توانایی در خودت جستجو کن!

روز جهانی معلولین - توانایی را در خودت جستجو کن - ابعاد تصویر 1080x1080px

 

 

 

برای افراد مبتلا به یک طیف از معلولیت، زندگی باید بدون محدودیت باشد.

 

داشتیم فکر می‌کردیم؛ ای کاش موتور جستجویی وجود داشت، تا هر فردی که مبتلا به معلولیت باشد قبل از ناامید شدن بتواند توانایی‌های خود را در آن جستجو کند. اما هیچ جستجوگری این قابلیت را ندارد به جز یکی!

کدام؟!

 

اگر مغز انسان را یک موتور جستجو با ظرفیت نامحدود در نظر بگیریم و عمیق فکر کردن را عمقِ وب، در اعماق وب فضایی وجود دارد که اگر این موتور جستجوگر کمی تلاش کند و به آن راه پیدا کند، برنده ماجراست. هرکسی با جستجو در اعماق خودش، به توانایی‌هایی دست پیدا خواهد کرد که خاصِ آن فرد می‌باشد و نمونه آن را در هیچ‌کس دیگری نمی‌توان یافت.

 

مهم نیست مبتلا به معلولیت باشیم، مهم این است که توانایی‌های خودمان را بشناسیم و خودمان را باور کنیم. فقط نیاز به یک جرقه در زندگی داریم. این جرقه می‌تواند در خواندن یک متن، گوش دادن یک موسیقی یا هر چیز دیگری اتفاق بیافتد.
اما موسیقی قطعاً معجزه‌ای دیگر می‌کند. موسیقی‌ای که به شما پیشنهاد می‌کنیم، بهانه‌ای مناسب شد برای اینکه تولد پدر راک ایران، هنرمند گرامی «کوروش یغمایی» را هم تبریک بگوییم و یکی از زیباترین آهنگ‌های ایشان به نام «گل یخ» را به تمامی عزیزانی که مبتلا به معلولیت هستند تقدیم کنیم.

 

آیکون دانلود از یوزنامه - وبلاگ موتور جستجو یوز - ابعاد تصویر 512x52px

 

زندگی‌تون بی‌محدودیت
لحظات‌تون پُر از توانایی

ارادتمند شما؛ تیم یوز

دیدگاهتان را بنویسید