ناپولی در

رتبه
3
تعداد بازی
33
امتیاز
71
برد
21
باخت
4
مساوی
8
گل زده
77
گل خورده
35
تفاضل گل
42

جدیدترین اخبار مربوط به ناپولی

وکیل اقای ستاره مذاکره با قرمزها را تکذیب کرد

وکیل په په رینا، دروازه بان باتجربه ناپولی  شایعات در مورد جدایی از این تیم و احتمال پیوستنش به تیمهایی نظیر یووه و میلان را تکذیب کرد. نوشته وکیل اقای ستاره مذاکره با قرمزها را تکذیب کرد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

وکیل رینا مذاکره با تیم های دیگر را تکذیب کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - وکیل په په رینا، دروازه بان باتجربه ناپولی  شایعات در مورد جدایی از این تیم و احتمال پیوستنش به تیمهایی نظیر یووه و میلان را تکذیب کرد.

پیشنهاد ستاره ناپولی  به دوناروما : به فکر پول نباش !

لورنزو اینسینه ، مهاجم تیم ملی ایتالیا و باشگاه ناپولی  در مورد برخی مسایل از جمله وضعیت کنونی خود، اینده دوناروما و پپه رینا با Sky Sports صحبت کرده است. نوشته پیشنهاد ستاره ناپولی  به دوناروما : به فکر پول نباش ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

اینسینیه: امیدوارم دوناروما در ایتالیا بماند اما هر بازیکنی رویای بازی در ریال مادرید را دارد

لورنزو اینسینه، مهاجم تیم ملی ایتالیا و باشگاه ناپولی  در مورد برخی مسایل از جمله وضعیت کنونی خود، اینده دوناروما و پپه رینا با Sky Sports صحبت کرده است.

فیلم ؛ نوستالوژیک ؛ گل بی نظیر ستاره ی ارژانتین

گل دیدنی مارادونا برای ناپولی  را مشاهده نمایید نوشته فیلم ؛ نوستالوژیک ؛ گل بی نظیر ستاره ی ارژانتین اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

اینسینیه: پوشیدن شماره 10 ناپولی  به نظر مارادونا بستگی دارد

ستاره تیم فوتبال ناپولی  گفت: تصمیم گیری در خصوص پوشیدن شماره 10 به مارادونا بستگی دارد نه باشگاه.

دست رد لیورپول بر سینه ناپولی؛ مورنو شاگرد کلوپ می ماند

پیشنهاد ناپولی  برای مدافع اسپانیایی لیورپول رد شد. نوشته دست رد لیورپول بر سینه ناپولی؛ مورنو شاگرد کلوپ می ماند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

رد پیشنهاد 11 میلیون پوندی ناپولی  برای مدافع لیورپول

پیشنهاد ناپولی  برای مدافع اسپانیایی لیورپول رد شد.

دست رد اقای گلر به سینه ی قرمزها

دروازه‌بان با تجربه اسپانیایی ناپولی  بنا به گزارش‌های رسیده از ایتالیا قراردادش را با این تیم تمدید خواهد کرد. نوشته دست رد اقای گلر به سینه ی قرمزها اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

رینا با ناپولی  تمدید می‌کند؟

دروازه‌بان با تجربه اسپانیایی ناپولی  بنا به گزارش‌های رسیده از ایتالیا قراردادش را با این تیم تمدید خواهد کرد.

رینا با ناپولی  تمدید می‌کند؟

دروازه‌بان با تجربه اسپانیایی ناپولی  بنا به گزارش‌های رسیده از ایتالیا قراردادش را با این تیم تمدید خواهد کرد.

ناپولی  ستاره خود را به چلسی نخواهد فروخت

ناپلی ها علاقه ای به فروش بازیکنان اصلی خود ندارند. نوشته ناپولی  ستاره خود را به چلسی نخواهد فروخت اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

ستاره ناپولی  شایعات اخیر پیرامونش را رد کرد

ایجنت ستاره ناپولی، سعی در رد شایعات اخیر دارد. نوشته ستاره ناپولی  شایعات اخیر پیرامونش را رد کرد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مدیر برنامه های اینسینیه: لورنزو در ناپولی  خوشحال است

با اینکه شایعات مختلفی در خصوص انتقال اینسینیه به چلسی شنیده می شد اما مدیر برنامه های این بازیکن این شایعات را تکذیب کرد.

روسونوری به دنبال سنگربان ناپولی 

په په رینا، دروازه بان ناپولی  در صورت تمدید نشدن قرارداد دوناروما به سراغ خرید په په رینا خواهد رفت. نوشته روسونوری به دنبال سنگربان ناپولی  اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

میلان مشتری رینا شد

وبسایت رسمی برنامه نود - په په رینا، دروازه بان ناپولی  در صورت تمدید نشدن قرارداد دوناروما به سراغ خرید په په رینا خواهد رفت.

