7 دیدگاه در “چرا برای جستجو در اینترنت از یوز استفاده کنیم؟

 1. باعرض سلام و خسته نباشید خدمت تیم مدیریتی یوز.
  جستجوگر کاربردی و با طراحی مخاطب پسند .
  ای کاش این موتورجستجوگر نرم افزار مرورگر خاص خودش رو هم داشته باشه . حیف اینهمه زحمت هست که در بستر مرورگرهای دیگه پیاده بشه

 2. سلام و وقت به خیر
  من به عنوان یک ایرانی، اوّلین جست‌وجوی خود را از طریق یوز انجام می‌دهم تا موتورهای جست‌وجوی شما، روز به روز قوی‌تر و کارآمدتر شوند.
  دلایلی که در بالا آورده‌اید، همه‌اش را قبول ندارم. اوّلین و مهم‌ترین کاری که یک موتور جست‌وجو باید انجام دهد، پیدا کردن دقیق متن مورد جست‌وجو است.
  یوز این کار را خیلی دقیق انجام نمی‌دهد.من دلسرد نشده و نمی‌شوم و حتماً اوّلین جست‌وجو را از طریق یوز انجام خواهم داد، امّا از شما عزیزان هم توقع دارم، هر روز و بیش از پیش، در جهت جست‌وجوی بهینه این موتور جست‌وجوی ایرانی و رفع نقاط ضعف آن، کوشا باشید.

  دوست‌دار کار ایرانی و شما گرامی‌ها، روح اله
  خدانگه‌دار

 3. سلام
  بهتره تاریخ انتشار خبرهایی که با جستجوی موضوعی خاص نشون داده میشه، هم زیر لینک خبر آورده بشه(برای خبرهایی که تاریخ انتشار اونها بالای خبر قید شده) .مثلا با جستجوی” زلزله ی تهران” معلوم نیست کدوم خبر به تازگی منتشر شده و کدوم خبر مال مدت ها قبل هست.هم چنین باید جستجو رو هوشمندانه تر انجام بده مثلا وقتی خبر خاصی جستجو میشه اولین لینک های خبری ،جدیدترین اخبار در مورد اون موضوع باشه مگر اینکه اون موضوع واضحا برای گذشته های دورتر باشه.هنوز برای اینکه به پای گوگل برسه راه زیادی داره ولی در مجموع میشه امیدوار بود.

دیدگاهتان را بنویسید