جهان را در تلگرام جستجو کنید

ربات تلگرامی موتور جستجو یوز -b- ابعاد تصویر 822x522px

 

 

یادم هست اوایلی که موبایل آمده بود، همه از وجودِ این تکنولوژی شگفت‌زده بودند. خوره‌های تکنولوژی همان موقع خبر می‌دادند که به زودی همه کارهای بشر با موبایلش انجام خواهد شد. حالا که این دو-سه سال اخیر را نگاه می‌کنم (خصوصاً از زمانی که پیام‌رسان‌هایی مانند تلگرام و سروش به زندگی ما وارد شد) درستی آن پیش‌بینی را درک می‌کنم.

چند سال پیش از طریق فلش‌مموری و بلوتوث و … اطلاعاتمان را جابجا می‌کردیم. اما حالا با وجود پیام‌رسان‌ها اشتراک‌گذاری اطلاعات و فایل‌ها کلا متحول شده. تلگرام؛ سروش و دیگران … دیگر فقط پیام‌رسان نیستند! آن‌ها جزئی از زندگی و ادبیات روزانه ما شده‌اند. مثلا برای دریافت عکس‌ یا فایل از دیگران، این جمله را زیاد می‌شنویم که «برام تلگرامش کن!». البته این همه‌ی ماجرا نیست. ربات‌های تلگرام هم کم‌کم در تمام کارهای روزمره ما حضور پیدا کردند. این روزها از طریق ربات‌های تلگرام غذا سفارش می‌دهیم؛ خرید می‌کنیم و کلی کارهای دیگر.

حالا که همه‌ چیز را در تلگرام داریم، تصور کنید اگر به جای گوگل یا هر موتور جستجویی، می‌توانستیم در تلگرام سرچ کنیم چه می‌شد؟!
قبلا در این پست وعده کردیم که به زودی ربات جستجوگر یوز در پیام‌رسان تلگرام به شما این امکان را خواهد داد. از امروز «ربات یوز» فعال است. حالا می‌توانید جهان را در تلگرام جستجو کنید 🙂

«ربات جستجوگر یوز» امکان جستجو در ۴زمینه را فراهم می‌کند. با یوزبات می‌توانید در سایت‌ها، تصاویر، ویدئوها و اخبار جستجو کنید. اگر دنبال مطلب یا موضوعی در فضای وب هستید از جستجوی سایت استفاده کنید. اگر به دنبال تصویر خاصی هستید در بخش عکس بگردید. فیلم‌های مدنظرتان را در بخش ویدئو جستجو کنید و اخبار روز را در بخش خبر.

توضیح بیشتری نیاز نیست. «ربات یوز» را باز کنید و هر دستوری که دلتان می‌خواهد بدهید. به سرعت پیدایش می‌کند و تحویل می‌دهد 🙂

 

start - ابعاد تصویر 640x90px

 

2 دیدگاه در “جهان را در تلگرام جستجو کنید

دیدگاهتان را بنویسید