اخبار ورزشی :: اخبار ورزشی | موتور جستجو یوز - yooz

خداحافظی یکی از بازیکنان مازاد استقلال

مهاجم جوان استقلال که گفته می شد در لیست مازاد قرار دارد با انتشار مطلبی از هواداران این تیم خداحافظی کرد.

توازن تجربه و جوانی در خرید های دو باشگاه ” پرسپولیس ” و ” استقلال “

باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال غالب خریدهای خود برای لیگ هفدهم را انجام داده‌اند و انچه نیاز اصلی دو مربی بوده تقریبا برطرف شده. نوشته توازن تجربه و جوانی در خرید های دو باشگاه ” پرسپولیس ” و ” استقلال “ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دلیل قراردادهای شبانه استقلال فاش شد

دلیل عقد قرارداد شبانه با برخی از بازیکنان استقلال سوالی است که در ذهن طرفداران این تیم و همچنین رسانه‌ها مطرح شده است. نوشته دلیل قراردادهای شبانه استقلال فاش شد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

تست‌گیری استقلال خوزستان بدون ویسی

در اولین تمرین استقلال خوزستان که از سوی مسیولین اعلام شده بود، تنها بازیکنان تستی حضور داشتند.

اخرین فرصت منصوریان به هافبک استقلال برای عدم حضور در لیست خروج

هافبک استقلال دیرتر از سایر بازیکنان قراردادش را تمدید کرد و البته قراردادش طوری تمدید شد که می تواند خیلی معنادار باشد.

رییس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان لیگ برتر فوتبال اعلام کرد سرور جپاروف بازیکن استقلال است اما اگر بخواهد ایران را ترک کند…

رییس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان لیگ برتر فوتبال اعلام کرد سرور جپاروف بازیکن استقلال است اما اگر بخواهد ایران را ترک کند ، رضایت نامه بین المللی وی را سپاهان ، اخرین تیم که در ان بازی کرده باید صادر کند . در اغاز رقابت های تکواندوی در کره جنوبی و در وزن -54 ارمین […] نوشته رییس کمیته تعیین وضعیت باز

گزارش تمرین استقلال/هواداران بالاخره با بازیکنان اشتی کردند+ عکس

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در حالی برگزار شد که یک راس گوسفند زیر پای بازیکنان این تیم قربانی شد.

تبریک های بازیکنان اکادمی بارسلونا به مسی

در این کلیپ تبریک بازیکنان اکادمی بارسلونا در سراسر جهان به لیونل مسی اسطوره ارژانتینی تیم فوتبال بارسلونا برای تولد سی سالگی اش را مشاهده می کنید. خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدیو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود. در اینجا در […] نوشته تبر

فیلم ؛ بازیکنان بارسلونا برای تعریف مسی چه استیکری انتخاب کردند؟

بازیکنان بارسلونا و انتخاب استیکر را مشاهده نمایید نوشته فیلم ؛ بازیکنان بارسلونا برای تعریف مسی چه استیکری انتخاب کردند؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

محمد جواد محمدی به استقلال پیوست

محمد جواد محمدی با امضای قراردادی 5 ساله به این باشگاه پیوست. سید رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال در همین خصوصگفت: محمدی از جمله بازیکنان جوان و اینده داری است که او را با قراردادی 5 ساله به استقلال اوردیم. حضور او را خوش امد می گویم و برایش ارزوی موفقیت میکنم. این بازیکن سهمیه... نوشته محمد جوا

گزارش تمرین استقلال / پیام منصوریان برای بدخواهان استقلال و قربانی گوسفند

وبسایت رسمی برنامه نود - تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در حالی برگزار شد که یک راس گوسفند زیر پای بازیکنان این تیم قربانی شد.

تجمع مربیان و بازیکنان نفت مقابل ساختمان باشگاه

تعدادی از مربیان و بازیکنان نفت تهران مقابل ساختمان این باشگاه تجمع کردند.

تجمع مربیان و بازیکنان نفت مقابل ساختمان باشگاه

تعدادی از مربیان و بازیکنان نفت تهران مقابل ساختمان این باشگاه تجمع کردند.

تمرین استقلال تحت تاثیر صدای برخورد ساق ها

بازیکنان استقلال عصر روز شنبه یک جلسه تمرینی در کمپ حجازی برگزار کردند.

عجیب ترین خبر ممکن از استقلال ؛ ابتکار عجیب استقلال برای خرید رضاییان

به احتمال زیاد هافبک استقلال به کادرفنی این تیم اضافه می‌شود. نوشته عجیب ترین خبر ممکن از استقلال ؛ ابتکار عجیب استقلال برای خرید رضاییان اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.