اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

شهادت بخشی از فرهنگ ملت ایران است/ در تامین امنیت با هیچکس تعارف نداریم

گروه اجتماعی: فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه دشمن تمام تلاش خود را معطوف کرده تا فرهنگ جهاد و شهادت را در میان ملت ما کمک‌رنگ کند، گفت: شهادت یک جریان توقف‌ناپذیر و بخشی از فرهنگ ملت ایران است.

مسجدی که قلب مقاومت ملت ایران است

«مسجد جامع خرمشهر» نخستین اثر ملی دفاع مقدس به ثبت رسیده است. این مسجد در دوران دفاع مقدس قلب حماسه و ایستادگی ملت ایران در برابر دشمن بود.

فرهنگ ایثار و شهادت نقطه اصلی مقاومت و ایستادگی ملت ایران است

گروه اجتماعی: فرمانده بسیج دانش اموزی حوزه ایمان تاکید کرد: دشمن در تلاش است تا فرهنگ ایثار و شهادت را از جامعه ما بگیرد چرا که می داند این فرهنگ نقطه اصلی مقاومت و ایستادگی ملت ماست و باید این فرهنگ را از بین ببرند و جنگ نرم در این راستا برگزار می شود.

پوستر/امام جواد(ع) الگوی حرکت ملت ایران

رهبرانقلاب: امام جواد(ع) الگوی حرکت ملّت ایران بود

امام جواد پیشاهنگ حرکتی بود که ملت ایران ان را تعقیب می کند

خبرگزاری شبستان: امام جواد(ع) مظهر مبارزه‌ با باطل، کوششگر برای حکومت الله و در حقیقت، الگو و پیشاهنگ حرکتی بود که امروز ملت ایران همگی دست به دست ان را تعقیب می‌کند.

پیشکسوت استقلال : در ایران هم پنالتی می‌گرفتم؛ حتما استقلال داوران را خریده بود!

بازیکن تیم استقلال در دهه 70 در خصوص بحث‌های مطرح شده راجع‌به دیدار استقلال - نوف باخور سال 75 توضیحاتی ارایه داد. نوشته پیشکسوت استقلال : در ایران هم پنالتی می‌گرفتم؛ حتما استقلال داوران را خریده بود! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

ملی‌پوشان ایران عملکرد درخشانی در کاپ اسیا داشتند

کارشناس بسکتبال ایران گفت: بازی مقابل استرالیا تجربه بسیار خوبی بود و می‌تواند به بسکتبالیست‌ها ما برای ادامه راه و اینکه تجارب کافی را به دست اورند کمک کند. نوشته ملی‌پوشان ایران عملکرد درخشانی در کاپ اسیا داشتند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بلومبرگ: پول‌های ازاد شده ایران می‌تواند در مقابله با حمله ترامپ به برجام موثر باشد

به گزارش اخبار ملّت به نقل از ایسنا، خبرگزاری بلومبرگ در گزارشی نوشت: برجام ان میزان از سرمایه‌گذاری خارجی را که ایران انتظار داشت برای این کشور ایجاد نکرد، اما میلیون‌ها دلار پول‌های ازاد شده ایران در اثر توافق هسته‌ای می‌تواند به مقابله با تلاش‌های ترامپ در جهت از بین بردن برجام در اینده موثر […]

راز سبقت کره جنوبی از ایران

به گزارش اخبار ملّت به نقل از شفاف، مرور تجربه این کشور نشان می دهد که مهم ترین اصل در برنامه های توسعه کره جنوبی، انتخاب صنایع اولویت دار و تخصیص منابع کمیاب به این صنایع بوده است. در واقع کره جنوبی با عبور از مراحل اولیه توسعه و ایجاد صنایع دارای قابلیت صادراتی بالا، […] نوشته راز سبقت کره جنوبی ا

ناظر مسابقات مقدماتی جام ملت‌های اسیا از سوی AFC معرفی شد

ریس کمیته فنی فوتسال گفت:طبق اعلام AFC جیسینگ همان بازرسی که در ابتدا جهت بازدید مراحل میزبانی به ایران امده بود به عنوان ناظر AFC در این مسابقات به ما معرفی شده است.

تجلیل جابری انصاری از نقش ملت و دولت لبنان در مقابله با اشغالگری رژیم صهیونیستی

گروه سیاسی: حسین جابری انصاری در دیدار با میشل عون، با ابلاغ سلام رییس‌جمهوری‌اسلامی ایران به رییس‌جمهور لبنان، پیرامون تحولات این کشور و منطقه و همکاری‌های ایران و لبنان، گفت‌وگو کرد و از نقش ممتاز ملت، دولت، ارتش و مقاومت لبنان در مقابله با اشغالگری رژیم‌صهیونیستی و همچنین مبارزه با تروریسم تجلیل

دوازدهمین شهردار زن ایران در زنجان

در روزهایی که افکار عمومی بیش از هر زمان دیگری خواستار حضور زنان در عرصه های سیاسی اجتماعی و مدیریتی است، اولین پاسخ به این مطالبه در سطوح استانی و در اغاز دوره جدید فعالیت شوراهای شهر، از شهر زنجان و شهرداری ان به گوش رسید؛ انجا که حکم شهرداری یکی از مناطق این شهر طی چند روز گذشته به نام بانویی جوا

ایران در دام امریکا ترامپ نمی افتد

فارین پالسی: اقای روحانی، رییس جمهور ایران، اجازه نخواهد داد تهدیدهای امریکا مبنی بر بر هم زدن توافق هسته ای، مانعی بر سر راه ایران ایجاد کند. نوشته ایران در دام امریکا ترامپ نمی افتد اولین بار در اخبار ملّت پدیدار شد.

راز سبقت کره جنوبی از ایران

بویرنیوز- چه عواملی کمتر شدن شتاب توسعه در ایران در مقایسه با کشورهایی نظیر کره جنوبی را به همراه داشته است؟ پاسخ به این سوال را در الگوی برنامه ریزی این کشور که دارای نمره قبولی در کارنامه توسعه اش است، می توان جست وجو کرد. کره جنوبی در حالی روند توسعه را همزمان با […]

راز سبقت کره جنوبی از ایران

چه عواملی کمتر شدن شتاب توسعه در ایران در مقایسه با کشورهایی نظیر کره جنوبی را به همراه داشته است؟ پاسخ به این سوال را در الگوی برنامه ریزی این کشور که دارای نمره قبولی در کارنامه توسعه اش است، می توان جست وجو کرد.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ "منصوریان" در عطاری جالینوس

علیرضا منصوریان: هم قهرمان لیگ می شویم، هم در اسیا اقایی می‌کنیم! کارتون:محمدرضا میرشاه ولد

فیلم های خبری

مراسم تقدیر از عوامل فیلم "ماجرای نیمروز"

مراسم تقدیر از عوامل فیلم ماجرای نیمروز توسط خبرگزاری نسیم انلاین، فرهنگ نیوز و مجتمع سرچشمه برگزار شد.