اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

30 درصد ساختمان های مسکونی و تجاری دامغان فرسوده است

سمنان- ایرنا- فرماندار دامغان گفت : 30 درصد ساختمان های مسکونی و تجاری این شهرستان فرسوده و فاقد کیفیت برای سکونت است.

30 درصد مردم قم به فاضلاب شهری متصل هستند

مدیرعامل اب و فاضلاب استان قم گفت: در حال حاضر 30 درصد مردم قم به فاضلاب شهری متصل هستند که به‌زودی 50 کیلومتر نیز به این شبکه اتصال اضافه می‌شود.

30 درصد زندانیان کمتر از یک ماه در زندان می مانند

خبرگزاری شبستان: مدیرکل زندان های خراسان جنوبی با توجه به اینکه 30 درصد زندانیان استان کمتر از یک ماه در زندان ها به سر می برند، افزود: طرح ارایه خدمات عمومی رایگان توسط مجرمان جرایم کم اهمیت می تواند جایگزین مناسبی برای حبس باشد.

ترافیک شهر زنجان همزمان با بازگشایی مدارس 30 درصد افزایش می‌یابد

سرپرست سابق شهرداری زنجان با اشاره به افزایش 30 درصدی تردد همزمان با بازگشایی مدارس گفت: بسته‌های ترافیکی و ایمنی دانش‌اموزان به اولیا و اقشار جامعه توزیع می‌شود.

خرید تضمینی گندم به 8.8 میلیون تن رسید/ 30 درصد مطالبات گندم‌کاران باقی است

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: تا ظهر امروز 8 میلیون و 850 هزار تن گندم تحویل مراکز خرید شرکت بازرگانی دولتی در کشور شده است.

هر فردی می تواند تا 30 درصد بیماری الزایمر را از خود دور کند

استاد بیماریهای مغز و اعصاب دانشگاه تهران گفت:بسیاری از علل بیماری الزایمر ریشه در بیماری های دیگر دارد. بیماری های قلب و عروق، فشار خون، دیابت، مصرف سیگار، بی سوادی، کاهش فعالیت های فیزیکی، کاهش تعاملات اجتماعی از مهمترین علل بیماری الزایمر هستند.

70 درصد حجاج ایرانی بالای 70 سال بوده‌اند/بازگشت 65 هزار حاجی به کشور

رییس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه نیمی از حجاج ایرانی بانوان و نیمی دیگر اقایان بودند گفت: به لحاظ سنی 1.3 درصد حجاج زیر 30 سال، 28 درصد بین 30 تا 50 سال و 70 درصد بالای 70 سال بودند که در این میان حتی زایری 101 ساله هم داشته‌ایم.

مالیات 10 هزار میلیارد تومانی صندوق توسعه ملی متوقف است/ سهم واریزی امسال 25 درصد

رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی با بیان اینکه دریافت مالیات 10 هزار میلیارد تومانی از صندوق متوقف است، گفت: سهم واریزی امسال صندوق 25 درصد و نه 30 درصد است.

توقف مالیات 10هزار میلیاردتومانی صندوق توسعه ملی/ سهم واریزی امسال 25درصد است

رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی با بیان اینکه دریافت مالیات 10 هزار میلیارد تومانی از صندوق متوقف است، گفت: سهم واریزی امسال صندوق 25 درصد و نه 30 درصد است.

نیم‌نگاهی به علت‌های طلاق از نگاه وکلای خانواده

بر اساس امار متقاضیان طلاق، 48 درصد طلاق‌ها به درخواست مردان و 23 درصد به درخواست زنان و 29 درصد توافقی صورت گرفته است. در تهران نیز به گفته مدیر کل سازمان بهزیستی استان تهران امار طلاق به 36 درصد رسیده است که در 45 درصد موارد زنان خواهان طلاق بودند و در 25 درصد موارد مردان خواهان طلاق بودند و در مج

سونامی سالمندی و الزایمر، چالش 30 سال اینده ایران

به گزارش رویش نیوز به نقل از ایسنا؛ دکتر غلامرضا حاجتی - رییس هیات مدیره انجمن الزایمر ایران در نشست خبری انجمن الزایمر که به مناسبت روز جهانی این بیماری برگزار شد، با اشاره به افزایش دمانس طی سه دهه اینده، اظهار کرد: ما تا حدود 30 سال اینده با چالش بزرگی در زمینه دمانس روبه‌رو خواهیم شد. طی مطالع

افزایش 30 درصدی صادرات میگو در استان/ امسال به ارزش 6.5 میلیون دلار میگو صادر می شود

خبرگزاری شبستان: مدیر کل شیلات گلستان گفت: ارز دلاری صادرات میگوی استان در سال 95، قریب به 5 میلیون دلار بود که با 30 درصد افزایش این رقم در سال 96 به 6.5 میلیون دلار خواهد رسید.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/درمان زخم‌اقتصاد با واردات چسب‌زخم!

چین بازار چسب زخم ایران را تسخیر کرد / در ادامه روند غیرمنطقی واردات کالاهای دارای تولید داخلی، در 4 ماه اول سال جاری 179 تن چسب زخم به ارزش 29٬888٬144٬029 ریال وارد کشور شده است

کاریکاتور/ چالش جدید بازنده انتخابات!

حواشی کتاب خاطرات هیلاری کلینتون با نام «چه اتفاقی افتاد؟» و تمسخر کتاب توسط ترامپ، این بازنده انتخابات امریکا را با تیتر «اب گرفتگی» سوژه سایت کگل کرده است.

فیلم های خبری