اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

پیش بینی اوپک: بازار نفت زودتر از انتظار به توازن می‌رسد

خبرگزاری اریا - تهران - ایرنا - پیش بینی اوپک از برقراری توازن در بازار نفت زودتر از انتظار، ابراز خوشبینی وزیر نفت عربستان از توازن در بازار نفت و امتناع بانک های غربی از ارایه تسهیلات بانکی به مالکان روسی اساراویل مهمترین عناوین خبرهای جهان انرژی در 24 ساعت گذشته بود.

پیش بینی اوپک: بازار نفت زودتر از انتظار به توازن می‌رسد

تهران - ایرنا - پیش بینی اوپک از برقراری توازن در بازار نفت زودتر از انتظار، ابراز خوشبینی وزیر نفت عربستان از توازن در بازار نفت و امتناع بانک های غربی از ارایه تسهیلات بانکی به مالکان روسی اساراویل مهمترین عناوین خبرهای جهان انرژی در 24 ساعت گذشته بود.

شبهه خیانت نفتی سعودی ها

سمیرا ابراهیمی نفت کالای استراتژیکی است که بسیاری از جنگ های سده گذشته در اقصی نقاط جهان، برای دست یافتن به این ماده سوختنی شکل گرفته است. البته این جنگ ها در سال های اخیر بعد لشکر کشی را به ابعاد دیپلماسی تغییر داده و با یارکشی و پیمان و تفاهم بین کشورها پیگیری می شود. در این میان اما گاهی کشورها ب

عربستان: محدودیت های تولید نفت در سال 2019 کاهش می یابد

خبرگزاری اریا - تهران-ایرنا- `خالد الفالح` وزیر انرژی سعودی گفت: گام بعدی که ممکن است به کاهش محدودیت های تولید نفت کشورهای عضو و غیر عضو سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) بینجامد، در سال 2019 صورت خواهد گرفت.

محدودیت های تولید نفت در سال 2019 کاهش می یابد

'خالد الفالح' وزیر انرژی سعودی گفت: گام بعدی که ممکن است به کاهش محدودیت های تولید نفت کشورهای عضو و غیر عضو سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) بینجامد، در سال 2019 صورت خواهد گرفت.

عربستان: محدودیت‌های تولید نفت در سال 2019کاهش می‌یابد

'خالد الفالح' وزیر انرژی سعودی گفت: گام بعدی که ممکن است به کاهش محدودیت های تولید نفت کشورهای عضو و غیر عضو سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) بینجامد، در سال 2019صورت خواهد گرفت.

روی خط خبر

کاریکاتور

فیلم های خبری

ریتم نامنظم ضربان ها/ سردرد های میگرنی، خطر ابتلاء به بیماری های قلبی و عروقی را افزایش ‏می دهند+ فیلم

مطابق با مقاله علمی چاپ شده در تاریخ 31 ژانویه 2018، در مجله علمی پزشکی بی ام جی (‏BMJ‏)، ‏سردرد های میگرنی، خطر ابتلاء به بیماری های قلبی و عروقی ما...