اخبار ورزشی

بحران بزرگ استقلال در خط دفاع ؛ استقلال خالیست!

پیش بینی های اولیه از ازدیاد نیروی انسانی در خط دفاعی و بخصوص مرکز این خط در استقلال حکایت داشت ولی حالا نه تنها از این اضافه ها نیست بلکه استقلال اصلا به تعداد لازم و موردنیاز مدافع میانی هم ندارد. نوشته بحران بزرگ استقلال در خط دفاع ؛ استقلال خالیست! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایرا

سینا خادم پور به استقلال پیوست

سینا خادم پور، بازیکن تیمهای ملی امید و جوانان به استقلال پیوست. سید رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال در همین خصوص گفت: سینا خادم پور از بازیکنان مستعد و خوب تیمهای ملی جوانان و امید است که حضور او در استقلال را خوش امد می گویم. با این بازیکن قرارداد 5 ساله امضا کردیم و... نوشته سینا خادم پور به

قرارداد پادوانی با استقلال تمدید شد

قرارداد لیوناردو پادوانی با استقلال تمدید شد . سید رضا افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال با تایید این موضوع گفت: با اعلام کادرفنی، مذاکرات خود با لیوناردو پادووانی را اغاز کردیم و روز پنجشنبه قرارداد این بازیکن با استقلال به مدت یک فصل دیگر تمدید شد. او افزود: پادوانی از جمله بازیکنان با ارزش و... نو

اقای منتظری الان استقلال خانه شما خواهد بود ؟

پژمان منتظری مدافع ملی پوش الاهلی قطر که همه برنامه ریزی های استقلالیها را بر هم زد و معادلات خط دفاعی استقلال را در یکی دو روز اخیر پیچیده کرد در بد مخمصه ای گرفتار افتاده است . منتظری که با پیشنهاد باشگاه الاهلی برای تمدید قرارداد روبرو شد به مسوولین استقلال پیامی داد با... نوشته اقای منتظری الان

اخوان: بازیکن استقلال در لیست کرانچار نیست

سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: فرشید باقری بازیکن استقلال مدنظر کرانچار برای پست هافبک در فصل اینده نیست. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد ،مهدی اخوان در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: کرانچار بعد از قطعی شدن جدایی حاج صفی گزینه هایی برای جایگزینی این بازی

شماره 7 تیم ” استقلال ” برای بیت سعید ؛ هواداران منتظر واکنش محبوب ترین ستاره ” استقلالی “

بیت‌سعید به عنوان خرید جدید باشگاه استقلال در فصل اینده پیراهن شماره 7 استقلال را می‌پوشد. این خبر هنوز رسمی نشده است نوشته شماره 7 تیم ” استقلال ” برای بیت سعید ؛ هواداران منتظر واکنش محبوب ترین ستاره ” استقلالی “ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تمرین پنجشنبه استقلال با چالشنی خط دفاعی/ شفیعی و پادوانی در یک قدمی استقلال

تمرین روز پنج‌شنبه استقلال در حالی برگزار شد که همچنان اخبار نقل‌ و انتقالاتی در خط دفاعی این تیم سوژه اول برای هواداران حاضر در کمپ حجازی بود.

هیچ امیدی به فردای استقلال نیست

استقلال درامدهای اینده‌اش را پیش‌خور کرده و مثل ورشکسته‌ها، به فردایش هیچ امیدی نیست. استقلال حالا حتی به فردای خودش هم بدهکار شده است. نوشته هیچ امیدی به فردای استقلال نیست اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

اطلاعیه جدید باشگاه استقلال در استانه روز قدس

باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه ای از جامعه ورزش کشور به ویژه هواداران استقلال برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد. نوشته اطلاعیه جدید باشگاه استقلال در استانه روز قدس اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

گزینه‌های جدید استقلال برای ترمیم خط دفاعی

سرمربی استقلال با از دست دادن پژمان منتظری گزینه های زیادی برای ترمیم خط دفاعی خود در اختیار ندارد. نوشته گزینه‌های جدید استقلال برای ترمیم خط دفاعی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تمرین پنجشنبه استقلال با چاشنی خط دفاعی/ شفیعی و پادوانی در یک قدمی استقلال

تمرین روز پنج‌شنبه استقلال در حالی برگزار شد که همچنان اخبار نقل‌ و انتقالاتی در خط دفاعی این تیم سوژه اول برای هواداران حاضر در کمپ حجازی بود.

تصاویری از تمرین تیم استقلال در کمپ حجازی

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در کمپ حجازی اغاز شد. نوشته تصاویری از تمرین تیم استقلال در کمپ حجازی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پادوانی و شفیعی در یک قدمی استقلال

تمرین روز پنج‌شنبه استقلال در حالی برگزار شد که همچنان اخبار نقل‌ و انتقالاتی در خط دفاعی این تیم سوژه اول برای هواداران حاضر در کمپ حجازی بود. نوشته پادوانی و شفیعی در یک قدمی استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

استارت قایدی برای رسیدن به ترکیب استقلال(عکس)

هافبک جوان استقلال روز گذشته برای اولین بار تمرینات خود را با استقلال استارت زد و امیدوار است بتواند فصل خوبی را با این تیم پشت سربگذارد.

واکنش استقلال به درخواست سپاهان برای ستاره

باشگاه استقلال با انتقال هافبکش به سپاهان مخالفت کرد. نوشته واکنش استقلال به درخواست سپاهان برای ستاره اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

روزنامه های ورزشی

عناوین روزنامه های ورزشی 96/03/18

مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور

عناوین روزنامه های ورزشی 96/03/18

مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور

عناوین روزنامه های ورزشی 96/03/18

مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور

عناوین روزنامه های ورزشی 96/03/18

مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور

عناوین روزنامه های ورزشی 96/03/18

مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور