آخرین وضعیت گراف وب‌فارسی

گراف وب فارسی | یوزنامه - وبلاگ موتور جستجو یوز - ابعاد تصویر 1080x1080px

میزان استقبال کاربران از صفحات وب فارسی (دامنه‌های با پسوند ir)

خیلی دلمون می‌خواست بتونیم این عکس رو با جزئیات بیشتری بهتون نشون بدیم، چون حتم داریم که شما هم به اندازه‌ی ما از دیدن چنین گراف زیبایی شگفت‌زده خواهید شد.
البته سعی کنید زیاد نگاه نکنید، چون امکان داره تنگستن‌های مغزتون ذوب بشه 😜

ولی اگر بخوام کمی از این گراف وب فارسی براتون توضیح بدم، باید قبلش بگم که موتور جستجو یوز، یک سرویس تحلیل‌گر وب‌فارسی داره که وضعیت صفحات دامنه‌های ایران و جهان بررسی می‌کنه و قصد داریم در پُست بعدی گراف وب جهان رو براتون به نمایش بگزاریم تا این زیبایی رو با شما به اشتراک بگذاریم.

شاید بپُرسید، خب که چی؟! بد نیست بدونید این تحلیل‌گر شاخصِ میزان استقبال کاربران از صفحات اینترنتی رو از طریق تعداد کلیک‌هایی که بر روی این صفحات انجام گرفته شده است اندازه‌گیری می‌کند. شاخص این امکان رو به شما کاربران میده تا تعداد صفحات خزش شده و ایندکس شده سایت خود و هم‌چنین نحوه دیده شدن آن را در جستجوگر یوز مشاهده کنید، تا در صورت لزوم بهینه‌سازی‌های لازم را برای بهتر دیده شدن در جستجوگرهای ایرانی را انجام بدهید.

 

تعداد کلمات این مقاله: ۱۹۰ کلمه و ۹۹۵ کاراکتر

2 دیدگاه در “آخرین وضعیت گراف وب‌فارسی

    1. نیوزفای عزیز؛
      با سلام و آرزوی لحظاتی خوش

      همانطور که قبلا هم اشاره کردیم، سرویس‌های سازمانی یوز عمومی است و به همه کسب‌وکارهای دیجیتال و استارتاپ‌ها قابل ارائه است. کافیست در مورد سرویس یا موضوع مورد نظرتان به crm@yooz.ir ایمیل بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید