اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

پوتین چگونه مامور اطلاعاتی روسیه شد

رییس جمهور روسیه از تلاش خود برای تبدیل شدن به مامور اطلاعاتی سخن گفت.

مرور ارشیو صداوسیما برای سالروز شهادت ایت الله بهشتی

در سالروز شهادت ایت الله بهشتی و هفتاد و دوتن از یارانشان رادیو ایران موضوع جریانهای انحرافی را واکاوی می کند.

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مهمترین رسالت‌ بنیاد شهید فارس است

شیراز- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از مهمترین رسالت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران است.

عروس واقعی تو شهادت است

همسر شهید حجت‌الله نعیمی در دلنوشته‌ای می‌نویسد: ان روز که با تو بر سر سفره عقد نشستم و به این سنت نبوی پایبند شدم می‌دانستم که عروس تو در دنیا من نیستم بلکه عروس واقعی تو شهادت است! اگر تو پرواز کردی به حقت رسیده‌ای و من از اینکه تو به حقت رسیده‌ای خوشحالم.

اسارت و شهادت دو رزمنده لبنانی به دست داعش +فیلم

یکی از رزمندگان حزب الله لبنان به اسارت داعش درامد و دیگری به شهادت رسید.

راه‌اندازی بخش تخصصی ایثار و شهادت در کتابخانه مرکزی اردبیل

گروه اجتماعی: معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل از مشارکت این بنیاد در راه‌اندازی کتابخانه تخصصی ایثار و شهادت خبر داد.

پیام تسلیت معاون پرستاری وزیر بهداشت در پی شهادت پرستار مدافع حرم

گروه سلامت: معاون پرستاری وزیر بهداشت در پیامی، شهادت جانباز دوران مقدس و پرستار مدافع حرم شهید حمید قنادپور را تسلیت گفت.

ازادی قدس جز با ایثار و شهادت و وحدت میسر نمی شود/ 7 تیر نمونه بارز جنایات منافقین است

خبرگزاری اریا- رییس شورای اسلامی شهر تهران ضمن تقدیر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز قدس در استانه هتم تیر گفت: شهادت شهید بهشتی و 72 تن یارانش نمونه ای از جنایت های منافقین بود که امروز در لباس های دیگر در کنگره امریکا حضور دارند و انان نیز از این جانیان استقبال می کنند.

ازادی قدس جز با شهادت و ایثار و وحدت میسر نمی شود

رییس شورای اسلامی شهر تهران ضمن تقدیر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز قدس در استانه هتم تیر گفت: شهادت شهید بهشتی و 72 تن یارانش نمونه ای از جنایت های منافقین بود که امروز در لباس های دیگر در کنگره امریکا حضور دارند و انان نیز از این جانیان استقبال می کنند.

ایده‌های نو برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تولید شود

گروه فعالیت های قرانی: استاندار هرمزگان بر لزوم تولید ایده های نو برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد و گفت: مظاهر ایثارگری باید در جامعه تبیین و ترویج شود.

ماجرای پیامکی که به شهادت محمد کیهانی ختم شد

همسر شهید مدافع حرم محمد کیهانی گفت:ولایت پذیری مطلق یکی از موضوعاتی است که حتی زمانی که در قید حیات بودند روی کلمه مطلق تاکید می‌کردند و می‌گفتند اگر ولایت پذیری مطلق نباشد چیزهای دیگری ورود پیدا می‌کند که زیبنده اسلام نیست.

ماجرای پیامکی که به شهادت محمد کیهانی ختم شد

همسر شهید مدافع حرم محمد کیهانی گفت: ولایت‌پذیری مطلق یکی از موضوعاتی است که حتی زمانی که در قید حیات بودند روی کلمه مطلق تاکید می‌کردند و می‌گفتند اگر ولایت‌پذیری مطلق نباشد چیزهای دیگری ورود پیدا می‌کند که زیبنده اسلام نیست

روایتی از شهادت محمد کیهانی شهید مدافع حرم

همسر شهید مدافع حرم محمد کیهانی گفت:ولایت پذیری مطلق یکی از موضوعاتی است که حتی زمانی که در قید حیات بودند روی کلمه مطلق تاکید می‌کردند و می‌گفتند اگر ولایت پذیری مطلق نباشد چیزهای دیگری نیست.

برگزاری دومین سالگرد شهادت معاون عملیات لشکر 25 کربلا

دومین سالگرد شهید مدافع حرم «روح الله سلطانی»، معاون عملیاتی لشکر 25 کربلا و یادواره 185 شهید بخش «دابودشت امل» در مازندران برگزار می‌شود.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ ولیعهد‌جوان در‌ سودای پادشاهی

محمد بن سلمان، ولیعهد جدید ملک سلمان، همزمان با حفظ سمت در مقام وزیر دفاع، به معاونت رییس شورای وزیران عربستان هم منصوب شد. این رویداد که در تضاد با وصیت موسس ال‌سعود و رویه و سنت انتقال قدرت در خاندان سعودی است، در برخی رسانه‎ها زلزله سیاسی و در برخی دیگر کودتای جانشینی در عربستان نام گرفت.

عکس/ کاریکاتور قالی‌باف روی جلد شرق

روزنامه شرق با انتشار گزارش دیدار منتخبان جدید شورای شهر با قالی باف کاریکاتور شهردار تهران را در صفحه اول خود با تیتر «قالی باف گزارش بدهد» منتشر کرد.

کاریکاتور/ موشک های انتی داعش!

نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیشب در واکنش به اقدامات تروریستی هفته گذشته عناصر تکفیری داعش در تهران، مقر این تروریست‌ها را در منطقه دیرالزور سوریه موشک‌باران کرد.

فیلم های خبری