امروز حال و هواتون چطوره؟!

 

«اوقات شرعی» و «آب و هوای» یوز - ابعاد تصویر 1080x1080px

 

سلام یوزجان؛ امروز حال و هوات چطوره؟!

بنشین لحظه‌ای، رو در روی من
چای‌ام را با عطرت هم بزن

 

بررسی‌ای که به جستجویی متفاوت در زمان تبدیل شد!!!

یکی از رَویه‌های مهم‌مان این است که برای طراحی سرویس‌های جدید در یوز، ذائقه و سلیقه کاربران‌مان را بشناسیم. راه‌های مختلفی برای شناختن کاربران هست. به بعضی‌هایشان ایمیل می‌زنیم؛ با بعضی‌ها چت می‌کنیم؛ حتی اگر فرصت داشته باشند تلفنی گپ می‌زنیم؛ بعضی‌ وقت‌ها هم به جستجوهای پُرتکرار مراجعه می‌کنیم.
جستجوها به ما نشان می‌دهند که کاربران‌مان بیشتر چه دغدغه‌هایی دارند. یکی از قرارهایمان این است که به پرسش‌های پُرتکرار کاربران‌مان بدون کلیک اضافه پاسخ دهیم. پاسخ سریع و دقیق! سمت چپ صفحه نتایج جستجو. مثلاً همین الان جستجو کنید: «هوای تهران»

در یکی از بررسی‌ها، متوجه نیازی جالب شدیم. تعدا قابل توجهی از جستجوها مرتبط با اوقات شرعی شهرهای مختلف بود. کاربران یوز در مورد اوقات شرعی شهرهای مختلف کشور زیاد جستجو می‌کنند.
با خودمان فکر کردیم چطور می‌توانیم کاربران‌مان را سریع‌تر به پاسخ دقیق برسانیم. تصمیم گرفتیم یک بار توسط فرآیند «صفر کلیک» خودمان به سؤال کاربران‌مان پاسخ دهیم.
از این پس کافی است «اوقات شرعی» شهری که مدنظر دارید را از یوز بخواهید، تا بدون کلیک اضافه با پاسخ زیر روبرو شوید.

یک دیدگاه در “امروز حال و هواتون چطوره؟!

 1. با سلام خدمت رهبر عزیزم حضرت آیت الله خامنه ای و بنیانگذار همیشه جاوید آقای سید روح الله خمینی و‌شما هموطنان گرامی.
  درود برشما و خسته نباشید. جستجوگر خوبی را طرحی کرده اید. من هر روز چندین ساعت شاید حدود بیش از۵ ساعت را در نت به مطالعه میگذرانم و قبلا از محصولات غیر ایرانی و بعضا آمریکایی استفاده میکردم، اما بعلت توصیه رهبر گرامی انقلاب آنها را کنار گذاشتم و اکنون سعیم بر استفاده از محصولات ایرانی هست. حتی زبان و اعدادم نیز انگلیسی بود ولی اکنون پارسی هست و فقط از جستجوگر شما و پارسی جو استفاده میکنم و حتی پیامرسانم را نیز دارم از تلگرام و واتس آپ به سروش تغییر میدهم. به توصیه حضرت آیت الله خامنه ای.
  لطفا فقط سعی کنید آنرا قویتر کنید و پیشرفته تر
  برایتان از خداوند متعال آرزوی پیروزی و توفیق می کنم
  تشکر و خداوند نگهدارتان.
  والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته.

دیدگاهتان را بنویسید