اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

توافق هسته ای در دوران ریاست جمهوری ترامپ تا چه زمانی زنده باقی خواهد ماند؟/اگر امریکا بدون دلیل موجه از برجام خارج شود تندروها در ایران قدرت خواهند گرفت

نشریه «اتلانتیک» در گزارشی با اشاره به گزارش های موجود درباره احتمال کناره گیری امریکا از توافق هسته ای با ایران اشاره می کند که این موضوع می تواند عتبار امریکا را در سطح بین المللی به خطر اندازد.

توافق هسته ای در دوران ریاست جمهوری ترامپ تا چه زمانی زنده باقی خواهد ماند؟/اگر امریکا بدون دلیل موجه از برجام خارج شود تندروها در ایران قدرت خواهند گرفت

نشریه «اتلانتیک» در گزارشی با اشاره به گزارش های موجود درباره احتمال کناره گیری امریکا از توافق هسته ای با ایران اشاره می کند که این موضوع می تواند عتبار امریکا را در سطح بین المللی به خطر اندازد. -این نشریه امریکایی می نویسد:«در تلاش خود برای پاک کردن دستاوردهای سیاست خارجی دولت اوباما، ترامپ ضد تو

لولا داسیلوا به راحتی می‌تواند در انتخابات ریاست جمهوری برزیل پیروز شود

براساس نظرسنجی‌های صورت گرفته مشخص شد که رییس جمهوری پیشین برزیل با وجود انکه گرفتار رسوایی مالی است اما مورد قبول اکثریت مردم این کشور قرار دارد و درصورت شرکت در انتخابات سال اتی ریاست جمهوری، پیروز رقابت‌ها خواهد بود.

سی ان ان: رییس جمهوری ایران از توافق هسته ای دفاع کرد

تهران - ایرنا – شبکه تلویزیونی سی ان ان پس از خاتمه سخنان حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری ایران در مجمع عمومی سازمان ملل متحد گزارش داد: رییس جمهوری ایران از توافق هسته ای دراین سخنرانی دفاع کرد.

گاردین: رییس جمهوری ایران ادبیات ترامپ را جاهلانه و کینه‌توزانه خواند

تهران - ایرنا - روزنامه انگلیسی 'گاردین' نوشت: رییس جمهوری ایران گفت که جمهوری اسلامی اولین کشوری نخواهد بود که برجام را نقض کند ولی در مواجهه با نقض ان عکس العمل متناسب و قاطع نشان خواهد داد.

بازتاب وسیع مصاحبه رییس جمهوری ایران با شبکه خبری سی.ان.ان امریکا در ترکیه

انکارا- ایرنا- رسانه های خبری ترکیه با عنوان 'امریکا تاوان سنگینی خواهد داد' به انتشار وسیع خبر مصاحبه حسن روحانی رییس جمهوری ایران با شبکه سی.ان.ان امریکا پرداختند.

سخنرانی رییس جمهوری ایران در مجمع عمومی سازمان ملل

خبرگزاری اریا - نیویورک - ایرنا - سخنرانی دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در هفتاد و دومین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد اغاز شد.

دوران رقابت‌های داخل خانوادگی انتخابات ریاست جمهوری تمام شده است/ دولت امریکا مانند گذشته به بدعهدی‌های خود ادامه می‌دهد

رییس سازمان پدافند غیر عامل کشور از ماموریت جدید این سازمان برای مقابله با تهدیدات تروریستی خبر داد و گفت: که بعد از حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی، مقابله با تهدیدات تروریستی در لیست پدافند غیرعامل قرار گرفته است.

روحانی: برای تحقق اهداف ملت ایران به نیویورک سفر کرده‌ام

رییس‌جمهوری با بیان این‌که «ملت ایران در انتخابات بسیار پرشور و رقابتی ریاست‌جمهوری راه جدید چهار ساله خود را انتخاب کردند»، گفت: مردم خواهان روابط گسترده با جهان، توسعه و پیشرفت در کشور و ثبات، امنیت و ارامش در کل منطقه هستند.

اگر مقامات سیاسی امریکا تصور می‌کنند باعث فشار به ایران خواهد شد، کاملاً اشتباه محاسبه کرده‌اند

رییس‌جمهور با بیان این‌که «ملت ایران در انتخابات بسیار پرشور و رقابتی ریاست‌جمهوری راه جدید چهار ساله خود را انتخاب کردند»، گفت: مردم خواهان روابط گسترده با جهان، توسعه و پیشرفت در کشور و ثبات، امنیت و ارامش در کل منطقه هستند.

زباله‌ها سالانه هزار هکتار از ایران را الوده می‌کنند

کارشناس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت : هر سال حدود هزار هکتار از اراضی کشور به علت دفن غیراصولی زباله ها الوده می شود.

سخنرانی رییس جمهوری در مجمع عمومی سازمان ملل را زنده ببینید

سخنرانی رییس جمهوری ایران در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک امشب از شبکه یک سیما به طور زنده پخش خواهد شد.

«ابه» به ایران سفر می کند

نخست وزیر ژاپن دعوت رییس جمهوری ایران برای سفر رسمی به تهران را پذیرفت و از ادامه حمایت توکیو از برجام خبر داد.

«ابه» به ایران سفر می کند

نخست وزیر ژاپن دعوت رییس جمهوری ایران برای سفر رسمی به تهران را پذیرفت و از ادامه حمایت توکیو از برجام خبر داد.

رییس جمهوری نیویورک را به مقصد تهران ترک کرد

به گزارش اخبار ملّت به نقل از بامداد پنجشنبه ایرنا،روحانی که عصر یکشنبه وارد نیویورک شد، در نخستین روز سفر خود دیداری صمیمی با ایرانیان مقیم امریکا داشت و خطاب به انان گفت که برای ساختن ایران اسلامی به همه ایرانیان سراسر گیتی نیازمندیم و ایرانیان مقیم خارج ،سفیران فرهنگی، علمی، اقتصادی و سیاسی ایران

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/درمان زخم‌اقتصاد با واردات چسب‌زخم!

چین بازار چسب زخم ایران را تسخیر کرد / در ادامه روند غیرمنطقی واردات کالاهای دارای تولید داخلی، در 4 ماه اول سال جاری 179 تن چسب زخم به ارزش 29٬888٬144٬029 ریال وارد کشور شده است

کاریکاتور/ چالش جدید بازنده انتخابات!

حواشی کتاب خاطرات هیلاری کلینتون با نام «چه اتفاقی افتاد؟» و تمسخر کتاب توسط ترامپ، این بازنده انتخابات امریکا را با تیتر «اب گرفتگی» سوژه سایت کگل کرده است.

فیلم های خبری