اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

موگرینی: برجام پیروزی ما و مردم ایران است

به گزارش اخبار ملّت به نقل از ایرنا، موگرینی عصر امروز سه شنبه در مراسم دریافت جایزه ‘کایزر اوتو’ 2017 در شهر ‘ماگدبورگ’ المان ، گفت: در جهان کوچک ، پیچیده و دشوار ما ، صلح و امنیت در اروپا با صلح و امنیت در منطقه ما و جهان در ارتباط است و از این […] نوشته موگرینی: برجام پیروزی ما و مردم ایران است ا

موگرینی: برجام پیروزی ما و مردم ایران است

فدریکا موگرینی مسیول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، بار دیگر بر اهمیت برجام برای صلح و امنیت در جهان و لزوم حفظ ان تاکید کرد و گفت: «با این توافق، هم ما و هم مردم ایران پیروز شدند.»

ناراحتی ترامپ از برجام نشان دهنده تدبیر تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران است/ همه مردم ایران سپاهی هستند

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ باید بداند وقتی در مورد سپاه پاسداران صحبت می‌کند یعنی درباره همه ایرانی‌ها حرف می‌زند و ما همه سپاهی هستیم.

روایت رسانه پاکستانی از اتحاد مردم ایران مقابل ترامپ با وجود مشکلات اقتصادی

اسلام اباد - ایرنا - روزنامه پاکستانی «تودی» مقاله ای با موضوع 'ایستادگی مردم ایران برابر فشارهای و تحریم های خارجی با وجود مشکلات اقتصادی' نوشت: سخنان ضد برجامی ترامپ باعث اتحاد بیشتر مردم ایران شده است.

فرماندار دامغان: سخنان سخیف ترامپ وحدت مردم ایران را تقویت کرد

علی اصغر مجد روز سه شنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی در سالن کنفرانس امیرکبیر دانشگاه دامغان، افزود: مردم ایران پس از شنیدن گفته‌های دروغین ترامپ از رسانه های عمومی، برای این سخنان هیچ اهمیتی قایل نشده اند و برخلاف ان وحدت بین مردم نیز بیش از گذشته تقویت شده است.فرماندار […]

موگرینی: برجام پیروزی ما و مردم ایران است

خبرگزاری اریا - برلین - ایرنا - فدریکا موگرینی مسیول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، بار دیگر بر اهمیت برجام برای صلح و امنیت در جهان و لزوم حفظ ان تاکید کرد و گفت: «با این توافق، هم ما و هم مردم ایران پیروز شدند.»

مردم ایران به تمام جهان نشان دادند که محتاج هیچ کشور و قدرتی نیستند

راحله حمیدخان درانی در دیدار با استاندار اصفهان اظهارداشت: تمام دنیا باید همزیستی مسالمت امیز، هنر، فرهنگ، خلوص و زیبایی را از اصفهان یاد بگیرند و شما مردم ایران به تمام جهان نشان دادید که محتاج هیچ کشور و قدرتی نیستید و می توانید محکم روی پای خود بایستید.

موگرینی: برجام پیروزی ما و مردم ایران است

برلین - ایرنا - فدریکا موگرینی مسیول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، بار دیگر بر اهمیت برجام برای صلح و امنیت در جهان و لزوم حفظ ان تاکید کرد و گفت: «با این توافق، هم ما و هم مردم ایران پیروز شدند.»

امریکا با تهدیدهایش کشورهای زیادی را با ایران هم‌پیمان کرد/ ترامپ نباید با سخنان سخیف مردم ایران را خطاب قرار دهد

خبرگزاری اریا - نایب رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه امریکا با تهدیدهایش کشورهای زیادی را با ایران هم‌پیمان می‌کند، گفت: ترامپ نباید با سخنان سخیف دولت و ملت ایران را خطاب قرار دهد.

سخنرانی اخیر ترامپ باعث وحدت بیشتر بین مردم ایران شد

امام جمعه چالوس گفت: سخنرانی اخیر ترامپ رییس جمهور امریکا علیه ایران باعث وحدت بیشتر مردم شده است.

موگرینی: برجام پیروزی اتحادیه اروپا و مردم ایران است

فدریکا موگرینی مسیول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، بار دیگر بر اهمیت برجام برای صلح و امنیت در جهان و لزوم حفظ ان تاکید کرد و گفت: «با این توافق، هم ما ...

مردم دنیا و ایران هیچ اعتنایی به صحبت‌های ترامپ نکردند

معاون اول رییس جمهور با اشاره به سخنان اخیر رییس جمهور امریکا علیه ایران اظهار کرد: طبیعتا پس از سخنرانی ترامپ و به دلیل تاثیرگذاری امریکا در اقتصاد دنیا، باید شوکی به اقتصاد جهانی و به ویژه اقتصاد ایران وارد می‌شد اما مشاهده کردیم که مردم دنیا و ایران هیچ اعتنایی به صحبت‌های ترامپ نکردند و در اقتصا

مردم دنیا و ایران هیچ اعتنایی به صحبت‌های ترامپ نکردند و در اقتصاد هیچ حرکت هیجانی اتفاق نیفتاد

امروز ایران حدود 50 میلیارد دلار صادرات غیر نفتی دارد و این بدان معناست که بنگاه‌های اقتصادی کشور در بازارهای بین‌المللی حضور پیدا کرده‌اند. چنانچه فضا مناسب‌تر و تولیدات داخلی بیشتر شود فکر می‌کنم که در سال‌های اینده قادر هستیم که اقتصاد را با درامدهای غیر نفتی اداره کنیم.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور | مهتاب کرامتی!

شهاب جعفرنژاد به مناسبت روز تولد مهتاب کرامتی، این کاریکاتور را در اینستاگرامش منتشرکرد.

کاریکاتور/ جلد اخر دادگاه مرتضوی رسید!

در حاشیه خبر «پرونده 32 جلدی سعید مرتضوی» محسن ظریفیان این کارتون را در نیش خط منتشرکرد.

کاریکاتور/ پرچم جدید امریکا!

در حاشیه سخنرانی گستاخانه ترامپ علیه ایران، صفحه اینستاگرام خط خطی، این کارتون وحید جعفری را منتشرکرد.

کاریکاتور / ترامپ در خلیج فارس!

در حاشیه اظهارات عجیب و غیردیپلماتیک ترامپ درباره خلیج فارس... / حسین صافی

کاریکاتور/ پلیسی که یکدفعه مچ اکرم را گرفت!

در حاشیه پخش اخرین قسمت فصل دوم «شهرزاد» شهاب جعفرنژاد این کارتون را در اینستاگرامش منتشرکرد و از بازشدن ناگهانی معماهای شخصیت اکرم توسط پلیس تعجب کرد!

کاریکاتور/ سلام جام جهانی به مسی و رونالدو

تصویر زیر کاریکاتوری با موضوع سلام جام جهانی به مسی و رونالدو است.

کاریکاتور/ پشت‌پرده ازادی رانندگی زنان‌عربستان!

رسانه های المانی تحریف اذهان از سرکوبگری های داخلی و جلب حمایت های بین المللی برای سیاست های جنگ طلبانه علیه یمن، ایران و قطر را از جمله دلایل لغو ممنوعیت رانندگی زنان از طرف پادشاه سعودی عنوان کردند.

فیلم های خبری