اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

مساجد پایگاه اصلی انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی هستند

خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: مساجد پایگاه اصلی انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی بوده، هست و خواهند بود.

عملکرد دولت نمادی از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی گفت: عملکرد دولت نمادی از دستاوردهای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی است .

رکورد دار رای اعتماد جمهوری اسلامی

در جریان رای اعتماد به وزرای کابینه یازدهم در 24 مرداد 92، علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی، 274 رای کسب کرد و رکورد اخذ ارای موافق را در تاریخ جمهوری اسلامی شکست.

«جمهوری اسلامی باید نقد پذیر باشد»

عصر ایران نوشت: عضو مجلس خبرگان قانون اساسی می‌گوید: « جمهوری اسلامی باید کاملا نقد پذیر باشد و هیچ بخشی از ان نیست که از نقد مبرا باشد.» سیدکاظم اکرمی وزیرسابق اموزش و پرورش در خصوص کابینه دوازدهم گفت: باید از مجلس تشکر کرد که همه وزرای معرفی شده به جز یک نفر رای اعتماد گرفتند. امیدواریم ... نوشته

چهارمین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و سیزدهمین سرلشکر ایرانی کیست؟

امیر «سید عبدالرحیم موسوی» امروز (30 مرداد) طی حکمی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان چهارمین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران معرفی شد و با ارتقای درجه‌ی وی به سرلشکری، وی جزو 13 سرلشکر حاضر نیروهای مسلح کشورمان است.

کارویژه تحولات سوریه در امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران

چکیده: تحولات سوریه از زمان اغاز تا کنون، یکی از مهم‌ترین رویدادهایی است که سیاست خارجی و بالطبع امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران را تحت تاثیر قرار داده است. به‌طوری‌که وضعیت سوریه برای جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان بازی با حاصل جمع جبری صفر درامده و هرگونه تحول بنیادین در ساختار سیاسی این کشور ضریب..

8 سرلشکر ارتش و 8 سرلشکر سپاه جمهوری اسلامی ایران + تصاویر

خبرگزاری اریا - خبرگزاری میزان- با حکم روز گذشته حضرت ایت‌الله خامنه ای، «امیر سرلشکر موسوی» هشتمین سرلشکر ارتش جمهوری اسلامی ایران و شانزدهمین سرلشکر تاریخ جمهوری اسلامی ایران شد.

کارویژه تحولات سوریه در امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران

پژوهش حاضر این فرضیه را بررسی می‌کند که امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران در صورت تداوم بحران در سوریه با توجه به افزایش تهدیدات از سوی رقبای منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای کاهش می‌یابد.

عملکرد دولت نمادی از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است

به گزارش اخبار ملّت به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمد تقی ایرانی در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان اظهار کرد: بیان دستاوردها و عملکردها توسط مسیولین استانی و شهرستانی باید شفاف و گویا باشد و موجب ایجاد امید و پویایی در جامعه شود . وی […] نوشته

همایش پیاده روی اربعین نمایش اقتدار و قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران است

محمدرضا محسنی عصر امروز در جلسه ستاد گرامیداشت اربعین حسینی در سالن میرزای شفتی فرمانداری گفت : فضای جمهوری اسلامی معطر به عطر اهل بیت و امام حسین بوده و این بزرگترین افتخار این نظام است.

پوستر/ انتصاب فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

حضرت ایت‌الله خامنه‌ای در حکمی امیر سرلشکر سیّد عبدالرّحیم موسوی را با ارتقاء به درجه‌ی سرلشکری به سمت فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.

ازادگان دین خود را به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ادا کردند

جانشین فرماندهی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اظهار داشت: ازادگان دین خود را به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ادا کردند چراکه در طول دوران اسارت با شکنجه‌های بی‌امان سفاکان بعثی هرروز شهید می‌شدند و در این راه صبر و استقامت می‌ورزیدند.

گزارش تصویری/ بازدید اعضاء کمیسیون امنیتملی مجلس از شرکت راه اهن جمهوری اسلامی ایران

اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه از شرکت راه اهن جمهوری اسلامی ایران بازدید کردند.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ "منصوریان" در عطاری جالینوس

علیرضا منصوریان: هم قهرمان لیگ می شویم، هم در اسیا اقایی می‌کنیم! کارتون:محمدرضا میرشاه ولد

فیلم های خبری

مراسم تقدیر از عوامل فیلم "ماجرای نیمروز"

مراسم تقدیر از عوامل فیلم ماجرای نیمروز توسط خبرگزاری نسیم انلاین، فرهنگ نیوز و مجتمع سرچشمه برگزار شد.