهران نیز بازدید کرد.

افزایش 14 درصدی تخلیه بار در راه اهن بندرعباس

رییس راه اهن هرمزگان گفت: راه اهن بندرعباس در سال جاری 182 هزار واگن تخلیه با داشته که نسبت به سال گذشته 14 درصد افزایش یافته است. نوشته افزایش 14 درصدی تخلیه بار در راه اهن بندرعباس اولین بار در شبکه اطلاع رسانی هرمز|اخبار هرمزگان,اخبار بندرعباس پدیدار شد.

طرح توسعه ایستگاه‌های راه‌اهن در 7 شهر ایران اجرا می‌شود

مدیرعامل شرکت راه‌اهن بااشاره به حمایت‌های صورت گرفته از سوی دولت و اینکه قرارداد توسعه ایستگاه‌های راه‌اهن در هفت شهر ایران اجرایی می‌شود، از واریز 750 میلیارد تومان یارانه به این بخش برای توسعه بخش مسافری ریلی خبر داد. نوشته طرح توسعه ایستگاه‌های راه‌اهن در 7 شهر ایران اجرا می‌شود اولین بار در تجا

سال 96 در احداث راه‌اهن رکورد زدیم/ واردات افزایش یافت

رییس‌جمهور گفت: در سال 96 رکورد در راه اهن داشتیم و 116 کیلومتر راه اهن جدید افتتاح شد.

بحران بزرگ درلیگ یک با انصراف راه اهن از ادامه مسابقات

با این تصمیم سرمربی راه اهن باید نشست و دید که فدراسیون برای رهایی از این بحران که می تواند جنجال بزرگی در لیگ دسته اول ایجاد کند، چه تصمیمی می گیرد. راه اهن اغلب بازیهایش را باخته اما چند امتیازی که گرفته در صورت پاک شدن می تواند بخش هایی از جدول را تغییر دهد.

روحانی: سال 96 در احداث راه‌اهن رکورد زدیم

رییس‌جمهور گفت: در سال 96 رکورد در راه اهن داشتیم و 116 کیلومتر راه اهن جدید افتتاح شد.

خط راه اهن اهواز به اصفهان از طریق فاینانس احداث می شود

عضو هییت مدیره راه اهن کشور در ارتباط با خط راه اهن اهواز ـ ایذه ـ اصفهان گفت: بر اساس توافقات انجام شده، این پروژه از طریق فاینانس احداث خواهد شد

تحقق سهم راه اهن ازجابجایی مسافر و بار نیازمند اقدام عملی است

معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل ونقل راه اهن جمهوری اسلامی ایران گفت: براساس سیاست های کلی و کلان کشور سهم راه اهن ازجابجایی مسافر 20 درصد وحمل بار 30 درصد تصویب شده که برای تحقق این سهم باید گام های عملی و مهمی برداشت.

روحانی: سال 96 در احداث راه‌اهن رکورد زدیم

رییس‌جمهور گفت: در سال 96 رکورد در راه‌اهن داشتیم و 116کیلومتر راه‌اهن جدید افتتاح شد.

روحانی: سال 96 در احداث راه‌اهن رکورد زدیم/ واردات افزایش یافت

رییس‌جمهور گفت: در سال 96 رکورد در راه اهن داشتیم و 116 کیلومتر راه اهن جدید افتتاح شد.

انصراف راه اهن از لیگ یک جدی است؟!

در شرایطی تیم فوتبال راه اهن از کناره گیری مسابقات لیگ یک سخن گفته که نتایج دیدارهای پیش روی این تیم می تواند سرنوشت صعودکننده ها به لیگ برتر را تغییر دهد. نوشته انصراف راه اهن از لیگ یک جدی است؟! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

طرح راه اهن تبریز - میانه مشکل اعتباری ندارد

خبرگزاری اریا - تبریز- ایرنا - استاندار اذربایجان شرقی با بیان اینکه مشکل اعتباری برای پروژه راه اهن تبریز - میانه وجود ندارد، گفت: حتی 10 درصد اعتبار اضافه برای این پروژه در نظر گرفته شده است.

2 دیدار سرنوشت ساز برای تعیین قهرمانی لیگ یک؛/ چرا انصراف راه اهن جدی نیست

در شرایطی تیم فوتبال راه اهن از کناره گیری مسابقات لیگ یک سخن گفته که نتایج دیدارهای پیش روی این تیم می تواند سرنوشت صعودکننده ها به لیگ برتر را تغییر دهد.

مدیرعامل باشگاه راه‌اهن استعفا داد

مدیرعامل باشگاه راه‌اهن در اعتراض به ناداوری‌ها در لیگ دسته یک از سمت خود کناره‌گیری کرد.

درخواست اصلاح پرونده جهانی راه اهن ایران

کارشناسان یونسکو در حالی خواستار اصلاحات در پرونده ثبت جهانی راه اهن ایران شده‌اند که قرار است این پرونده در سال 2019 به همراه جنگل‌های هیرکانی در فهرست جهانی ثبت شود.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ جدیدترین رکورد خانم‌های ایرانی!

سالیانه 30 هزار میلیارد تومان در کشور در بخش لوازم ارایشی بهداشتی هزینه می‌شود و این در حالی است که تولیدات کشور تنها 10 هزار میلیارد تومان از این مواد مصرفی را تامین می‌کند و مابقی از طریق واردات تامین می‌شود.

فیلم های خبری

تشریح روند بازسازی فیلم‌های ایرانی جشنواره جهانی فجر

مدیر کل ارشیو‌های سازمان صدا و سیما درباره روند بازسازی فیلم‌های ایرانی بخش «بازسازی کلاسیک‌ها»ی سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر توضیح داد....