اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

دیدار رهبران حکومت وحدت ملی با مشاور امنیت ملی هند

مشاور امنیت ملی هند بعد از ورود به کابل با رییس جمهور و رییس اجرایی دیدار کرد و در خصوص همکاری های منطقه ای و مبارزه با تروریزم بحث و تبادل نظر کرد.

پدافند غیر عامل ارتباط مستقیم با امنیت ملی دارد

جلسه گردهمایی رابطین پدافند غیرعامل دستگاه های اجرایی و فرمانداری های تابعه استان با قرایت ایاتی چند از کلام الله مجید به ریاست رحیم ازادی مدیرکل پدافند غیرعامل برگزار شد.

تیلرسون: تغییری در مفاد برجام انجام نمی‌شود/ باقی ماندن در توافق با ایران همسو با منافع امنیت ملی ماست

وزیر امور خارجه امریکا در مصاحبه با سی‌ان‌ان گفت اصلاح نواقص برجام ممکن است از طریق انعقاد یک توافق ثانویه انجام شود نه با تغییر مفاد برجام.

اغاز ماموریت کمیسیون امنیت ملی درباره «قانون مقابله با امریکا»/ ارایه اولین گزارش؛ سه ماه اینده

خبرگزاری اریا - خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ماموریت این کمیسیون در راستای اجرای قانون «مقابله با نقض حقوق بشر و اقدامات ماجراجویانه و تروریستی امریکا در منطقه» اغاز شده است.

بازی با امنیت ملی و دانشگاهی وسط جهنم!

اگر احکام الهی را ندید گرفتیم و حکم خدا را لوس کردیم چه با برجام و چه بی برجام محکوم به شکستیم. کاری که عده ای هنجارشکن بی حیا امروز با وجود قوانین چه در دانشگاه ها و چه در خیابان ها و مکان های عمومی دیگر انجام می دهند نه تنها عبور از خطوط قرمز دینی است بلکه در کلان موضوع، بازی با امنیت ملی است.

گزارش دقیق از وضعیت کولبران در صحن قرایت می‌شود/ گزارش تقدیم کمیسیون امنیت ملی مجلس شد

عضو کمیته حقیقت یاب مجلس گفت:‌ گزارش وضعیت کولبران تهیه و تقدیم کمیسیون امنیت ملی مجلس شد.

شکست حزب دموکرات مسیحی از سوسیال‌دموکرات‌های المان در انتخابات ایالتی/ هشدار شورای امنیت ملی عراق نسبت به اقدامات تحریک‌امیز کُردها/ حمله نیروهای پیشمرگه به پایگاه حشد‌الشعبی

تکذیب خبر توافق با داعش برای خروج از رقه توسط سخنگوی ایتلاف امریکایی،‌ اعلام نتایج انتخابات پارلمانی اتریش، اغاز شهرک‌سازی جدید رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی، شکست حزب دموکرات مسیحی از سوسیال‌دمکرات‌های المان در انتخابات ایالتی، درگیری ارتش مصر با عناصر داعش در صحرای سینا، هشدار شورای امنیت ملی عرا

شکست حزب دموکرات مسیحی از سوسیال‌دموکرات‌های المان در انتخابات ایالتی/ هشدار شورای امنیت ملی عراق نسبت به اقدامات تحریک‌امیز کُردها/ حمله نیروهای پیشمرگه به پایگاه حشد‌الشعبی

تکذیب خبر توافق با داعش برای خروج از رقه توسط سخنگوی ایتلاف امریکایی،‌ اعلام نتایج انتخابات پارلمانی اتریش، اغاز شهرک‌سازی جدید رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی، شکست حزب دموکرات مسیحی از سوسیال‌دمکرات‌های المان در انتخابات ایالتی، درگیری ارتش مصر با عناصر داعش در صحرای سینا، هشدار شورای امنیت

توصیه شورای امنیت ملی ترکیه برای بستن حریم هوایی این کشور به روی اقلیم کردستان عراق

شورای امنیت ملی ترکیه بعد از نشستی در روز دوشنبه ضمن تاکید دوباره بر حفظ تمامیت ارضی عراق، پیشنهاد کرد حریم هوایی ترکیه به روی دولت اقلیم کردستان عراق در شمال عراق بسته شود.

