پدیده های خبری

بازشماری تعدادی از صندوق های اخذ رای در ارومیه

به گفته فرماندار ارومیه تعدادی از صندوق های اخذ رای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر ارومیه با حضور نمایندگان هیات های اجرایی و نظارت بازشماری می شود.

اراء تعدادی از شعب اخذ رای شهریار در حال بازشماری است

شهریار- رییس ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی شهرستان شهریار از بازشماری اراء تعدادی از شعب اخذ رای این شهرستان خبر داد.

مرحله دوم بازشماری تعدادی از صندوق‌های اخذ رای شورای شهر کرمانشاه اغاز شد

مرحله دوم بازشماری تعدادی از صندوق‌های اخذ رای پنجمین دوره شورای شهر کرمانشاه اغاز شد.

اخذ برایت‌نامه از بیماران تالاسمی در بیمارستان‌ها اخلاقی نیست

سلامت نیوز :رییس انجمن تالاسمی گفت: اخذ برایت نامه از بیماران تالاسمی در بیمارستان ها به هنگام تزریق خون از نظر اخلاقی و حقوقی با مشکل روبروست. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، بیماران تالاسمی هنگامی برای تزریق خون به برخی از مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه می کنند، مجبور به امضای برایت نامه

مجوز ارسال پلاسمای خون از خراسان جنوبی به اتریش اخذ شد

بیرجند-مدیرکل انتقال خون استان خراسان جنوبی گفت: مجوز ارسال پلاسمای مازاد برای تهیه فراورده های خونی به شرکت اکتا فارمای وزارت بهداشت اتریش، برای نخستین بار در استان خراسان جنوبی اخذ شد.

دستگیری باند اداری وصل انشعاب غیر مجاز و اخذ رشوه در دماوند

دماوند- دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان دماوند گفت: باندی از مدیران و کارکنان اداره خدمات رسانی که اقدام به وصل انشعاب غیر مجاز و اخذ رشوه در دماوند می کرد، دستگیر شد.

خرید و فروش رای از 100 هزار تا ده میلیون تومان!

رییس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان تهران با اشاره به برخی موارد تخلفات انتخاباتی تاکید کرد که اولویت نخست این هیات ابطال حوزه انتخابیه نیست و صرفاً به‌دنبال سالم‌سازی هستند.

تایید انتخابات شورای شهر تهران، ری و تجریش/ اختلاف محسن هاشمی و چمران؛ یک میلیون و 100هزار رای

فرماندار و رییس هیات اجرایی شهرستان تهران، با صدور اگهی تایید صحت برگزاری انتخابات حوزه انتخابیه شهر تهران، ری و تجریش و اسامی منتخبان را نیز اعلام کرد.

چرا 7 میلیون ‌جمعیت روستایی‌ با عدم ارایه تعرفه ‌از ‌حق رای محروم شدند

مجمع تشکل‌های حوزه انقلابی با صدور بیانیه‌ای خطاب به اعضای شورای نگهبان اعلام کرد: باید هزینه تخلفات گسترده این‌چنینی را در محاکم قضایی برای متخلفان به شدت بالا ببرید تا احدی دیگر جرات چنین ظلم عظیمی را نکند.

از 2030 تا دیدار با تتلو/دیدار با خوانندگان زیرزمینی در زمان انتخابات حلال‌کننده رای است؟

«به‌طور واضح می‌توان دید که چه کسانی چیزهایی جز برنامه و ایده در میان مردم توزیع کردند تا مابه‌ازای ان رای به دست اورند؟ می‌توانید ببینید که چه کسانی اتهامات ناروا به برنامه‌های دیگران زدند و چه دروغ‌هایی درباره 2030 نگفتند تا ارای مردم را به سوی خود جلب کنند. دیدار با خوانندگان زیرزمینی نیز حلال‌کن

روزنامه اعتماد: ایا رای کاندیدایی که وعده دروغ می دهد حلال است؟

ساعت24- روزنامه اعتماد نوشت:هر کس که وعده‌های غیرواقعی بدهد یا ماهیت اصلی وعده‌های خود را بپوشاند، یا انکه از طریق شیوه‌های فریبنده و نیز تطمیع یا تهدید افراد رای انان را جذب کند ان رای حلال نیست.

ایا رای کاندیدایی که وعده دروغ می دهد حلال است؟

هر کس که وعده‌های غیرواقعی بدهد یا ماهیت اصلی وعده‌های خود را بپوشاند، یا انکه از طریق شیوه‌های فریبنده و نیز تطمیع یا تهدید افراد رای انان را جذب کند ان رای حلال نیست.

اتهام زنی و تخریب دولت حلال‌کننده رای است؟

به‌طور واضح می‌توان دید که چه کسانی چیزهایی جز برنامه و ایده در میان مردم توزیع کردند تا مابه‌ازای ان رای به دست اورند؟ می‌توانید ببینید که چه کسانی اتهامات ناروا به برنامه‌های دیگران زدند و چه دروغ‌هایی درباره 2030 نگفتند تا ارای مردم را به سوی خود جلب کنند. دیدار با خوانندگان زیرزمینی نیز حلال‌کنن

نمایندگان مجلس باید میزان رای ملت را در عمل به نمایش بگذارند

فعال فرهنگی استان هرمزگان اظهار داشت: نمایندگان مجلس باید میزان رای ملت را در عمل نمایش دهند. نوشته نمایندگان مجلس باید میزان رای ملت را در عمل به نمایش بگذارند اولین بار در هرمز|استان هرمزگان پدیدار شد.

بازشماری مجدد تعدادی از صندوق‌های رای انتخابات شورای شهر تبریز

رییس هیات نظارت شهرستان تبریز از بازشماری مجدد تعدادی از صندوق‌های رای انتخابات شوراها در شهرستان تبریز خبر داد. به گزارش تبریزمن، رحیم شهرتی‌‎فر، رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان تبریز نیز در این خصوص اظهار کرد: شکایات در جلسات مشترک هیات اجرایی و نظارت بررسی و صورت جلسه امضاء شده است و اماده همکا

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ فروش کرسی‌های شورای شهر!

اعضای شورای شهر در 4 سال حضور در شورا نزدیک به 240 میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنند ولی این کرسی‌ها گاهی از سوی لیست امید به قیمت 2 میلیارد تومان خرید و فروش شد؛ ایا قصد فقط خدمت به مردم است؟

عکس/ کاریکاتور کیهان از ترامپ و دوشیدن عربستان

فیلم های خبری

مراسم تقدیر از عوامل فیلم "ماجرای نیمروز"

مراسم تقدیر از عوامل فیلم ماجرای نیمروز توسط خبرگزاری نسیم انلاین، فرهنگ نیوز و مجتمع سرچشمه برگزار شد.