جوانِ واقعی را کسی ندیده!

 

 

روز جوان روزی است که در تقویم کشورهای مختلف برای جوانان نام‌گذاری شده است.
این تعریف کمترین چیزی است که می‌توان برای جوان به‌کار بُرد. جوان یعنی آینده‌ی یک کشور، جوان یعنی انرژی، جوان یعنی سال‌ها تلاش و کوششی که کسب‌وکارهای نوپای کشورمان برای جلب رضایت کاربرانی همچون شما انجام می‌دهند.
در دنیای وب جستجو کردیم «روز جوان» و بیش از ۳.۶۰۰.۰۰۰ صفحه وب پیدا کردیم که برای جوان و روز جوان حرف‌های گفتنی داشتند. اما در این میان کسی خودِ واقعی جوان را ندید!!!
جوانی کردن سخت است و بلدی می‌خواهد؛ جوانی مثل صابون لیز است، بدست نیامده از دست می‌رود. امروز روز تمام کسانی هست که هم جوان هستند و هم یک روزی جوان بوده‌اند، کسانی که با شور و اشتیاق فراوان مسیر موفقیت را دنبال می‌کنند.
ما در یوز جوانانی داریم که تلاش می‌کنند تمامی نسل‌ها خصوصاً نسلِ جوان این مرز و بوم بتوانند از موتور جستجو بومی بهره‌مند شوند. موتور جستجو بومی فقط یک موتور جستجوی ساده نیست، بلکه علاوه بر خدماتِ یک موتور جستجوی عمومی، بر اساس نیازهای یک فرهنگ و یا یک منطقه خاص سرویس‌های جامع‌تری را ارائه می‌دهد.

و اما هدیه‌ی یوز به مناسبت روز جوان! همه‌ی ما به دنبال یک روزِ شنبه‌ای هستیم که شروع کنیم به یادگیری زبان و سال‌هاست که این شنبه‌ی موعود فرا نرسیده است. امروز شنبه است و به مناسبت روز جوان، سرویس جدید ترجمه یوز را به تمامی جوانانی که به دنبال نقطه‌ای برای شروع می‌گردند هدیه می‌دهیم.
سرویس ترجمه‌ی یوز را می‌توانید اینجا ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید