اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

ابعاد کمتر دیده شده از لغو قرارداد اساتید دانشگاه ازاد

از بهمن ماه سال 96 و درپی تصمیمات دکتر فرهاد رهبر که همزمان با ریاست دانشگاه ازاد مسیولیت واحد علوم و تحقیقات دانشگاه‌ ازاد اسلامی را نیز بر عهده دارد، این واحد با تغییرات زیادی رو به رو شده که به گفته خود وی، این اقدامات در راستای اصلاح ساختار دانشگاه صورت گرفته است.

انتقاد عارف از اخراج اساتید دانشگاه ازاد

رییس فراکسیون امید با انتقاد از اخراج برخی از اساتید دانشگاه ازاد و ایجاد محدودیت برای تشکل‌های دانشجویی خطاب به مدیران این دانشگاه گفت: اینگونه برخوردها بالاترین توهین به یک استاد دنشگاه است و دانشگاه ازاد به دلیل برخوردهای صورت گرفته با اساتید و در صورت عدم اصلاح با رکود علمی مواجه می شود.

در جست و جوی دلایل اقدامات اخیر فرهاد رهبر در دانشگاه ازاد

از بهمن ماه سال 96 و درپی تصمیمات دکتر فرهاد رهبر که همزمان با ریاست دانشگاه ازاد مسیولیت واحد علوم و تحقیقات دانشگاه‌ ازاد اسلامی را نیز بر عهده دارد، این واحد با تغییرات زیادی رو به رو شده که به گفته خود وی، این اقدامات در راستای اصلاح ساختار دانشگاه صورت گرفته است.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه ازاد اسلامی واحد شیراز برتر شد

حمید کریمی، مدیرکل روابط عمومی دانشگاه ازاد اسلامی استان فارس و واحد شیراز به عنوان روابط عمومی و خبرنگار برتر از سوی خبرگزاری دانشگاه ازاد اسلامی (انا) انتخاب شد.

استفاده از دانشگاه ازاد و غیرانتفاعی در بکارگیری بورسیه ها

رییس سازمان امور دانشجویان گفت: قرار است از سایر بخش های اموزش عالی از جمله دانشگاه ازاد و غیرانتفاعی ها نیز در بکار گیری بورسیه ها استفاده شود.

ابعاد کمتر دیده شده از لغو قرارداد اساتید دانشگاه ازاد

«عیدی ما را پرداخت نکرده‌اند و دلیلی هم که برای پرداخت نکردن عیدی اورده‌اند، دلیل خیلی عجیبی است! گفته‌اند که موقعی که نام شما در لیست حقوق نباشد، نرم‌افزار، عیدی شما را محاسبه نمی‌کند!»

ولایتی: دانشگاه ازاد سال 97 به سامانه دسترسی به ازاد به اطلاعات می‌پیوندد

همشهری انلاین: رییس هیات امنای دانشگاه ازاد اسلامی، شفاف‌سازی و دسترسی ازاد به اطلاعات را از اولویت‌های این دانشگاه عنوان کرد و گفت: تا پیش از این شفاف‌سازی در دانشگاه ازاد اسلامی وجود نداشت اما سال اینده با راه‌اندازی سایت مجزا، پیوستن به سامانه دسترسی ازاد به اطلاعات محقق می‌شود.

ابعاد کمتر دیده شده از لغو قرارداد اساتید دانشگاه ازاد

از بهمن ماه سال 96 و درپی تصمیمات دکتر فرهاد رهبر که همزمان با ریاست دانشگاه ازاد مسیولیت واحد علوم و تحقیقات دانشگاه‌ ازاد اسلامی را نیز بر عهده دارد، این واحد با تغییرات زیادی رو به رو شده که به گفته خود وی، این اقدامات در راستای اصلاح ساختار دانشگاه صورت گرفته است. به … نوشته ابعاد کمتر دیده شده

ظرفیت و توانایی دانشگاه ازاد در خدمت طرح مهارتی سربازان قرار می گیرد

فرمانده قرارگاه مهارت‌اموزی سربازان گفت: دانشگاه ازاد هم در مجموعه توافقنامه ما قرار می گیرد البته زمانی که کل دانشگاه‌های ما حدود 4 میلیون دانشجو دارند همگی یکجا دیده شدند به جز دانشگاه فنی حرفه‌ای و علمی کاربردی، فعلا به صورت اختصاصی دانشگاهی را مدنظر قرار ندادیم اما سعی می کنیم که از ظرفیت و توان

جمعیت دانشجویی دانشگاه ازاد رو به کاهش است

دزفول - ایرنا - رییس دانشگاه ازاد اسلامی استان خوزستان با بیان کاهش جمعیت دانشجویی این دانشگاه گفت:دانشگاه ازاد با وجود رشد و تنوع رشته های دانشگاهی و مراکز اموزشی از نظر تعداد دانشجو شرایط خوبی ندارد.

صرفه جویی قابل ملاحظه دانشگاه ازاد اسلامی ساوه در مصرف برق

معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان مرکزی دانشگاه ازاد اسلامی به دنبال مصرف بهینه و صرفه جویی قابل ملاحظه دانشگاه ازاد اسلامی واحد ساوه در مصرف برق از این واحد دانشگاهی تقدیر کرد.

انتصاب دکتر علی افروس به سمت سرپرست دانشگاه ازاد اسلامی دزفول

دکتر فرهاد رهبر، رییس دانشگاه ازاد اسلامی طی حکمی دکتر علی افروس را به عنوان سرپرست دانشگاه ازاد اسلامی واحد دزفول منصوب کرد.

دکتر سید حسن هاشمی سرپرست دانشگاه ازاد اسلامی استان خراسان جنوبی شد

طی حکمی از سوی دکتر فرهاد رهبر ریاست عالی دانشگاه ازاد اسلامی ، دکتر سید حسن هاشمی به سمت سرپرست دانشگاه ازاد اسلامی استان خراسان جنوبی و بیرجند منصوب شد .

قهرمانی دانشگاه ازاد لیگ برتر شمشیربازی اقایان

همشهری انلاین: تیم دانشگاه ازاد اسلامی و بیمه معلم در پایان لیگ برتر شمشیربازی اقایان موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند و دانشگاه ازاد قهرمان قهرمانان شد.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ جدیدترین رکورد خانم‌های ایرانی!

سالیانه 30 هزار میلیارد تومان در کشور در بخش لوازم ارایشی بهداشتی هزینه می‌شود و این در حالی است که تولیدات کشور تنها 10 هزار میلیارد تومان از این مواد مصرفی را تامین می‌کند و مابقی از طریق واردات تامین می‌شود.

فیلم های خبری

تشریح روند بازسازی فیلم‌های ایرانی جشنواره جهانی فجر

مدیر کل ارشیو‌های سازمان صدا و سیما درباره روند بازسازی فیلم‌های ایرانی بخش «بازسازی کلاسیک‌ها»ی سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر توضیح داد....