لیون در

رتبه
4
تعداد بازی
29
امتیاز
50
برد
16
باخت
11
مساوی
2
گل زده
60
گل خورده
34
تفاضل گل
26
هفته -

جدیدترین اخبار مربوط به لیون

تعطیلات کریم در لیون 

مرجع خبری ریال مادرید: بنزما ترجیح داده که از فرصت تعطیلی تمرینات ریال استفاده کند و به لیون  برود. بنزما به علت مشارکت در اخادی از والبوینا یک سال و نیم است که از تیم ملی کنار گذاشته شده است.

پیکان با یک غایب استارت می زند/ منشا امد، لیون  ماند

تمرینات تیم فوتبال پیکان از امروز اغاز می شود.

تبریک نوروزی خارجی‌های قدیم و جدید سپاهان

برخی از بازیکنان خارجی فعلی و سابق سپاهان فرارسیدن نوروز را تبریک گفتند. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از ایمنا، در استانه فرارسیدن سال جدید و پس از ان، بسیاری از ورزشکاران نیز به مانند خیلی از مردم ایران امدن نوروز را از طریق شبکه‌های اجتماعی تبریک گفتند. برخی از فوتبالیست‌های خارجی که سا

انتقاد ستاره فوتبال بانوان امریکا از تبعیض جنسیتی

مهاجم امریکایی لیون  فرانسه سکوت خود را پس از سال‌ها شکست و از تبعیض جنیستی شدید در ورزش به خصوص فوتبال امریکا انتقاد کرد.

انتقاد ستاره فوتبال بانوان امریکا از تبعیض جنسیتی

مهاجم امریکایی لیون  فرانسه سکوت خود را پس از سال‌ها شکست و از تبعیض جنیستی شدید در ورزش به خصوص فوتبال امریکا انتقاد کرد.

فیلم ؛ عملکرد بازیکن ارژانتینی پی اس چی در برابر لیون 

عملکرد پاستوره بازیکن پاری سن ژرمن در دیدار برابر لیون  را مشاهده نمایید نوشته فیلم ؛ عملکرد بازیکن ارژانتینی پی اس چی در برابر لیون  اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پیروزی پاریسی ها مقابل رقیب دیرینه

تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن برنده نبرد سخت با المپیک لیون  در رقابت های لیگ فرانسه شد. نوشته پیروزی پاریسی ها مقابل رقیب دیرینه اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

سن ژرمن برنده دویل با المیپک لیون 

تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن برنده نبرد سخت با المپیک لیون  در رقابت های لیگ فرانسه شد.

سن ژرمن برنده دویل با المیپک لیون 

تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن برنده نبرد سخت با المپیک لیون  در رقابت های لیگ فرانسه شد.

فیلم ؛ پی اس جی به دنبال موناکو

خلاصه بازی پاری سن ژرمن 2-1 لیون  لوشامپیونه فرانسه را مشاهده نمایید نوشته فیلم ؛ پی اس جی به دنبال موناکو اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

پاریسن ژرمن 2 - 1 لیون؛ تعقیب صدرنشین ادامه دارد

شاگردان اونای امری در تیم پاریسن ژرمن موفق شدند از هفته 30 رقابت های لیگ فرانسه در خانه با نتیجه 2-1 از سد تیم لیون  عبور کنند.

ترکیب رسمی تیم های پاریسن ژرمن و لیون 

از هفته 30 رقابت های لیگ فرانسه تیم پاریسن ژرمن از ساعت 23:30 در دیداری حساس میزبان تیم لیون  خواهد بود.

دلیل این که سرمربی من را به بازی راه نداده را نمی دانم !

ستاره این روزهای لیون  فرانسه معتقد است دلیل بازی نکردن در منچستریونایتد را نفهمیده. او همچنین عنوان کرد ممکن است به درد مورینیو نمی خورده است. نوشته دلیل این که سرمربی من را به بازی راه نداده را نمی دانم ! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دپای: شاید به اندازه کافی برای مورینیو مفید نبودم

ستاره این روزهای لیون  فرانسه معتقد است دلیل بازی نکردن در منچستریونایتد را نفهمیده. او همچنین عنوان کرد ممکن است به درد مورینیو نمی خورده است.

