اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

برگزاری اولین جشن سال رسانه های تصویری/ پروین حسینی دبیر شد

به گزارش اخبار ملّت به نقل از خبرگزاری مهر، مهدی کوهیان دبیر انجمن شرکت ها و موسسسات فیلمسازی ایران با اعلام برگزاری اولین جشن سال رسانه های تصویری گفت: در اخرین جلسه هیات مدیره، برگزاری این جشن بصورت سالانه مستقل و خصوصی تصویب شد. وی افزود: همچنین سید امیر پروین حسینی، ایرج محمدی، اسماعیل عفیفه […]

20بانک در صف برگزاری مجامع

هر چند فصل برگزاری مجامع با پایان تیر ماه به اتمام رسید و مجامع 9 بانک هم تا کنون برگزار شده اما 20 بانک و سه موسسه اعتباری همچنان در صف برگزاری مجامع به سر می برند

20 بانک در ترافیک برگزاری مجامع

هر چند فصل برگزاری مجامع با پایان تیر ماه به اتمام رسید و مجامع 9 بانک هم تا کنون برگزار شده اما 20 بانک و سه موسسه اعتباری همچنان در صف برگزاری مجامع به سر می برند

فعالان مخالف برگزاری همه پرسی کُردستان عراق سرکوب می‌شوند

در پی افزایش گروه های مخالف با برگزاری همه پرسی کردستان عراق، شماری از فعالان مخالف برگزاری همه پرسی بازداشت شده یا از سوی گروه های ناشناس مورد ضرب و جرح قرار گرفته اند.

20 بانک در صف برگزاری مجامع

هر چند فصل برگزاری مجامع با پایان تیر ماه به اتمام رسید و مجامع 9 بانک هم تا کنون برگزار شده اما 20 بانک و سه موسسه اعتباری همچنان در صف برگزاری مجامع به سر می برند.

برگزاری کنگره انجمن چشم پزشکی با رویکرد درمان اب سیاه

دبیر اجرایی بیست و هفتمین کنگره سالیانه انجمن چشم پزشکی ایران از برگزاری این کنگره با هدف ارایه اخرین دستاوردها در خصوص روش های تشخیصی مانند تست های بالینی و درمان انواع اب سیاه خبر داد.

برگزاری کنگره ملی شعر عاشورایی در استان کرمانشاه

کرمانشاه- سرپرست معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمانشاه، از برگزاری کنگره ملی شعرعاشورایی با عنوان«دروازه قافله عشق» در استان خبر داد.

برگزاری دوره اموزش مقدماتی سرگروه‌های محلات و اقشار در ملایر

مسیول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه ملایر از برگزاری دوره اموزش مقدماتی سرگروه‌های برادران و خواهران محلات و اقشار در ملایر خبر داد.

گزارش کمیسیون شوراها درمورد علل ممانعت از برگزاری سخنرانی مطهری در مشهد در دستور کار پارلمان

ساعت24-نشست علنی مجلس درحالی از دقایقی پیش اغاز به کار کرد که گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور درمورد علل ممانعت از برگزاری سخنرانی علی مطهری در مشهد در دستور کار جلسه قرار گرفت.

برگزاری یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام چهار روز در گرگان و سه روز در گنبد کاووس

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از برگزاری یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام چهار روز در گرگان و سه روز در گنبد کاووس خبر داد.

برگزاری اردوی افتتاحیه سال تحصیلی جدید مدرسه علمیه امام خمینی

اردوی افتتاحیه سال تحصیلی جدید مدرسه علمیه امام خمینی(ره) همراه با برنامه‌های علمی، اموزشی، ورزشی، فرهنگی و تربیتی از 27 تا 31 مردادماه در مشهد در حال برگزاری است.

برگزاری قرعه کشی لیگ دسته سه فوتبال/ شهراورد کردستان در هفته اول

به گزارش اخبار ملّت به نقل از خبرنگار مهر، مراسم قرعه کشی مرحله اول مسابقات لیگ دسته سوم فوتیال باشگاه های کشور جام ازادگان با حضور مسیولان سازمان لیگ و نمایندگان حاضر در این مسابقات در هتل المپیک برگزار شد. مرحله اول مسابقات لیگ دسته سوم با حضور 65 تیم در پنج گروه 13 تیمی برگزار […] نوشته برگزاری ق

ونزویلا به دنبال برگزاری نشستی جهانی برای حمایت از مجلس موسسان

دولت ونزویلا در حال امادگی برای برگزاری نشستی جهانی است تا برای مجلس موسسان که برای تغییر قانون اساسی تشکیل شده، حمایت جلب کند.

برگزاری ازمون استخدامی صندوق بازنشستگی کشوری در مهرماه

مدیرکل امور اداری صندوق بازنشستگی کشوری از برگزاری ازمون استخدامی این صندوق در اوایل مهرماه خبر داد.

برگزاری نخستین یادواره شهدای کارمند رفسنجان همزمان با اغاز هفته دولت

گروه سیاست و اقتصاد: فرماندار رفسنجان ضمن اشاره به وجود 50 شهید کارمند در این شهرستان از برگزاری نخستین یادواره شهدای کارمند رفسنجان همزمان با اغاز هفته دولت خبر داد و گفت: 10 هزار شهید از جامعه کارمندان دولت و دولتمردان تقدیم انقلاب اسلامی شده است.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ "منصوریان" در عطاری جالینوس

علیرضا منصوریان: هم قهرمان لیگ می شویم، هم در اسیا اقایی می‌کنیم! کارتون:محمدرضا میرشاه ولد

فیلم های خبری

مراسم تقدیر از عوامل فیلم "ماجرای نیمروز"

مراسم تقدیر از عوامل فیلم ماجرای نیمروز توسط خبرگزاری نسیم انلاین، فرهنگ نیوز و مجتمع سرچشمه برگزار شد.