توصیه شورای امنیت ملی ترکیه برای بستن حریم هوایی این کشور به روی اقلیم کردستان عراق

خبرگزاری اریا - شورای امنیت ملی ترکیه بعد از نشستی در روز دوشنبه ضمن تاکید دوباره بر حفظ تمامیت ارضی عراق، پیشنهاد کرد حریم هوایی ترکیه به روی دولت اقلیم کردستان عراق در شمال عراق بسته شود.

توصیه شورای امنیت ملی ترکیه برای بستن حریم هوایی این کشور به روی اقلیم کردستان عراق

شورای امنیت ملی ترکیه بعد از نشستی در روز دوشنبه ضمن تاکید دوباره بر حفظ تمامیت ارضی عراق، پیشنهاد کرد حریم هوایی ترکیه به روی دولت اقلیم کردستان عراق در شمال عراق بسته شود.

ماندن در برجام همسو با منافع امنیت ملی امریکاست

وزیر امور خارجه امریکا از احتمال تلاش برای ارایه یک توافق ثانویه به جای توافق هسته‌ای فعلی با ایران خبر داده است. «رکس تیلرسون» وزیر امور خارجه امریکا در مصاحبه با شبکه «سی ان ان» گفته است، «ما حقیقتا به توافقی نیاز داریم که گستره بیشتری از تهدیدات از جانب ایران را شامل شود». بنا بر این گزارش، تیلرس

امنیت ملی و توانمندی دفاعی ایران قابل معامله نیست

تشکل اسلامی سیاسی فردای روشن دانشگاه ازاد اسلامی واحد بروجن در محکومیت سخنان موهن رییس جمهور امریکا بیانیه ای منتشر کردند.

مشاور امنیت ملی امریکا: قانون داخلی ما درباره برجام ناقص است

ژنرال هربرت مک مستر گفت: قانون ما درباره برجام به این دلیل که فقط به گزارش دادن ما به همدیگر محدود شده قانون بسیار ناقصی است. رییس‌جمهور در دیدار با کنگره از انها خواست تا کمک کنند این قانون اصلاح شود و بگذارید همان طور که رکس تیلرسون گفت روی توافقی که بتواند در کنار برجام به نواقص بنیادین رسیدگی کن

عمق فتنه‌گری رژیم صهیونیستی همراه با ارتجاع عرب در اظهارات ‌ترامپ مشخص شد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: بنده بر این اعتقاد هستم که عمق فتنه‌گری رژیم صهیونیستی همراه با ارتجاع عرب در اظهارات اخیر ترامپ مشخص شد.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ جلد اخر دادگاه مرتضوی رسید!

در حاشیه خبر «پرونده 32 جلدی سعید مرتضوی» محسن ظریفیان این کارتون را در نیش خط منتشرکرد.

کاریکاتور/ پرچم جدید امریکا!

در حاشیه سخنرانی گستاخانه ترامپ علیه ایران، صفحه اینستاگرام خط خطی، این کارتون وحید جعفری را منتشرکرد.

کاریکاتور / ترامپ در خلیج فارس!

در حاشیه اظهارات عجیب و غیردیپلماتیک ترامپ درباره خلیج فارس... / حسین صافی

کاریکاتور/ پلیسی که یکدفعه مچ اکرم را گرفت!

در حاشیه پخش اخرین قسمت فصل دوم «شهرزاد» شهاب جعفرنژاد این کارتون را در اینستاگرامش منتشرکرد و از بازشدن ناگهانی معماهای شخصیت اکرم توسط پلیس تعجب کرد!

کاریکاتور/ سلام جام جهانی به مسی و رونالدو

تصویر زیر کاریکاتوری با موضوع سلام جام جهانی به مسی و رونالدو است.

کاریکاتور/ پشت‌پرده ازادی رانندگی زنان‌عربستان!

رسانه های المانی تحریف اذهان از سرکوبگری های داخلی و جلب حمایت های بین المللی برای سیاست های جنگ طلبانه علیه یمن، ایران و قطر را از جمله دلایل لغو ممنوعیت رانندگی زنان از طرف پادشاه سعودی عنوان کردند.

کاریکاتور/ دومین عامل مرگ و میر ایرانی‌ها!

نزاع و دعوا»، دومین عامل مرگ و میر ناشی از حوادث در کشور، بعد از تصادفات جاده ای است.

فیلم های خبری