اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

قایم‌مقام وزیر راه و شهرسازی: کمترین تخریب‌های زلزله در مسکن مهر بوده است

2 مقام دولتی پس از بازدید میدانی: ساختمان‌های همجوار مسکن مهر با خاک یکسان شده است...

گزارش تصویری/ نشست فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با حضور وزیر راه و شهرسازی

نشست فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی صبح امروز با حضور عباس اخوندی، وزیر راه و شهرسازی و اعضای این فراکسیون برگزار شد.

باید به الزامات پدافندغیرعامل در نقاط بحرانی در حوزه زیستی پرجمعیت در مقیاس شهر و شهرسازی توجه شود

معاون وزیر راه و شهرسازی و دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری گفت: نقاط بحرانی وجود دارند که حوزه زیستی پرجمعیتی را در کنار انها قرار داده ­ایم که باید در مقیاس شهر و شهرسازی این موضوع مورد اولویت قرار گیرد و در مرحله بعد در مقیاس محله به همجواری ها توجه کرد.

توضیحات اخوندی درباره موانع بودجه‌ای وزارت راه/پیشنهاد تعیین عوارض بر سوخت به‌جای عوارض بزرگراهی

وزیر راه و شهرسازی گفت:مطابق قانون،قرار بود 20 درصد درامد حاصل از فروش گازوییل و 10 درصد حاصل از فروش بنزین به وزارت راه و شهرسازی اختصاص یابد، اما تا کنون ریالی از محل این درامدها به وزارتخانه نرسیده است.

انتقاد تند وزیر راه از نرسیدن منابع اعتباری/ یک ریال از فروش گازوییل نگرفتیم

وزیر راه و شهرسازی که امروز برای ارایه برخی گزارش‌ها به یکی از فراکسیون‌های مجلس شورای اسلامی رفته بود، با گلایه از نبود اعتبارات لازم برای پیگیری پروژه‌های عمرانی، از اجرایی نشدن برخی قوانین حمایتی از صنعت حمل و نقل خبر داد.

انتقاد تند وزیر راه از نرسیدن منابع اعتباری

وزیر راه و شهرسازی که امروز برای ارایه برخی گزارش‌ها به یکی از فراکسیون‌های مجلس شورای اسلامی رفته بود، با گلایه از نبود اعتبارات لازم برای پیگیری پروژه‌های عمرانی، از اجرایی نشدن برخی قوانین حمایتی از صنعت حمل و نقل خبر داد

بازدید معاون وزیر راه از روند توسعه بندر چابهار

گروه اجتماعی: صبح امروز، 29 ابان‌ماه، محمد راستاد، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی از مناطق مختلف طرح توسعه بندر چابهار بازدید کرد.

تاکید بر اهمیت توجه به شهرهای اکولوژیک و کم‌کربن در ایجاد نسل نوی شهرهای جدید

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید براهمیت بحث تحول انگاره‌ها درخصوص شهرهای جدید بیان کرد: با توجه به رویکردهای جدید شرکت عمران شهرهای جدید در خصوص توجه به این شهرها به عنوان مکمل و تسهیل گر در فرایند بازافرینی و ارتقاء کیفی شهر، از جامعه مهندسان مشاور می‌خواهیم تا در حوزه ارتقای فنی و ایجاد تحولات ش

سهم وزارت راه از درامد فروش گازوییل و بنزین تا بحال پرداخت نشده است/ پیشنهاد تعیین عوارض بر سوخت به‌جای عوارض بزرگراه‌ها

ترابر نیوز: وزیر راه و شهرسازی با اشاره به روند ورود فاینانس به کشور برای پروژه‌های عمرانی گفت: بعد از امضای فاینانس باید 15 درصد به شرکت پرداخت شود که ریالی از ان در بودجه پیش‌بینی نشده است.

1500 میلیارد تومان برای نگهداری راه‌های کشور اختصاص می‌یابد

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پیش بینی می‌شود امسال 1500 میلیارد تومان برای نگهداری از راه‌های کشور اختصاص یابد.

سهم وزارت راه از درامد فروش گازوییل و بنزین تا بحال پرداخت نشده است/ پیشنهاد تعیین عوارض بر سوخت به‌جای عوارض بزرگراه‌ها/ طرح مسکن اجتماعی به‌علت نبود اعتبار اجرایی نشد/ بودجه‌ای برای تاسیس صندوق توسعه حمل و نقل تعیین نشد

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به روند ورود فاینانس به کشور برای پروژه‌های عمرانی گفت: بعد از امضای فاینانس باید 15 درصد به شرکت پرداخت شود که ریالی از ان در بودجه پیش‌بینی نشده است.

سالانه بیش از 70 هزار میلیارد ریال برای نگهداری راه های کشور نیاز است

عصر خودرو- معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: برای نگهداری از 215 هزار کیلومتر راه موجود روستایی، اصلی، فرعی و بزرگراه ها در کشور سالیانه بیش از 70 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

پیشنهاد تعیین عوارض بر سوخت به‌جای عوارض بزرگراه‌ها به‌عنوان درامدی برای وزارت راه/ پذیرش هزینه‌های اجتماعی برای اصلاحات امور اجرایی اجتناب‌ناپذیر است

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به روند ورود فاینانس به کشور برای پروژه‌های عمرانی گفت: بعد از امضای فاینانس باید 15درصد به شرکت پرداخت شود که ریالی از ان در بودجه پیش‌بینی نشده است.

اخوندی: پیشنهاد تعیین عوارض بر سوخت به‌جای عوارض بزرگراه‌ها به‌عنوان درامدی برای وزارت راه/ طرح مسکن اجتماعی به‌علت نبود اعتبار اجرایی نشد

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به روند ورود فاینانس به کشور برای پروژه‌های عمرانی گفت: بعد از امضای فاینانس باید 15درصد به شرکت پرداخت شود که ریالی از ان در بودجه پیش‌بینی نشده است.

معافیت 2 ساله زلزله‌زد‌گان مسکن مهر از پرد‌اخت اقساط

قایم‌‌مقام وزیر راه و شهرسازی د‌ر طرح مسکن مهر گفت: د‌ر پی مذاکرات وزارت راه با بانک مسکن، مقرر شد‌ ساکنان مسکن مهر د‌ر مناطق زلزله‌زد‌ه از پرد‌اخت اقساط ماهانه تسهیلات فروش اقساطی به مد‌ت 2 سال معاف شوند‌.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ شیرین‌کاری جدید لیگ برتر!

در حاشیه قراردادهای عجیب بازیکنان و باشگاه‌ها، محمدرضا میرشاه ولد این کارتون را در خبر ورزشی منتشر کرد.

فیلم های خبری

درگیری ارتش سوریه با داعش در البوکمال + فیلم

ستاد اطلاع رسانی جنگ سوریه ، تصاویری را از عملیات ارتش سوریه و هم پیمانانش صد تروریست های داعش در البوکمال واقع در حومه دیرالزور منتشر کرد....