شهروند ماجراجوی تهران باش!

اپلیکیشن پیاده - ابعاد تصویر 822x522px

 

 

۵دقیقه درباره استارتاپ پیاده؛

 

شهروند ماجراجوی تهران باش!

پیاده با تغییر زاویه‌ی دید خود نسبت به تهران، در تلاش است تا هر روز موقعیت‌ها و پتانسیل‌های جدیدی را در این کلان‌شهر شگفت‌انگیز کشف کند و با شهروندان به اشتراک بگذارد. از این‌رو، پیاده در حکم یک مجله‌ی شهری دیجیتال، تمامی رویدادها و مکان‌های با کیفیت شهر (کافه، رستوران، موزه، آثار باستانی، معماری، محله گردی، رویدادهای هنری، موسیقی، تئاتر و…) را که طبق استانداردهای مشخصی مورد تایید پیاده هستند، به طور روزانه اطلاع‌رسانی می‌نماید، از آنها گزارش‌هایی تحلیلی (ریویو) تهیه می‌کند و در صفحه‌ی اصلی خود به اشتراک می‌گذارد.

همچنین برای کاربر این امکان را به وجود می‌آورد که در هر زمان و هر مکان، بتواند از بهترین مکان‌های اطراف خود و اطلاعات آن با خبر شود.

تمامی اطلاعات و گزارش‌های مکان‌ها و رویدادها توسط “پیاده‌چی‌ها“، که چشم‌های همیشه کنجکاو ما هستند، تهیه می‌شوند و توسط گروه محتوای پیاده بررسی و دسته‌بندی شده و در اختیار شما قرار می‌گیرند.

محتوای منتشر شده در پیاده محفوظ است و استفاده‌ی بدون ارجاع از آنها تخلف قانونی محسوب می‌شود.

 

 

مانیفست

همه‌ی ما اون رو می‌شناسیم. هر روز در کنارش زندگی می‌کنیم و شاید خیلی اوقات حتی متوجه حضورش نباشیم. ناگفته‌های زیادی در موردش هست و برای شناخت بیشترِ واقعیت‌ها و زیبایی‌های اون باید دقت بیشتری داشته باشیم یا حتی نوع نگاهمون رو عوض کنیم.

ما از تهران صحبت می‌کنیم. تهرانی که دوست بودن باهاش هم سخته هم آسون. از نظر ما تهران رو هیچوقت نمیشه تماماً شناخت و از این رو همیشه باید در حال کشف بود. برای عمیق‌تر کردن رابطه‌مون با شهری که میتونه روز به روز بهتر بشه، پا به پا و به واسطه‌ی آدم‌هاش تغییر و رشد کنه.

ما «پیاده» هستیم. در تهران، برای تهران. هدفمون غنی‌تر کردن رابطه‌ی تهران با آدم‌هاشه. رسوندن این پیام شهر به همه که «من زنده‌ام و تو را دوست دارم.»

پیاده‌چی‌های ما چشم‌های همیشه کنجکاو ما هستند. اونها از زاویه‌های نو به تهران نگاه می‌کنند و هر روز به ما این نکته رو یادآوری می‌کنند که زیبایی در کشف ناشناخته‌هاست.

می‌خواهیم امروز و در آینده «پیاده» دوستی برای شهر و آدم‌های اون باشه. دوستی که تهران رو میشناسه، دستِ آدم‌هاش رو‌ میگیره و به دِل هیجان‌ها و اتفاقات جذاب و سرگرمی‌های اون میبره. می‌خواهیم دلیلی باشیم برای بهتر شدن زندگی در تهران.

ویژگی‌های اپلیکیشن پیاده - ابعاد تصویر 822x522px

دیدگاهتان را بنویسید