فوتبال یک تفریح خانوادگی است!

 

اگر به دنبال کسب آرامش در زندگی هستید، تفریح یکی از راه‌های جذاب برای رسیدن به این هدف است. تا به حال فکر کردید چقدر برای تفریح خود و خانواده وقت صرف می‌کنیم؟
اصلاً تفریح اولویت چندم را در برنامه‌ریزی‌های زندگی ما، به خود اختصاص داده است؟! خیلی اوقات نداشتن یا کمبود پول و وقت، بهانه‌ای می‌شوند تا حوصله تفریح کردن نداشته باشیم.

 

آیا هیچ راهکار ساده یا کم‌هزینه‌ای برای تفریح کردن و کسب و انرژی وجود ندارد؟
بگذارید تا ابتدا تعریف‌مان را در مورد هدف باهم یکدست کنیم. به طور ساده، تفریح فعالیتی است که در نهایت باید به کاهش خستگی و غم و اندوه درونی افراد کمک کند و باعث افزایش سلامتی و انرژی درونی آن‌ها شود.
خب؛ حالا که هم‌عقیده شدیم، با جستجوی عبارت «تفریح خانوادگی» در یوز، متوجه نکته‌ی جالبی شدیم. در برخی از کشورها، فوتبال به عنوان یک ورزش خانوادگی به حساب می‌آید.
با این حساب خیلی دلمان می‌خواست چند مکان تفریحی که فضای لازم برای فوتبال بازی کردن با اعضای خانواده را داشته باشد، معرفی کنیم. اما سرویس آب و هوای یوز، پیش‌بینی کرده فردا هوا ابری همراه با کمی بارش در برخی از نقاط شهر خواهیم داشت. بنابراین پیشنهاد ما به دو بخش تقسیم می‌شود.

 

۱- اگر هوا ابری، بارانی و یا برفی بود، حتماً یکی از بام‌های تهران را در کنار خانواده تجربه کنید. بر بام تهران بایستید و نگاهی بر این شهرِ پُرنگاه بیاندازید.
۲- اگر هم هوا برای فوتبال مناسب بود، سایت همگردی یک عالمه زمین فوتبالِ رایگان براتون لیست کرده، و هرکدوم به شما نزدیک‌تر باشه رو می‌تونید انتخاب کنید.

به امید روزی که کاربران یوز مجبور به تفریح کردن باشند.
لحظات‌ زندگی‌تون دوست‌داشتنی

دیدگاهتان را بنویسید