اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

اوج محرومیت زیر گوش پایتخت/ نان محرومان اجر شد

سلامت نیوز :تهران- گِل بازی، تفریح اجباری کودکان کار در کوره پزخانه ها، برای امرار معاش و نان در اوردن شده است، محرومیتی که علیرغم اینکه در نزدیکی پایتخت روی داده اما دیده نمی شود. به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، از زمانی که به یاد دارند، در کوره های اجرپزی کار می کنند، کار زمان نمی شناسد به خصوص

مهمترین برنامه های خبری در پایتخت فرهنگی ایران ( 28 شهریور)

*** نشست مطبوعاتی با حضور کمیته های ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس بمنظور اطلاع رسانی در مورد برنامه های هفته دفاع مقدس در سالن جلسات صدا و سیمای مرکز اصفهان برگزار می شود.31 شهریور سالروز شروع جنگ تحمیلی عراق علیه ایران و اغاز هفته دفاع مقدس در کشور است. *** نشست خبری مدیر موسسه تنظیم […] نوشته مهمتر

امادگی پلیس پایتخت برای اغاز سال تحصیلی جدید

رییس پلیس پایتخت گفت: پلیس و مجموعه پلیس راهور با تمام توان برای اغاز سال تحصیلی جدید اماده است و با همکاری اموزش و پرورش سرویس های مدارس باید ساماندهی شوند.

طرح فرهنگی اموزشی «ترمه و ترنج» ویژه دختران پایتخت اجرا می‌شود

مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران گفت: همزمان با بازگشایی مدارس طرح اموزشی، فرهنگی و فراغتی ویژه دختران دانش اموز با اولویت مدارس محروم در قالب طرح ترمه و ترنج درمدارس پایتخت اجرا می‌شود.

امادگی پلیس پایتخت برای اغاز سال تحصیلی جدید

رییس پلیس پایتخت گفت:در بخش‌های مختلف انتظامی و ترافیکی از جمله تسهیل عبور و مرور و کاهش بار ترافیکی، تامین امنیت دانش اموزان و انجام اموزش‌های همگانی و ایمن سازی محیط‌های پیرامون مدارس تدابیری اندیشیده شده است.

تاکید رییس پلیس پایتخت بر ضرورت همکاری کلانتری‌ها با مدارس

رییس پلیس پایتخت از امادگی کامل پلیس برای اغاز سال‌تحصیلی جدید خبر داد و بر ضرورت همکاری کلانتری‌ها با مدارس تاکید کرد.

هوای پایتخت سالم است

مرکز پایش الودگی هوا، شاخص الودگی هوای پایتخت را 85 و در وضعیت «سالم» اعلام کرد.

اماده باش پلیس پایتخت در استانه بازگشایی مدارس

سردار حسین رحیمی، رییس پلیس پایتخت از امادگی کامل پلیس برای اغاز سال‌تحصیلی جدید خبر داد و بر ضرورت همکاری کلانتری‌ها با مدارس تاکید کرد.

تنها چند کیلومتر فاصله تا پایتخت+عکس

امیریه نام محله‌ای در حاشیه شهریار است. اما این محله با تمامی‌محله‌های شهریار تفاوت‌ دارد. وقتی در این محله قدم میزنید، تصور اینکه فقط چند کیلومتر با پایتخت فاصله دارید، برایتان سخت می‌شود.

انتخاب دو زن به عنوان شهردار مناطق پایتخت

ساعت24-شهردار تهران در احکامی، شهرداران مناطق3، 7 و 10 پایتخت و نیز رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران و مشاور شهردار در امور برنامه‌ریزی راهبردی و نوسازی نظام مدیریتی را منصوب کرد.

تنها چند کیلومتر فاصله تا پایتخت

امیریه نام محله‌ای در حاشیه شهریار است. اما این محله با تمامی‌محله‌های شهریار تفاوت‌ دارد. وقتی در این محله قدم میزنید، تصور اینکه فقط چند کیلومتر با پایتخت فاصله دارید، برایتان سخت می‌شود.

رصد یک هفته‌ای ترافیک پایتخت از اول مهر

مدیر عامل شرکت کنترل ترافیک تهران گفت: از ساعات اولیه روز اول مهر ماه ستاد استقبال از مهر در مرکز کنترل ترافیک پایتخت به مدت یک هفته از ساعت 6:30 الی 10 صبح و 16 الی 21 تشکیل خواهد شد و ترافیک تهران با تمامی تجهیزات و سیستم‌های هوشمند ترافیکی تحت مدیریت و نظارت قرار خواهد گرفت و تمامی مراکز کنترل تر

در خواست بازیگر سریال «پایتخت»؛ به داد استقلال برسید

محسن تنابنده بازیگر سریال «پایتخت» پستی در اینستاگرامش در راستای سامان دادن به شرایط فعلی تیم استقلال به اشتراک گذاشت.

بازیگر سریال «پایتخت»؛ به داد استقلال برسید +عکس

محسن تنابنده بازیگر سریال «پایتخت» پستی در اینستاگرامش در راستای سامان دادن به شرایط فعلی تیم استقلال به اشتراک گذاشت.

اوج محرومیت زیر گوش پایتخت +تصاویر

تهران- «گِل» بازی، تفریح اجباری کودکان کار در کوره پزخانه ها، برای امرار معاش و نان در اوردن شده است، محرومیتی که علیرغم اینکه در نزدیکی پایتخت روی داده اما دیده نمی شود.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/درمان زخم‌اقتصاد با واردات چسب‌زخم!

چین بازار چسب زخم ایران را تسخیر کرد / در ادامه روند غیرمنطقی واردات کالاهای دارای تولید داخلی، در 4 ماه اول سال جاری 179 تن چسب زخم به ارزش 29٬888٬144٬029 ریال وارد کشور شده است

کاریکاتور/ چالش جدید بازنده انتخابات!

حواشی کتاب خاطرات هیلاری کلینتون با نام «چه اتفاقی افتاد؟» و تمسخر کتاب توسط ترامپ، این بازنده انتخابات امریکا را با تیتر «اب گرفتگی» سوژه سایت کگل کرده است.

فیلم های خبری