اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

رییس دولت دوازدهم به وعده‌های انتخاباتی خود پایبند بماند

سخنگوی جبهه پیروان گفت:رییس دولت دوازدهم به وعده‌های خود در زمان انتخابات پایبند بماند و به ان جامه عمل بپوشاند

مصوبه S722 سنا نقض توافق هسته‌ای است/هییت نظارت بر برجام ورود کند

رییس کمیته روابط خارجی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه مصوبه تحریمی اخیر سنای امریکا نقض برجام است، خواستار ورود هیات نظارت بر اجرای برجام به موضوع شد.

مصوبه‌ای که در خصوص سند 2030 به ان استناد می‌کنند دوپهلو است/ یکی از مسایل اصلی کشور، نقض برجام توسط تحریم‌های جدید امریکا است

خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان البرز در خطبه های نماز جمعه (2 تیر) گفت: یکی از مسایل اصلی کشور، نقض برجام توسط تحریم‌های جدید امریکا است.

داعشی‌ها همان تروریست‌های دهه 60 هستند/ قرار بود با امضای برجام مشکلات کشور حل شود

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: قرار بود با امضای برجام مشکلات کشور حل شود اما این مشکلات نه تنها حل نشده بلکه با بدعهدی امریکا بیشتر شده است.

داعشی‌ها همان تروریست‌های دهه 60 هستند/ قرار بود با امضای برجام مشکلات کشور حل شود

خبرگزاری اریا - دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: قرار بود با امضای برجام مشکلات کشور حل شود اما این مشکلات نه تنها حل نشده بلکه با بدعهدی امریکا بیشتر شده است.

پترایوس: خروج از برجام امریکا را بیشتر از ایران منزوی می‌کند

فرمانده سابق نیروهای ایتلاف امریکایی در جریان اشغال عراق و افغانستان گفت خروج امریکا از برجام بیشتر از ان که ایران را منزوی کند، موجب منزوی شدن امریکا می شود.

رضایی: کمیته نظارت باید برای بر اجرای برجام جدی‌تر باشد

کمیته نظارت بر برجام باید نظارت جدی‌تری را بر اجرای برجام داشته باشد چراکه مردم از نظارتی که بر اجرای برجام صورت می‌گیرد، راضی نیستند.

اس.722 ناقض متن، روح و هویت برجام

تحریم‌های جدید سنای امریکا ضربه‌ای دیگر بر پیکر بی‌جان برجام روحانی محسوب می‌شود. ضربه‌ای که فروض مختلفی از جمله «شکست رسمی برجام» را در مقابل دیدگان همه قرار داده است.

پیام روشن به مخالفان برجام

در دوران تحریم و بر اساس قطعنامه‌های ظالمانه شورای امنیت، روابط بانکی و مالی کشور با اقتصاد جهانی به حداقل ممکن رسیده و کشور در مراودات مالی خود دچار مشکلات عدیده‌ای شده بود.

مردم از کمیته نظارت بر برجام راضی نیستند/ کوچکترین تجاوز دشمن را با شدت پاسخ می‌دهیم

رضایی در خصوص اقدامات متقابلی که ایران می‌تواند در قبال وضع تحریم علیه ایران انجام بدهد تصریح کرد: دولت باید در ابتدا این تحریم‌ها را تبدیل به فرصت برای کشور کند و در ادامه از این فرصت‌ها بهره ببرد.

روحانی از توهین به خود خوشحال است؟پروپاگاندای وسیع طرفداران روحانی برای فراموشی نقض برجام

نحوه موضع گیری رییس جمهور و طرفدارانش از توهین برخی افراد به وی در روز قدس در نوع خود جالب است.

بازنگری ترامپ در برجام کوبا: ارزوی اوباما برای 110 سفر هوایی در روز میان امریکا و کوبا به سد ترامپ برخورد

سخت‌گیری‌های جدید ترامپ نه تنها تعاملات اقتصادی دو کشور را دشوار می‌کند، بلکه مردمی را که به منافع سازش با ایالات متحده امید بسته بودند ناامید می‌سازد.

سرمایه‌گذاری 150 میلیون یورو در پتروشیمی فارابی ماهشهر پس از برجام

خبرگزاری اریا - ابادان - ایرنا - مدیرعامل پتروشیمی فارابی در ماهشهر گفت: این مجتمع در سال 95 موفقیت‌های قابل ملاحظه ای از کاهش زیان 38 درصدی و رکورد‌‌زنی در تولید تا سرمایه‌گذاری 150 میلیون یورویی در شرایط پسابرجام را کسب کرده است.

سرمایه‌گذاری 150 میلیون یورو در پتروشیمی فارابی ماهشهر پس از برجام

مدیرعامل پتروشیمی فارابی در ماهشهر گفت: این مجتمع در سال 95 موفقیت‌های قابل ملاحظه ای از کاهش زیان 38 درصدی و رکورد‌‌زنی در تولید تا سرمایه‌گذاری 150 میلیون یورویی در شرایط پسابرجام را کسب کرده است.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ ولیعهد‌جوان در‌ سودای پادشاهی

محمد بن سلمان، ولیعهد جدید ملک سلمان، همزمان با حفظ سمت در مقام وزیر دفاع، به معاونت رییس شورای وزیران عربستان هم منصوب شد. این رویداد که در تضاد با وصیت موسس ال‌سعود و رویه و سنت انتقال قدرت در خاندان سعودی است، در برخی رسانه‎ها زلزله سیاسی و در برخی دیگر کودتای جانشینی در عربستان نام گرفت.

عکس/ کاریکاتور قالی‌باف روی جلد شرق

روزنامه شرق با انتشار گزارش دیدار منتخبان جدید شورای شهر با قالی باف کاریکاتور شهردار تهران را در صفحه اول خود با تیتر «قالی باف گزارش بدهد» منتشر کرد.

کاریکاتور/ موشک های انتی داعش!

نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیشب در واکنش به اقدامات تروریستی هفته گذشته عناصر تکفیری داعش در تهران، مقر این تروریست‌ها را در منطقه دیرالزور سوریه موشک‌باران کرد.

فیلم های خبری