پدیده های خبری

توصیه رییس قوه قضاییه به تروریست‌ها

رییس قوه قضاییه، اقدام اخیر موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان دیرالزور با هدف انهدام یکی از مقرهای فرماندهی و مرکز تجمع تروریست های تکفیری داعش در مرز سوریه و عراق را ابلاغ‌کننده پیامی روشن برای تروریست‌ها و حامیان منطقه‌ای و بین المللی انها دانست و گفت: این اقدام، گوشه بسیار کوچکی از عزم پ

ایت‌الله املی لاریجانی: امیدواریم تروریست‌ها متوجه پیام روشن ایران شده باشند

رییس قوه قضاییه، اقدام اخیر موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان دیرالزور با هدف انهدام یکی از مقرهای فرماندهی و مرکز تجمع تروریستهای تکفیری داعش در مرز سوریه و عراق را ابلاغ کننده پیامی روشن برای تروریستها و حامیان منطقه ای و بین المللی انها دانست و گفت: این اقدام، گوشه بسیار کوچکی از عزم پول

ایت‌الله املی لاریجانی: امیدواریم تروریست‌ها متوجه پیام روشن ایران شده باشند

رییس قوه قضاییه، اقدام اخیر موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان دیرالزور با هدف انهدام یکی از مقرهای فرماندهی و مرکز تجمع تروریستهای تکفیری داعش در مرز سوریه و عراق را ابلاغ کننده پیامی روشن برای تروریستها و حامیان منطقه ای و بین المللی انها دانست و گفت: این اقدام، گوشه بسیار کوچکی از عزم پول

مردم با حضور حماسی در روز قدس به تروریست‌ها پاسخ خواهند داد

یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس با بیان اینکه «مردم باید حضور پرشکوه و حماسه‌افرینی در روز قدس داشته باشند» گفت: حرکت خوبی که در مقابله با تروریست‌ها انجام شد نیاز به حمایت و پشتیبانی مردم دارد که مردم باید در مراسم روز قدس این حمایت و پشتیبانی خود را نشان دهند.

اتحاد و همبستگی ملل مسلمان برای پشتیبانی از ملت فلسطین ضروری است

یزد - استاندار یزد با انتشار پیامی به مناسبت فرارسیدن روز قدس گفت: اتحاد و همبستگی ملل مسلمان برای پشتیبانی از ملت فلسطین ضروری است.

شرکت در راهپیمایی روز قدس مایه دلگرمی و پشتیبانی برای مردم مظلوم فلسطین است

بیرجند- امام جمعه اهل سنت بیرجند همه مسلمانان را به شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد و گفت: شرکت در روز قدس پشتیبانی و دلگرمی برای مردم مظلوم فلسطین است.

​تدابیر امنیتی در مساجد و مراکز اسلامی امریکا تشدید می‌شوند

شورای روابط اسلامی امریکایی در بیانیه‌ای در رابطه با حوادث اسلام‌هراسی در امریکا به ویژه علیه زنان و دختران مسلمان هشدار داده و خواستار ارتقاء اقدامات امنیتی در مراکز اسلامی و مساجد شد.

سالانه حدود 9 میلیون نفر در مراکز درمانی کشور بستری می شوند

بندرعباس - قایم مقام وزیر بهداشت گفت: سالانه حدود 9 میلیون نفر در مراکز درمانی کشور بستری می شوند.

تکفیری ها اختلالات شناختی دارند/تروریسم باید تحلیل روانشناختی شود

هدایتی گفت: تکفیری ها لزوماً اختلالات روانشناختی ندارند بلکه اختلالات شناختی دارند. اصلاً فرصت تفکر به این ها داده نشده است و بیش از جهان عینی و واقعی در دنیای ذهنی شان زندگی می کنند.

مردم با حضور در راهپیمایی روز قدس سیلی دیگری به تروریست‌ها و حامیانشان می‌زنند

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که مردم با حضور پرشکوه در راهپیمایی روز قدس خشم خود را علیه اقدام ناجوانمردانه تروریست ها و حامیانشان نشان می دهند.

فرار تروریست‌ها با تغییر ظاهر؛ پیشروی نیروهای عراقی در موصل قدیم + نقشه میدانی

یک منبع میدانی در غرب شهر موصل در گفت وگو با مشرق از فرار تروریست ها با تغییر ظاهر خبر داد.

اذعان داعش به حمله موشکی ایران به دیرالزور

داعش چند روز پس از حمله موشکی ایران به مقرهای این گروه تروریستی در دیرالزور، این حمله را تایید و اذعان کرد که اقدام موشکی ایران انتقام حمله تروریستی اخیر این گروه به تهران بوده است.

تمهیدات فرماندهی انتظامی خراسان شمالی در روز جهانی قدس

بجنورد- فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: پلیس خراسان شمالی اماده برقراری نظم وامنیت مراسم بزرگ روز جهانی قدس است.

از صهیونیسم تا تروریسم تکفیری

رژیم صهیونیستی به عنوان یک موجودیت ساختگی و بی‎ریشه در منطقه خاورمیانه، همواره بقای خود را در ناامنی و بحران در منطقه دانسته و در همین چارچوب همواره در صدد تجاوز، جنگ، ایجاد تفرقه و تنش در حوزه پیرامونی خود بوده است.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ ترقه بازی تروریست ها

طرحی در راستای ترقه بازی تروریست ها

فیلم های خبری

مراسم تقدیر از عوامل فیلم "ماجرای نیمروز"

مراسم تقدیر از عوامل فیلم ماجرای نیمروز توسط خبرگزاری نسیم انلاین، فرهنگ نیوز و مجتمع سرچشمه برگزار شد.