فیلم ؛ پیش نمایش دیدار پی اس جی در برابر لیون 

پیش نمایش دیدار دو تیم پاری سن ژرمن در برابر لیون  را مشاهده نمایید نوشته فیلم ؛ پیش نمایش دیدار پی اس جی در برابر لیون  اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فیلم ؛ تمرینات امروز پی اس جی

تمرینات تیم فوتبال پاری سن ژرمن برای کسب امادگی جدال حساس با لیون  را مشاهده نمایید نوشته فیلم ؛ تمرینات امروز پی اس جی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فیلم ؛ عملکرد گلر جالوروسی در دیدار برابر لیون 

عملکرد الیسون دروازه بان اث رم در برابر لیون  را مشاهده نمایید نوشته فیلم ؛ عملکرد گلر جالوروسی در دیدار برابر لیون  اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

منچستریونایتد و اندرلخت به هم رسیدند/ شالکه به اژاکس خورد، لیون  حریف بشیکتاش شد

شاگردان ژوزه مورینیو در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ اروپا به اندرلخت بلژیک خوردند.

لیون : دریافتم خیلی بد است

بازیکن تیم زنیت کازان گفت: از بازی خودم مقابل تیم بلژیکی راضی هستم ولی باید تمرکز بیشتری روی دریافت داشته باشم.

لیون : دریافتم خیلی بد است

بازیکن تیم زنیت کازان گفت: از بازی خودم مقابل تیم بلژیکی راضی هستم ولی باید تمرکز بیشتری روی دریافت داشته باشم.

حذف روستوف در اولدترافورد با حضور ازمون

روستوف در شبی که سردار ازمون را در ترکیب اصلی خود داشت، در اولدترافورد با یک گل برابر منچستریونایتد تن به شکست داد و از دور رقابت‌ها حذف شد. رم هم با وجود پیروزی برابر لیون  از دور رقابت‌ها کنار رفت.

فیلم ؛ دفاع جانانه گرگ ها و ناکامی در عین ناباوری !

از چارچوب رقابت های مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا در دور برگشت، ا اس رم در استادیوم المپیکو میزبان لیون  بود. ا اس رم با نتیجه 2 بر یک مقابل لیون  به برتری رسید و به خاطر شکست 4-2 در بازی رفت از دور رقابت های لیگ اروپا حذف شد و لیون  به جمع […] نوشته فیلم ؛ دفاع جانانه گرگ ها و ناکامی در عین ناباوری !

فیلم ؛ تلخ ترین برد جالوروسی

خلاصه بازی اث رم 2-1 لیون  را مشاهده نمایید نوشته فیلم ؛ تلخ ترین برد جالوروسی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

نتایج بازی های لیگ اروپا؛ صعود شالکه و اژاکس در شب حذف رم

مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا با صعود تیم های لیون  و شالکه به پایان رسید.

لیگ اروپا/ تلاش بی فایده رم برای صعود به مرحله بعد

رم توانست لیون  را شکست دهد اما از لیگ اروپا حذف شد.

فیلم ؛ نوستالژیک ؛ به مناسبت دیدار حساس رم و لیون  در چارچوب جام یوفا

امانتینو مانسینی زادهٔ 1 اوت 1980 در برزیل است و تاکنون در تیم های اتلتیکو مینیرو، ونتزیا، رم ، اینتر میلان و اث میلان بازی کرده است و 6 بازی ملی هم برای تیم ملی فوتبال برزیل انجام داده است. به مناسبت دیدار حساس امشب رم و لیون  در چارچوب جام یوفا گل زیبایی از این […] نوشته فیلم ؛ نوستالژیک ؛ به مناس

ترکیب رسمی رم مقابل لیون 

ترکیب رسمی رم مقابل لیون  مشخص شد.

موتورسواری زنان در خیابان‌های لیون  فرانسه

بیش از 300 زن فرانسوی با هدف دفاع از حقوق زنان با موتورسیکلت در خیابان‌های شهر لیون  راهپیمایی و موتورسواری کردند. نوشته موتورسواری زنان در خیابان‌های لیون  فرانسه اولین بار در ورزش بانوان پدیدار شد.