اینترنت مسیری برای انتقال احساسات

 

طی چند سال اخیر که اینترنت رشد تساعدی در زندگی ما داشته، با پیغام‌های الکترونیکی بسیاری از طرف آشنایان و کسب‌وکارهای مختلف دریافت می‌کنیم. اگر بخواهیم این پیغام‌های الکترونیکی را دسته بندی کنیم، بخش عظیمی از آن را پیغام‌های تبریک به بهانه‌های مختلف تشکیل می‌دهد (که جدیداً سعی شده با سفارشی کردنِ آن توسط اسم مخاطب، حسِ خوبی در ما ایجاد کنند).
همه‌ی ما این نوع پیغام‌ها را به صورت‌های مختلف تجربه کرده‌ایم، حتی خودِ ما برای کاربرانی که به ما فیدبک می‌دهند پیغام می‌فرستیم و سعی می‌کنیم با آن‌ها در تعامل باشیم.
خودتان را در جای ما تصور کنید؛ وقتی از بین هزاران ایمیلی که برایتان ارسال شده، یک ایمیل رنگ و بویی متفاوت‌ دارد و خلاصه‌ی آن نشان می‌دهد یک کاربر خوش‌ذوق و مهربان به یادمونه و از ما حمایت می‌کنه.
واقعاً در جوابِ پیغامی که در عکس می‌بینید، چیزی که شایستگیِ کاربر خوبمون «خانم غفرانی» را داشته باشه نداریم؛ اما به خودمون می‌بالیم که چنین کاربران عزیز و مهربانی داریم. کسانی که مانند «خانم غفرانی» به ما لطف دارند زیاد هستند، تیم یوز از ایشون به نمایندگی تمامی عزیزانی که به ما امید می‌دهند تشکر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید