اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

بیش از 11 میلیون نفر در وضعیت نامناسبی در اطراف شهرهای بزرگ زندگی می کنند

معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر این که پیشگیری در زمینه اسیب های اجتماعی وظیفه اصلی دولت است که در اولویت قرار دارد ، گفت: در حال حاضر بیش از 11 میلیون نفر در وضعیت نامناسبی به عنوان حاشیه نشین در اطراف شهرهای بزرگ زندگی می کنند.

15 میلیون نفر شماره شبا به سامانه سهام عدالت اعلام نکردند

هنوز حدود 15 میلیون نفر از مشمولین سهام عدالت باقی مانده‌اند که شماره شبا بانکی خود را به سامانه سهام عدالت اعلام نکرده‌اند.

سکونت 7 میلیون نفر در بافت‌های فرسوده

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با اشاره به اینکه راه اندازی اورژانس اجتماعی نقشی در کاهش حاشیه نشینی ندارد،گفت: مهاجرت های بی رویه جمعیت روستاییان را به 29 درصد کاهش داده است.

طوفان ماریا به پورتوریکو رسید/ 3.5 میلیون نفر در خاموشی

طوفان ماریا با سرعت 185 کیلومتر بر ساعت پورتوریکو را در نوردید و جریان برق کل جزیره را قطع کرد.

طوفان ماریا به پورتوریکو رسید/ 3.5 میلیون نفر در خاموشی

طوفان ماریا با سرعت 185 کیلومتر بر ساعت پورتوریکو را در نوردید و جریان برق کل جزیره را قطع کرد.

224 نفر کشته شدند؛ دو میلیون نفر بی خانمان!

دولت مکزیک امروز با صدور بیانیه ای اعلام کرد که شمار کشته های زلزله 7.4 ریشتری روز گذشته (سه شنبه) در این کشور به 224 نفر رسیده است.

روایتگری دفاع مقدس برای بیش از نیم میلیون نفر در خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: روایتگران شاهد و ایثارگر استان در سال گذشته برای 554 هزار و 500 نفر در این استان، رشادتهای دوران دفاع مقدس را روایتگری کردند.

اجرای نظام مراقبت سلامت گروه سنی 5 تا 18 سال/ غربالگری 4.5 میلیون نفر از دانش اموزان

مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس از اجرای نظام مراقبت سلامت گروه سنی 5 تا 18 سال شامل دانش اموز و غیر دانش اموز خبر داد.

دیدار و رایزنی مجلس خبرگان با هیات دولت و هیات رییسه مجلس/ عضویت 40 میلیون نفر در کانال‌ها به معنای خط‌گیری از ان طرف است

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: تصویب شد مجلس خبرگان رهبری با هیات دولت و هیات رییسه مجلس شورای اسلامی جلسه و رایزنی داشته باشد تا مسایل و مشکلات حوزه‌های انتخاباتی منعکس شود.

نه و نیم میلیون ایرانی مبتلا به میگرن

رمضانی از وجود نه و نیم میلیون نفر مبتلا به بیماری میگرن در کشور خبر داد.

نه و نیم میلیون ایرانی مبتلا به میگرن

رمضانی از وجود نه و نیم میلیون نفر مبتلا به بیماری میگرن در کشور خبر داد.

وقتی استخوان ها پوک می شوند

پوکی استخوان بیش از 200 میلیون نفر را در دنیا درگیر کرده و سالانه حدود 10 میلیون مورد شکستگی ناشی از پوکی استخوان در دنیا اتفاق می افتد

دلایل سیاسی، علت عدم اعلام امار فقر مطلق

حدود 10 تا 12 میلیون نفر از افراد جامعه در فقر مطلق به سر می‌برند. این در حالی است که اگر بخواهیم شاخص‌های خود را توسعه داده، سطح رفاه را در جامعه افزایش دهیم، می‌توان 16 تا 20 میلیون نفر را در کشور در دایره فقر مطلق قرار داد. به گزارش رویش نیوز به نقل از فردا، سیدپرویز فتاح در برنامه «نگاه یک» که

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/درمان زخم‌اقتصاد با واردات چسب‌زخم!

چین بازار چسب زخم ایران را تسخیر کرد / در ادامه روند غیرمنطقی واردات کالاهای دارای تولید داخلی، در 4 ماه اول سال جاری 179 تن چسب زخم به ارزش 29٬888٬144٬029 ریال وارد کشور شده است

کاریکاتور/ چالش جدید بازنده انتخابات!

حواشی کتاب خاطرات هیلاری کلینتون با نام «چه اتفاقی افتاد؟» و تمسخر کتاب توسط ترامپ، این بازنده انتخابات امریکا را با تیتر «اب گرفتگی» سوژه سایت کگل کرده است.

فیلم های خبری