چگونه می‌توانیم «یوز» را جستجوگر پیش‌فرض قرار دهیم؟

آموزش تنظیم «یوز» به عنوان جستجوگر پیش‌فرض در مرورگر firefox

چگونه yooz را جستجوگر پیش فرض بروزر قرار دهیم؟ - ابعاد تصویر 822x522px

برای تنظیم «یوز» به عنوان موتور جستجوی پیش‌فرض، درصورتی که از نسخه‌های جدید مرورگر Mozila Firefox استفاده می‌کنید کافی است مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

۱. وارد سایت یوز شوید.
۲. به محض ورود شما به سایت یوز، علامت مثبت سبزی در کنار کادر جستجوی کوچک در قسمت بالای صفحه سمت راست نمایان می‌شود. روی آن کلیک کنید.

چگونه yooz را جستجوگر پیش فرض بروزر قرار دهیم؟ - ابعاد تصویر 1379x39px

۳. پنجره کوچکی باز می‌شود، در قسمت پایین آن روی “add yooz” کلیک کنید، با این کار «یوز» به لیست موتورهای جستجو مرورگر افزوده می‌شود.

چگونه yooz را جستجوگر پیش فرض بروزر قرار دهیم؟ - ابعاد تصویر 311x266px

۴. حالا به تنظیمات firefox رفته و از ستون سمت چپ search را انتخاب نمایید (برای ورود به تنظیمات از منوی file گزینه setting را انتخاب نمایید).
۵. در بخش default search engine لیست موتورهای جستجو قابل مشاهده است، با کلیک روی «یوز»، آن را به‌عنوان موتور جستجوی پیش فرض انتخاب نمایید.

چگونه yooz را جستجوگر پیش فرض بروزر قرار دهیم؟ - ابعاد تصویر 1579x827px

 

در صورتی که روی دو گزینه‌ای که در پایین لیست قرار دارد کلیک کنید، لیست پیشنهادات عبارات(suggestion) «یوز» نیز برای شما نمایش داده خواهد شد.

چگونه yooz را جستجوگر پیش فرض بروزر قرار دهیم؟ - ابعاد تصویر 1583x823px

 

9 دیدگاه در “چگونه می‌توانیم «یوز» را جستجوگر پیش‌فرض قرار دهیم؟

  1. همراه عزیز سلام
   تنظیم یوز به عنوان موتور جستجوی پیش‌فرض در کروم بسیار ساده است. کافیست به Setting بخش Search engine مراجعه کنید. در لیست موتورهای جستجو، یوز را به عنوان جویشگر پیش‌فرض انتخاب کنید. در صورت لزوم بفرمایید تا در یک پست جداگانه راهنمای مخصوص گوگل‌کروم را هم تنظیم کنیم.
   از همراهی شما متشکریم

  1. یوز در تمام دستگاه‌ها قابل استفاه است. کافیست در مرورگر خود به آدرس yooz.ir مراجعه کنید. اگر منظور شما را درست متوجه نشده‌ایم، لطفا دقیق‌تر بفرمایید.
   سپاس

دیدگاهتان را بنویسید