اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

برای ترویج فرهنگ، تمدن ، مذهب و انقلابمان، در قلبها وارد می شویم

خبرگزاری شبستان: رییس جمهور اعتدال را منش و روش ملت بزرگ ایران دانست و با تاکید بر اینکه دنیا و ایران مسیر صلح را برگزیده اند و برجام مسیر صلح است، تصریح کرد: دولت جدید امریکا با پیمان شکنی و نقض تعهدات بین المللی، فقط اعتبار جهانی خود را می شکند.

جمالی: ملت ایران جواب محکم به یاوه‌گویی‌های ترامپ خواهد داد

یک عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه «ملت ایران جواب محکم به یاوه‌گویی‌های ترامپ خواهد داد» گفت: امریکایی‌های بدانند این اعمال و گفتارشان بیشتر باعث وحدت در جامعه و بین مردمی خواهد شد که پشتوانه نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

10 توهین‌و اتهام رییس‌جمهور امریکا علیه ملت ایران

دانلد ترامپ رییس جمهور امریکا در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل، مجموعه‌ای کامل متشکل از توهین، اتهام و تهدید را علیه ملت ایران ارایه کرد.

فیلم/ سخن رهبر معظم انقلاب درباره اقتدار ملت ایران

فیلمی کوتاه از سخنرانی رهبر معظم انقلاب درباره زیر بار زور نرفتن ملت ایران انتشار یافت.

دفاع مقدس عامل مهم بازدارندگی را برای ملت ایران به ارمغان اورد

سپاه کربلای مازندران در بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اعلام کرد: درخت تنومد انقلاب اسلامی که ریشه در خون هزاران شهید دارد توانست در دوران دفاع مقدس در کنار سختی‌ها و شهادت‌ها عامل مهم بازدارندگی را برای ملت ایران به ارمغان بیاورد تا هیچ دشمنی جرات نکند نگاه طمع به یک وجب خاک ان را داشته باش

نیروی ارتش راهبردی در شان ملت ایران باید پاسخ تهدیدات امروز و اینده کشور را بدهد

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش با تاکید بر اینکه فرماندهی کردن در جمهوری اسلامی با سایر کشورها فرق می‌کند، گفت: ساختن نیروی ارتش راهبردی در شان ملت ایران نیرویی است که باید جواب تهدیدات امروز و اینده کشور را بدهد و اخلاق محور باشد.

دوران دفاع مقدس یک دوران طلایی برای نشان دادن اراده پولادین ملت ایران بود

فرماندار عجب شیر گفت: دوران دفاع مقدس یک دوران طلایی برای نشان دادن اراده پولادین ملت ایران بود.

موسیقی ملت ایران هر جای دنیا پخش شود اسلحه‌هایشان را زمین می گذارند

علیزاده در اختتامه جشنواره موسیقی جوان گفت:‌ این موسیقی ملت ایران است که هر جای دنیا پخش شود اسلحه‌هایشان را زمین می‌گذارند. اگر یک دوربین کوچک اینجا بود و چنین برنامه‌هایی را ضبط می‌کرد و به خارجی‌ها نشان می‌داد ما هیچ وقت نگران تهاجم فرهنگی نمی‌بودیم.

ترامپ از ملت ایران عذرخواهی کند

دلیلی برای گفت‌وگو با امریکا وجود ندارد/ برجام قابل مذاکره مجدد نیست/ ملت ایران خواهان روابط گسترده با جهان، ثبات و امنیت در منطقه و پیشرفت در داخل کشور است/ علی‌رغم شعارها فکر نمی‌کنم امریکا از برجام خارج شود/ اروپایی‌ها به صراحت به امریکا اعلام کرده‌اند که در برجام پایبند بماند/ نقش اروپا در تصمیم

اتکا به معنویت و ایمان عامل ایستادگی ملت ایران در جنگ تحمیلی بود

اراک- فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: اتکا به معنویت و ایمان، عامل ایستادگی و مقاومت ملت ایران در جنگ تحمیلی بود که برتری ما را نسبت به نیروهای دشمن رقم زد.

دفاع مقدس سند ایثارگری ملت ایران است

گروه فرهنگی: فرمانده سپاه ناحیه صحنه گفت: هشت سال دفاع مقدس سند مقاومت و ایثارگری ملت ایران است.

روحانی: برای تحقق اهداف ملت ایران به نیویورک سفر کرده‌ام

رییس‌جمهوری با بیان این‌که «ملت ایران در انتخابات بسیار پرشور و رقابتی ریاست‌جمهوری راه جدید چهار ساله خود را انتخاب کردند»، گفت: مردم خواهان روابط گسترده با جهان، توسعه و پیشرفت در کشور و ثبات، امنیت و ارامش در کل منطقه هستند.

ملت ایران تهدید نمی‌کند و تهدید را از جانب هیچکس نمی‌پذیرد/ ایران در مواجهه با نقض برجام عکس العمل قاطع خواهد داشت/ ادبیات کینه‌توزانه و زشت رییس‌جمهور امریکا در شان سازمان ملل نبود

رییس جمهور گفت: اعتدال منش و روش ملت بزرگ ایران است. اعتدال نه انزواطلبی است و نه استیلاجویی؛ اعتدال نه بی تفاوتی است و نه پرخاشگری.

ملت ایران تهدید نمی‌کند و تهدید نمی‌پذیرد/ ایران در مواجهه با نقض برجام عکس‌العمل قاطع خواهد داشت/ ادبیات جاهلانه و کینه‌توزانه رییس‌جمهور امریکا در شان سازمان ملل نبود

مرصادنیوز: رییس جمهور گفت: اعتدال منش و روش ملت بزرگ ایران است. اعتدال نه انزواطلبی است و نه استیلاجویی؛ اعتدال نه بی تفاوتی است و نه پرخاشگری.

ملت ایران تهدید نمی‌کند و تهدید را از جانب هیچکس نمی‌پذیرد/ ایران در مواجهه با نقض برجام عکس العمل قاطع خواهد داشت

رییس جمهور گفت: اعتدال منش و روش ملت بزرگ ایران است. اعتدال نه انزواطلبی است و نه استیلاجویی؛ اعتدال نه بی تفاوتی است و نه پرخاشگری.

ملت ایران تهدید نمی‌کند و تهدید نمی‌پذیرد/ ایران در مواجهه با نقض برجام عکس‌العمل قاطع خواهد داشت/ ادبیات جاهلانه و کینه‌توزانه رییس‌جمهور امریکا در شان سازمان ملل نبود

رییس جمهور گفت: اعتدال منش و روش ملت بزرگ ایران است. اعتدال نه انزواطلبی است و نه استیلاجویی؛ اعتدال نه بی تفاوتی است و نه پرخاشگری.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/درمان زخم‌اقتصاد با واردات چسب‌زخم!

چین بازار چسب زخم ایران را تسخیر کرد / در ادامه روند غیرمنطقی واردات کالاهای دارای تولید داخلی، در 4 ماه اول سال جاری 179 تن چسب زخم به ارزش 29٬888٬144٬029 ریال وارد کشور شده است

کاریکاتور/ چالش جدید بازنده انتخابات!

حواشی کتاب خاطرات هیلاری کلینتون با نام «چه اتفاقی افتاد؟» و تمسخر کتاب توسط ترامپ، این بازنده انتخابات امریکا را با تیتر «اب گرفتگی» سوژه سایت کگل کرده است.

فیلم های خبری