اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

پاسخ رهبر معظم انقلاب به جدیدترین استفتاءها

مقام معظم رهبری در پاسخ به جدیدترین استفتاءها مربوط به خواندن صیغه نذر، شرط‌بندی در تیراندازی،‌ هک کردن وای فای، پرورش حیوان مجهول المالک و ... نظرشان را اعلام کردند.

پاسخ رهبر معظم انقلاب به شش استفتاء جدید اقتصادی

گروه اقتصاد: پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، پاسخ ایشان به شش استفتاء‌ در زمینه زکات در صورت استفاده از مراتع دولتی، هک کردن وای فای، طلا برای نوزاد پسر، پرورش حیوان مجهول‌ المالک، شروط حق المارّه و شرط‌بندی در تیر‌اندازی را منتشر کرده است.

خاطره‌ منتشر نشده از رهبر معظم انقلاب درباره برخورد شهید رجایی با دوگانه "مذاکره" و "مبارزه" در جنگ تحمیلی

قاسم تبریزی گفت: در دوره جنگ مهدی بازرگان با جنگ مخالف بود که نشان می‌دهد که این‌ گروه حتی ملی بودنشان هم جای تامل است.

خاطره‌ منتشر نشده از رهبر معظم انقلاب درباره برخورد شهید رجایی با دوگانه "مذاکره" و "مبارزه" در جنگ تحمیلی/دفاع مقدس نشان داد "نهضت ازادی" و "جبهه ملی" اعتقادی به ملی‌گرایی ندارند

قاسم تبریزی گفت: در دوره جنگ مهدی بازرگان با جنگ مخالف بود که نشان می‌دهد که این‌ گروه حتی ملی بودنشان هم جای تامل است. اگر ملی هستید و معنای ملیت را بر نژاد و زبان و خاک گذاشتید، همه این‌ها در این جنگ مورد تهاجم قرار گرفته است. خوب، پس جبهه ملی باید در صف اول جنگ باشد. وقتی که وارد نمی‌شوید یعنی "م

پاسخ رهبر معظم انقلاب به جدیدترین استفتاءها

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به جدیدترین استفتاءها مربوط به خواندن صیغه نذر، شرط‌بندی در تیراندازی،‌ هک کردن وای فای، پرورش حیوان مجهول المالک و ... نظرشان را اعلام کردند.

بعد از تذکر رهبر معظم انقلاب کار هیات نظارت بر برجام سرعت گرفته است

حزب الله : رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس، درباره گلایه اخیر رهبر انقلاب از هیات نظارت بر اجرای برجام گفت: بعد از ان زمان، کار هیات نظارت سرعت بیشتری پیدا کرده است.

توصیه رهبر معظم انقلاب در خصوص مطالبه گری و هیات اندیشه ورز ثمرات خوبی خواهد داشت

تهران - ایرنا - نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری با بیان این که توصیه رهبری مبنی بر مطالبه گری و تشکیل هیات اندیشه ورز ثمرات بسیار خوبی خواهد داشت، گفت: معظم له این امر را به عنوان یک کار مهم که دارای ظرفیت بسیار بالایی است معرفی کردند.

خاطره رهبر انقلاب از اولین روز مدرسه +(مدرسه- خواندنی ها)

خاطره رهبر معظم انقلاب از روز اولی که به مدرسه رفتند در کانال تلگرامی KHAMENEI.IR، منتشر شد.

ایت الله حسینی بوشهری: رهبری با تاکید بر تشکیل هیات اندیشه ورزماموریت جدیدی بر عهده مجلس خبرگان گذاشتند

تهران-ایرنا- عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با اعضای مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر تشکیل هیات اندیشه ورز ماموریت جدیدی را متناسب با نظام جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی برعهده ان گذاشتند.

ایت الله حسینی بوشهری: رهبری با تاکید بر تشکیل هیات اندیشه ورزماموریت جدیدی بر عهده مجلس خبرگان گذاشتند

خبرگزاری اریا - تهران-ایرنا- عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با اعضای مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر تشکیل هیات اندیشه ورز ماموریت جدیدی را متناسب با نظام جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی برعهده ان گذاشتند.

جای خالی فکر و عمل انقلابی در اقتصاد و فرهنگ

رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر اعضای مجلس خبرگان، وظیفه‌ای مهم را از این مجلس درخواست کردند؛ وظیفه‌ای که برای انجام ان باید یک هیات اندیشه‌ورز با نگاه کلان و راهبردی و عمیق از سوی مجلس خبرگان شکل بگیرد. وظیفه این هیات بررسی چگونگی حرکت انقلاب اسلامی در 38 سال گذشته به سمت اهداف اصلی خود و پیشرفت‌ها،

ایت الله حسینی بوشهری: رهبری با تاکید بر تشکیل هیات اندیشه ورزماموریت جدیدی بر عهده مجلس خبرگان گذاشتند

ساعت24-عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با اعضای مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر تشکیل هیات اندیشه ورز ماموریت جدیدی را متناسب با نظام جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی برعهده ان گذاشتند.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ وضعیت عجیب اب تهران!

30درصد اب پایتخت پیش از مصرف ناپدید می شود!

کاریکاتور/ تراریخته مراریخته!

هشدار درباره اقدامی خطرناک؛ مردم ایران منتظر تراریخته‌شدن «غذای اصلی» خود باشند/ جریانی در پی الوده‌کردن شالیزارهای برنج کشور به‌گونه‌ای از برنج تراریخته است تا برنج که «قوت غالب و غذای اصلی» مردم کشورمان است، به‌صورت تراریخته و دستکاری‌شده ژنتیک در کشور تولید و مصرف شود که متاسفانه هیچ تحقیقی دربار

فیلم های خبری