اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

تهدیدهای دشمنان در مورد جمهوری اسلامی ایران همانند طبل توخالی است

اهر - فرماندار اهر با اشاره به اینکه تهدیدهای دشمنان همانند طبل توخالی است، گفت: رییس‌جمهور دیوانه امریکا هنوز به اقتدار جمهوری اسلامی پی نبرده است.

دشمن با جمهوری اسلامی ایران سر سازش ندارد

دشمن با جمهوری اسلامی ایران سر سازش ندارد به گزارش نافع ، به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، سردار مظاهر مجیدی عصر امروز در دومین سالگرد شهدای مدافع حرم گردان 154 تکاور حضرت علی اکبر(ع) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و هفته دفاع مقدس اظهار داشت: گردان 154 تیپ انصارالحسین(ع) در دفاع مقدس افتخار افر

جمهوری اسلامی در خط مقدم مبارزه با تروریسم است

استاندار مازندران گفت: امروز جمهوری اسلامی در خط مقدم مبارزه با تروریسم قرار دارد.

دشمن با جمهوری اسلامی ایران سر‌سازش ندارد

سردار «مجیدی» گفت: دشمن با جمهوری اسلامی ایران سر‌سازش ندارد.

رویکرد جمهوری اسلامی ایران در مواجهه با کردستان عراق

ایران اساسا در هیچ شرایطی پذیرای استقلال کردستان عراق نیست و در عوض معتقد به امتداد روابط نظامی، اقتصادی و سیاسی خود با مسیولان اقلیم کردستان از یک سو و از سوی دیگر ، پیگیری کمک به دولت عراق برای مشارکت بیشتر کردها در دولت قانونی این کشور می ­باشد.

جمهوری اسلامی ایران، طرح تجزیه عراق را به هیچ عنوان قبول ندارد

ارومیه- استاندار اذربایجان غربی گفت: جمهوری اسلامی، طرح تجزیه عراق را به هیچ عنوان قبول ندارد.

مدیرعامل فولاد مبارکه در ایین گرامیداشت هفته دفاع مقدس: رهبری و ایمان دو عامل استقرار و ثبات جمهوری اسلامی ایران

مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حــــرم با برپایی نمایشـــگاهی در شرکت فولاد مبارکه اصفهان، با حضــــــور مدیرعامل، مـــعاونان، مدیران و جــــمعی از کارکنان و بسیجیان فولاد مبارکه، نماینده مردم شریف شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی، فرمانده لشگر زرهی 8 نجف اشرف، جا

سرمقاله جمهوری اسلامی: همه پرسی کردستان عراق؛ بدتر از داعش

سرمقاله نویس روزنامه جمهوری اسلامی در شماره امروز این روزنامه نوشت: با فرا رسیدن روز برگزاری همه پرسی برای تجزیه عراق و جدایی اقلیم کردستان از پیکره اصلی این کشور اخبار و گزارش‌ها حاکی از اصرار مسعود بارزانی بر انجام این همه پرسی علیرغم مخالفت جهانی با ان است. تا انجا که به مسعود […]

فرمانده سپاه بوشهر: سامانه موشکی جمهوری اسلامی توان بازدارندگی ایران را دوچندان کرده است

بوشهر- ایرنا- فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: سامانه موشکی جمهوری اسلامی امروز توان بازدارندگی ایران در مقابل دشمن را دوچندان کرده است.

مشاورفرماندهی کل قوا: جمهوری اسلامی ایران به دنبال نفی نظام سلطه درجهان است

تهران - ایرنا - مشاور فرماندهی کل قوا در امور دفاعی گفت: دفاع حق مشروع ما است و جمهوری اسلامی ایران به دنبال نفی نظام سلطه در جهان است.

دشمن با جمهوری اسلامی ایران سر سازش ندارد

فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان گفت: دشمن با جمهوری اسلامی ایران سر سازش ندارد و مسیولان کشور غفلت نکرده و با دشمن سازش نکنند.

قدرت و نفوذ نرم جمهوری اسلامی در منطقه مرهون تفکر دفاع مقدس است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: قدرت و نفوذ نرم جمهوری اسلامی در منطقه مرهون تفکر دفاع مقدس است.

رویکرد جمهوری اسلامی ایران در مواجهه با کردستان عراق

ایران اساسا در هیچ شرایطی پذیرای استقلال کردستان عراق نیست و در عوض معتقد به امتداد روابط نظامی، اقتصادی و سیاسی خود با مسیولان اقلیم کردستان از یک سو و از سوی دیگر ، پیگیری کمک به دولت عراق برای مشارکت بیشتر کردها در دولت قانونی این کشور می ­باشد.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ وضعیت عجیب اب تهران!

30درصد اب پایتخت پیش از مصرف ناپدید می شود!

کاریکاتور/ تراریخته مراریخته!

هشدار درباره اقدامی خطرناک؛ مردم ایران منتظر تراریخته‌شدن «غذای اصلی» خود باشند/ جریانی در پی الوده‌کردن شالیزارهای برنج کشور به‌گونه‌ای از برنج تراریخته است تا برنج که «قوت غالب و غذای اصلی» مردم کشورمان است، به‌صورت تراریخته و دستکاری‌شده ژنتیک در کشور تولید و مصرف شود که متاسفانه هیچ تحقیقی دربار

فیلم های خبری