ستاره ناپولی  : باعث افتخار است که شماره 10 اتزوری را برتن می کنم

لورنتزو اینسینیه، مهاجم باشگاه ناپولی  و تیم ملی ایتالیا عنوان کرد که به دلیل موفقیت در ناپولی، به تیم ملی ایتالیا رسیده است. نوشته ستاره ناپولی  : باعث افتخار است که شماره 10 اتزوری را برتن می کنم اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

حرفهای دروغ از قول راموس علیه یووه

مرجع خبری ریال مادرید : اخیرا نقل قول دروغی در مورد حرفهای راموس علیه یووه منتشر شده است در واقع از قول راموس نوشته شده است:”یوونتوس تیم خوبی است اما بهترین تیم ایتالیا نیست. من ناپولی  را بیشتر دوست دارم.” در حالی که این حرفها صحت ندارند. نوشته حرفهای دروغ از قول راموس علیه یووه اولین بار در مرجع خب

کاسیاس در راه ناپولی 

اختصاصی | مدیر برنامه های ایکر کاسیاس با باشگاه ناپولی  برای انتقال این بازیکن مذاکراتی داشته است. شنبه 20 خرداد 1396 - 20:15

ساری:”ناپولی بدشانس بود که به قهرمان اروپا خورد”

مرجع خبری ریال مادرید مایوریزیو ساری سرمربی ناپولی  به تمجید از عملکرد خوب ریال مادرید در این فصل پرداخت. وی اظهار داشت:”ناپولی بدشانس بود که در مرحله یک هشتم به قهرمان چمپیونزلیگ خورد. ریال مادرید وقتی روی فرم باشد به هر حریفی ضربه می زند. توسط یک تیم بزرگ اوت شدیم.” نوشته ساری:”ناپولی بدشانس بود که

کاوانی: ممکن است به ناپولی  بازگردم

ادینسون کاوانی از شرایط بازگشت خود به سری ا گفته است.

نایب رییس یوونتوس : همشیک در اینجا می توانست توپ طلا را ببرد

نایب رییس یوونتوس فاش کرده این باشگاه دو سال پیش در استانه جذب کاپیتان ناپولی  بوده است. نوشته نایب رییس یوونتوس : همشیک در اینجا می توانست توپ طلا را ببرد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

ناراحتی مهاجم ناپولی  از شکست یوونتوس

لورنزو اینسینیه از شکست یوونتوس در فینال لیگ قهرمانان اروپا ابراز ناراحتی کرد.

ندود: همشیک پیشنهاد یوونتوس را رد کرد؛ او در اینجا می توانست توپ طلا را ببرد

نایب رییس یوونتوس فاش کرده این باشگاه دو سال پیش در استانه جذب کاپیتان ناپولی  بوده است.

هواداران ناپولی  هم قهرمانی ریال را جشن گرفتند

مرجع خبری ریال مادرید : هواداران ناپولی  هم قهرمانی ریال مادرید در چمپیونزلیگ را جشن گرفتند. انها از یونتوس متنفر هستند. سه ماه پیش هواداران ناپولی  در بازی مقابل ریال این تیم را هو کردند اما پرچم های ریال در ناپل در حال حاضر برافراشته شده و انها از شکست این تیم در اروپا خرسند […] نوشته هواداران ناپول

ستاره مدنظر ابی پوشان: هیچ‌وقت قصد جدایی نداشتم

ستاره 30 ساله باشگاه ناپولی  به تازگی قراردادش با این باشگاه ایتالیایی را تمدید کرد. نوشته ستاره مدنظر ابی پوشان: هیچ‌وقت قصد جدایی نداشتم اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مرتنز: به خاطر MSN پیشنهاد بارسلونا را رد کردم

هافبک بلژیکی ناپولی  دلیل رد پیشنهاد بارسلونا را مثلث اتشین ابی-اناری‌ها عنوان کرد.

مرتنز: به خاطر MSN پیشنهاد بارسلونا را رد کردم

هافبک بلژیکی ناپولی  دلیل رد پیشنهاد بارسلونا را مثلث اتشین ابی-اناری‌ها عنوان کرد.

این ستاره مذاکره با ابی پوشان پایتخت را تایید کرد

مرتنز با وجود تایید مذاکره با چلسی، تمایلی به ترک ناپولی  ندارد. نوشته این ستاره مذاکره با ابی پوشان پایتخت را تایید کرد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بازی های اخیر ناپولی در سری آ ایتالیا

جدول سری آ ایتالیا

تیم بازی امتیاز
1 یوونتوس 34 84
2 آ اس رم 34 75
3 ناپولی 33 71
4 لاتزیو 34 67
5 آتالانتا 34 64
6 آث میلان 34 59
7 اینترمیلان 33 56
8 فیورنتینا 34 55
9 تورینو 34 49
10 سامپدوریا 34 46
11 اودینزه 34 43
12 کیه وو 34 41
13 کالیاری 34 41
14 ساسولو 34 39
15 بلونیا 34 38
16 جنوا 34 30
17 امپولی 34 29
18 کروتونه 34 25
19 پالرمو 34 19
20 پسکارا 34 14