پدیده های خبری

نخستین برنده انتخابات ملت ایران هستند

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه مردم ایران با حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا شگفتی سازی کردند گفت: نخستین برنده انتخابات ملت ایران هستند.

جهانگیری: نخستین برنده انتخابات ملت ایران هستند

ساعت 24- معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه مردم ایران با حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا شگفتی سازی کردند گفت: نخستین برنده انتخابات ملت ایران هستند.

ملت ایران سرمایه اصلی نظام اسلامی هستند

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: ملت ایران سرمایه های اصلی نظام اسلامی هستند و باید قدردان انها بود.

نخستین برنده ی انتخابات ملت ایران هستند / مردم با وجود مشکلات اقتصادی به شعارها و وعده های افزایش یارانه نه گفتند

خبرگزاری اریا - معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه مردم ایران با حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای شهر و روستا شگفتی سازی کردند گفت: ملت ایران در این انتخابات به معنای واقعی کاری کارستان کردند و نام ایران را در کنار بزرگترین دموکراسی های جهان به ثبت رساندند.

نخستین برنده ی انتخابات ملت ایران هستند / مردم با وجود مشکلات اقتصادی به شعارها و وعده های افزایش یارانه نه گفتند

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه مردم ایران با حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای شهر و روستا شگفتی سازی کردند گفت: ملت ایران در این انتخابات به معنای واقعی کاری کارستان کردند و نام ایران را در کنار بزرگترین دموکراسی های جهان به ثبت رساندند.

سوم خرداد نمادی از مقاومت، ایثار و پیروزی ملت ایران است

شاخص : فرمانده پشتیبانی قرارگاه ستاد ناجا گفت: ازادی خرمشهر با وحدت و همدلی میسر شد، دشمنان اسلام و ایران با فتح خرمشهر دریافتند که ملت ایران مقابل متجاوزان مانند سد محکمی مقاوم و شکست ناپذیر است.

فتح خرمشهر تجلی مقاومت و ایستادگی ملت ایران است

فرماندار ساوه در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان گفت: فتح خرمشهر تجلی مقاومت و ایستادگی ملت ایران است و شکست صدام در این عملیات به معنای شکست استکبار جهانی بود چرا که تمامی مستکبران عالم به کمک صدام امدند.

استراتژی ملت ایران در برابر زیاده خواهی های ‌امریکا، ذلت و تسلیم نیست

عضو شورای حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که ادبیات دولتمردان امریکایی بر مبنای زور، جنگ و زیاده خواهی استوار است، گفت: استراتژی ملت ایران در برابر زیاده خواهی های ‌امریکا، ذلت و تسلیم نیست.

فضاسازی در زمینه سلامت انتخابات، به مصلحت کشور نیست

قم- ایرنا- استاد برجسته حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه فضاسازی در زمینه سلامت انتخابات به مصلحت نظام و کشور نیست، گفت: انتخابات 29 اردیبهشت ماه جلوه عظمت خداوند و شعور بالای مردم ایران بود، ملت ایران اگاهانه پای صندوق های رای حاضر واصلح را انتخاب کردند و نباید این اقتدار زیر سوال برود.

جهانگیری: نباید کسی شیرینی این انتخابات را با بداخلاقی و سخنان نادرست به کام ملت تلخ کند/کسانی که برخورد نادرستی با رای ملت دارند، حتماً اثرات این رفتار خود را خواهند دید

نخستین برنده ی انتخابات ملت ایران هستند / پیام حضور و مشارکت مردم در انتخابات باید به درستی روشن شود/ مردم با وجود مشکلات اقتصادی به شعارها و وعده های افزایش یارانه نه گفتند/ باید برای اصلاح وضع به هم ریخته ی کشورهای خاورمیانه کمک کنیم

پیام حضور مردم در انتخابات به درستی روشن شود/«نه» به وعده افزایش یارانه‌ها اتفاقی تاریخی است

خبرگزاری اریا - معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه مردم ایران با حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای شهر و روستا شگفتی سازی کردند گفت: ملت ایران در این انتخابات به معنای واقعی کاری کارستان کردند و نام ایران را در کنار بزرگترین دموکراسی های جهان به ثبت رساندند.

جهانگیری: «نه» به وعده افزایش یارانه‌ها اتفاقی تاریخی است

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه مردم ایران با حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای شهر و روستا شگفتی سازی کردند گفت: ملت ایران در این انتخابات به معنای واقعی کاری کارستان کردند و نام ایران را در کنار بزرگترین دموکراسی های جهان به ثبت رساندند. به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری عصر ا

انتقاد‌شدید جهانگیری از توهین به اراء ملت و بداخلاقی دلواپسان: مردم به یاد می‌سپارند

معاون اول رییس‌جمهور با بیان اینکه مردم ایران با حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای شهر و روستا شگفتی‌سازی کردند گفت: ملت ایران در این انتخابات به معنای واقعی کاری کارستان کردند و نام ایران را در کنار بزرگترین دموکراسی‌های جهان به ثبت رساندند./ عده‌ای با تصوری غلط وارد انتخابات ش

امادگی ایران برای تعریف یک ساختار جدید همکاری در منطقه

حسین موسویان دیپلمات ارشد پیشین کشورمان و پژوهشگر فعلی دانشگاه پرینستون امریکا طی مصاحبه ای تفصیلی با شبکه الجزیره، به تشریح انتخابات ایران و مسایل منطقه خاورمیانه پرداخت. وی در مورد دور دوم دولت حسن روحانی با بیان اینکه در چهار سال نخست مساله بزرگی مانند پرونده هسته ای ایران حل شد، گفت: دوره دوم رو

جهانگیری:«نه» به افزایش یارانه‌ها اتفاقی تاریخی است/ نباید کسی به خود اجازه بدهد که شیرینی این انتخابات را با بداخلاقی و سخنان نادرست به کام ملت تلخ کند

معاون اول رییس جمهور گفت: ملت ایران در این انتخابات به معنای واقعی کاری کارستان کردند و نام ایران را در کنار بزرگترین دموکراسی های جهان به ثبت رساندند.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ فروش کرسی‌های شورای شهر!

اعضای شورای شهر در 4 سال حضور در شورا نزدیک به 240 میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنند ولی این کرسی‌ها گاهی از سوی لیست امید به قیمت 2 میلیارد تومان خرید و فروش شد؛ ایا قصد فقط خدمت به مردم است؟

عکس/ کاریکاتور کیهان از ترامپ و دوشیدن عربستان

فیلم های خبری

مراسم تقدیر از عوامل فیلم "ماجرای نیمروز"

مراسم تقدیر از عوامل فیلم ماجرای نیمروز توسط خبرگزاری نسیم انلاین، فرهنگ نیوز و مجتمع سرچشمه برگزار شد.