پدیده های خبری

رای مردم در انتخابات ریاست جمهوری معنادار بود/ سرمایه گذاری 6409 میلیارد تومانی در سند اشتغال لرستان

استاندار لرستان گفت:در ایام تبلیغات انتخابات شاهد بی سابقه ترین تخریبها علیه دولت بودیم تا جایی که کل مشکلات تاریخ کشور به سه سال گذشته نسبت داده شد

رای مردم بر اساس تشخیص بود نه احساسات و تطمیع

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای شهر هم تمام شد و راست قامتان سیاسی با توسل به هر انچه که داشتند و نداشتند باز هم نتوانستند فاتح این کارزار باشند. مثل همیشه جناح اصولگرا در ارزیابی ها از "عملکرد" خود در این رقابت انتخاباتی دفاع می کند، بعضی از انها "وقت محدود برای تبلیغات ک

رای مردم بر اساس تشخیص بود نه احساسات و تطمیع پرداخت دو سه برابری یارانه

مرتضی حاجی وزیر اموزش و پرورش دولت اصلاحات در گفت وگوبا پایگاه خبری عصر ایران در مورد نتایج انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم گفت: رای مردم بر اساس تشخیص بود نه احساسات و تطمیع پرداخت دو سه برابری یارانه بنابر این جریان اصولگرا در رفتارش تجدید نظر کند.

کاریکاتور/ اینم رای حلال!

با ادامه حواشی ایجاد شده پیرامون رای حلال در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری مهدی عزیزی این کارتون را در خبرانلاین منتشر کرد.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ فروش کرسی‌های شورای شهر!

اعضای شورای شهر در 4 سال حضور در شورا نزدیک به 240 میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنند ولی این کرسی‌ها گاهی از سوی لیست امید به قیمت 2 میلیارد تومان خرید و فروش شد؛ ایا قصد فقط خدمت به مردم است؟

عکس/ کاریکاتور کیهان از ترامپ و دوشیدن عربستان

فیلم های خبری

مراسم تقدیر از عوامل فیلم "ماجرای نیمروز"

مراسم تقدیر از عوامل فیلم ماجرای نیمروز توسط خبرگزاری نسیم انلاین، فرهنگ نیوز و مجتمع سرچشمه برگزار شد.