پدیده های خبری

اجرای طرح ضیافت الهی در 85 بقعه خراسان رضوی

گروه اجتماعی: کارشناس امور فرهنگی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی از اجرای طرح ضیافت الهی همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، در 85 بقعه خراسان رضوی خبر داد.

مشاهده 2 مورد ابتلا به تب کریمه کنگو در خراسان رضوی

رییس گروه پیشگیری از بیماری‌های واگیر مرکز بهداشت خراسان رضوی خاطرنشان کرد: سال گذشته چهار مورد تب کریمه کنگو در خراسان رضوی مشاهده شد که همه درمان شدند و از ابتدای سال جاری تاکنون نیز دو مورد مشاهده این بیماری در افراد داشته‌ایم که ان‌ها نیز درمان شده‌اند.

انتصاب مسیول جدید اداره روابط عمومی اموزش و پرورش خراسان رضوی

طی حکمی از سوی مدیرکل اموزش و پرورش خراسان رضوی" حسین عیدی" به عنوان رییس جدید اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اموزش و پرورش خراسان رضوی منصوب شد.

جدول اوقات شرعی ماه مبارک رمضان در استان خراسان رضوی

در جدول زیر اوقات شرعی به افق استان خراسان رضوی برای ماه مبارک رمضان اورده شده است.

وزش باد شدید بخش هایی از خراسان رضوی را فرا می گیرد

مشهد- رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی از وقوع وزش باد شدید در مناطق مرکزی، جنوب و جنوب شرقی استان طی روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری خبر داد.

پخش مسابقه قرانی «نسیم رحمت» از رادیو خراسان رضوی

گروه فعالیت‌های قرانی: مسابقه زنده تلفنی «نسیم رحمت» با رویکرد اموزش قران مجید و معارف اسلامی برای مشتاقان کلام وحی و علاقه‌‌مندان به مباحث قرانی در ایام ماه رمضان از رادیو خراسان رضوی پخش می‌شود.

طرح ضیافت الهی در 85 بقعه متبرکه خراسان رضوی اجرا می شود

مشهد- مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی از اجرای طرح ضیافت الهی در ماه مبارک رمضان در بقاع متبرکه مشهد و 20 شهرستان این استان با هدف تبدیل امامزادگان به قطب‌های فرهنگی خبر داد.

افزایش پوشش طرح سنجش نواموزان اول ابتدایی در خراسان رضوی

معاون اموزش ابتدایی اداره کل اموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: ثبت نام در پایه اول ابتدایی بدون شناسنامه سنجش هر نواموز به هیچوجه انجام نمی شود.

تحصیل 62 درصد از دانش‌اموزان متوسطه دوم خراسان رضوی در شاخه نظری

معاون اموزش متوسطه اداره‌کل اموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: در حال حاضر 38 درصد از دانش‌اموزان استان در فنی و حرفه‌ای و کارودانش و 62 درصد هم در رشته‌های نظری تحصیل می‌کنند.

ساخت هفت مدرسه در مناطق محروم غرب خراسان‌رضوی

رییس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: با مشارکت بنیاد مستضعفان هفت مدرسه در مناطق محروم شهرستان‌های سبزوار، داورزن، خوشاب، جوین و جغتای احداث می‌شود.

اشتغال‌زایی برای 15 هزار و 880 نفر در راه و شهرسازی خراسان رضوی

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: در دولت یازدهم برای بیش از 15 هزار و 880 نفر در حوزه راه و شهرسازی استان شغل ایجاد شده است.

پیش بینی وزش باد شدید و کاهش دما در خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: وزش باد بسیار شدید عصر امروز مناطق مختلف خراسان رضوی را فرا می گیرد که در برخی از ساعات با توفان گرد و خاک همراه است.

852 تن گل‌محمدی در خراسان‌رضوی تولید می‌شود‌

مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: 852 تن گل محمدی از اراضی زیرکشت این محصول در خراسان رضوی تولید می‌شود.

طرح ضیافت الهی در 85 بقعه خراسان‌رضوی اجرایی می‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌رضوی گفت: امسال طرح ضیافت الهی در 85 بقعه خراسان‌رضوی اجرایی می‌شود.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ فروش کرسی‌های شورای شهر!

اعضای شورای شهر در 4 سال حضور در شورا نزدیک به 240 میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنند ولی این کرسی‌ها گاهی از سوی لیست امید به قیمت 2 میلیارد تومان خرید و فروش شد؛ ایا قصد فقط خدمت به مردم است؟

عکس/ کاریکاتور کیهان از ترامپ و دوشیدن عربستان

فیلم های خبری

مراسم تقدیر از عوامل فیلم "ماجرای نیمروز"

مراسم تقدیر از عوامل فیلم ماجرای نیمروز توسط خبرگزاری نسیم انلاین، فرهنگ نیوز و مجتمع سرچشمه برگزار شد.