به جای گوگل در تلگرام جستجو کن!

ربات تلگرام موتور جستجو یوز - ابعاد تصویر 822x522px

 

 

زمان زیادی نمی‌گذرد از وقتی که گوشی‌های هوشمند در دست همه ما جا خوش کردند. با آمدن گوشی‌های هوشمند، اینترنت‌ همراه نسل سه و چهار هم به سرعت همه‌گیر شد. حالا دیگر حتی پدربزرگ و مادربزرگ‌هایمان هم مشتری اینترنت شده‌اند و برای اینکه گوشی‌ هوشمندشان به اینترنت متصل باشد، مدام بسته‌های اینترنتی اپراتورهای تلفن همراه را می‌خرند. درست همانطور که ما ده-پانزده سال پیش، کارت اینترت می‌خریدیم و با مشقت به اینترنت Dialup وصل می‌شدیم.
آن روزها بهانه اتصال ما به اینترنت، مراجعه به یاهو و گوگل و بقیه جستجوگرها بود. ما به دنبال کنجکاوی و یافتن بودیم. ما به اینترنت متصل می‌شدیم تا جستجو کنیم. اما این روزها بهانه اتصال نسل جدید کاربران اینترنت ایران، پیام‌رسان‌ها هستند.
اگر ما دیروز برای جستجو به سراغ اینترنت می‌رفتیم امروز ۴۵ میلیون ایرانی، برای استفاده از تلگرام به اینترنت وصل می‌شوند. در این بین، کم نیستند کاربرانی که حتی یک بار هم تجربه وارد کردن آدرس سایت در مرورگر را ندارند. بسیاری از آن‌ها فقط شنیده‌اندکه جواب هر سئوالی در اینترنت وجود دارد، اما نمی‌دانند چطور جستجو کنند. حساب ایمیل ندارند اما با استفاده از شماره تلفن همراه خود، حساب کاربری در اپلیکیشن‌های موبایلی می‌سازند.
خب؛ کاربران جدیدی که به بهانه تلگرام به دنیای اینترنت وارد شده‌اند،‌ چطور در اینترنت به دنبال جواب سئوالات خود بگردند؟ چطور چیزی که می‌خواهند را پیدا کنند؟
به زودی، موتور جستجو یوز، این امکان را فراهم می‌کند که کاربران تلگرام، دنیای اینترنت را در محیط تلگرام جستجو کنند. ربات «جستجوگر یوز» ویژه پیام‌رسان تلگرام، به زودی معرفی خواهد شد.

اواخر همین هفته منتظر ربات جستجوگر یوز باشید.

 

ربات تلگرامی موتور جستجو یوز - ابعاد تصویر 640x1096px

 

 

در پیام خوش‌آمد این ربات می‌خوانید:
به «جستجوگر یوز» خوش اومدی 😊🌸

🔎با «ربات تلگرامی یوز» می‌تونی هر چیزی رو جستجو کنی.
📍اگه دنبال چیزی توی اینترنت می‌گردی دیگه نیازی نیست از تلگرام بری بیرون. کافیه همینجا به ربات یوز دستور بدی که برات بگرده و پیداش کنه.

یوز می‌تونه سایت‌ها، عکس‌ها و ویدئوها رو از اینترنت برات پیدا کنه و بهت نشون بده. تازه نتایج جستجو همینجا ذخیره میشه و دیگه لازم نیست save شون کنی.
دکمه Start رو بزن و به یوز بگو که دنبال چی هستی. مثل یه یوزپلنگ سریع برات پیداش می‌کنه 😉

«قدرت گرفته از موتور جستجوی یوز 💪www.yooz.ir»

4 دیدگاه در “به جای گوگل در تلگرام جستجو کن!

  1. دوست من!
    یوز با سروش ارتباط خوبی داره و داره سرویس هم بهشون ارائه می‌کنه (نمونه: https://yooz.ir/daily/%d9%be%db%8c%d8%b4-%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d8%b1%d8%b3%d8%a7%d9%86-%d8%b3%d8%b1%d9%88%d8%b4)
    اما نمیشه مردم رو نادیده گرفت. مردم الان دارن از تلگرام استفاده میکنن. لذا یک روش خوب برای ترویج سرویس‌های داخلی این هست که جایی که مردم هستن سرویس‌های داخلی براشون محیا بشه.

دیدگاهتان را بنویسید