اخبار روز :: پدیده های خبری | موتور جستجو یوز - yooz

شهادت بخشی از فرهنگ ملت ایران است/ در تامین امنیت با هیچکس تعارف نداریم

گروه اجتماعی: فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه دشمن تمام تلاش خود را معطوف کرده تا فرهنگ جهاد و شهادت را در میان ملت ما کمک‌رنگ کند، گفت: شهادت یک جریان توقف‌ناپذیر و بخشی از فرهنگ ملت ایران است.

مسجدی که قلب مقاومت ملت ایران است

«مسجد جامع خرمشهر» نخستین اثر ملی دفاع مقدس به ثبت رسیده است. این مسجد در دوران دفاع مقدس قلب حماسه و ایستادگی ملت ایران در برابر دشمن بود.

فرهنگ ایثار و شهادت نقطه اصلی مقاومت و ایستادگی ملت ایران است

گروه اجتماعی: فرمانده بسیج دانش اموزی حوزه ایمان تاکید کرد: دشمن در تلاش است تا فرهنگ ایثار و شهادت را از جامعه ما بگیرد چرا که می داند این فرهنگ نقطه اصلی مقاومت و ایستادگی ملت ماست و باید این فرهنگ را از بین ببرند و جنگ نرم در این راستا برگزار می شود.

پوستر/امام جواد(ع) الگوی حرکت ملت ایران

رهبرانقلاب: امام جواد(ع) الگوی حرکت ملّت ایران بود

امام جواد پیشاهنگ حرکتی بود که ملت ایران ان را تعقیب می کند

خبرگزاری شبستان: امام جواد(ع) مظهر مبارزه‌ با باطل، کوششگر برای حکومت الله و در حقیقت، الگو و پیشاهنگ حرکتی بود که امروز ملت ایران همگی دست به دست ان را تعقیب می‌کند.

اگر دادگاه سران فتنه برگزار شود

در ادبیات سران فتنه و حامیان، از حصر به عنوان یک اقدام خودسرانه و غیرقانونی یاد می‌شود. پس از انتشار اخباری مبنی بر اعتصاب غذای اقای کروبی، روزنامه اعتماد در مطلبی با عنوان «درخواست پیگیری اعتصاب غذای کروبی» به نقل از همسر و فرزند مهدی کروبی، ضمن تایید اعتصاب غذای ایشان نوشت: «اقای کروبی به عنوان ر

ولایتی:به دنبال برقراری حسن همجواری در کشورهای منطقه هستیم

رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به تکذیب خبر میانجی‌گری عراق بین ایران و عربستان از سوی ریاض، گفت: از اینکه بین مسیولان عربستان و عراق چه گذشت اطلاعی ندارم، اما مهم حسن همجواری بین کشورهای منطقه است. به گزارش خبرانلاین، عبدالحسین موسوی رییس حزب فضیلت عراق در دیدار صبح امر

رحمانی‌فضلی: ایران اماده ایفای نقش جدی‌تر در روند توسعه افغانستان است

وزیر کشور با اشاره به اینکه ایران همواره سعی کرده است که به حل مشکلات افغانستان کمک کند گفت: دولت و ملت ما همچنان در کنار مردم افغانستان بوده و اماده ایفاء نقش جدی تر در روند توسعه و بازسازی افغانستان است. به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور. عبدالرضا رحمانی فضلی در مراسم روز ملی

بهاری: ازادگان سند افتخار جامعه هستند

ازادلو : امام جمعه موقت گرمی گفت: ازادگان گنجینه‌های ارزشمندی هستند و خاطرات ان‌ها پلی برای انتقال فرهنگ عزت و استقامت ملت ایران به نسل‌های اینده است.

امریکا نشان داد که شریک خوبی است/ امریکا قابل اعتماد هست یا نیست؟!

امروز ترامپ با پررویی مقابل ملت ایران ایستاده و می‌گوید ایران باید به تعهدات خود پایبند باشد اما امریکا به هیچ وجه نسبت به تعهدات خود پایبند نیست و نخواهد بود. با این حال چگونه است که رییس جمهور می‌گوید؛ ما تحریم‌های هسته‌ای را برداشتیم؟

علاقه چنگیز جلیلوند به دوبله مختار

چنگیز جلیلوند با حضور در برنامه «حالا خورشید» از ماجرای دوری‌اش از ایران گفت و ابراز خشنودی کرد که در سال‌های اخیر در کنار ملت ایران زندگی کرده است.

مردم چک سفید و بدون حساب و کتاب به ما ندادند

رییس جمهوری رای مردم به دولت را مشروط به اعتدال و عمل به وعده ها دانست و با تاکید بر اینکه مشروعیت ما منوط به خدمت به مردم است، گفت: دولت وظیفه ای بالاتر از تولید و اشتغال ندارد و رشد بالا و تحول اقتصادی جز با هماهنگی و جذب سرمایه و فناوری ممکن نیست. حجت الاسلام دکتر حسن روحانی در اولین جلسه هیات دو

پیام قدردانی اذری جهرمی پس از اخذ رای اعتماد مجلس

اذری جهرمی پس از اخذ رای اعتماد از نمایندگان مجلس، پیام قدردانی صادر کرد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در متن این پیام امده است: بسم الله الرحمن الرحیم به دنبال حضور باشکوه و معنادار ملت شریف ایران در انتخابات 29اردیبهشت و با اعتماد ریاست محترم دول

تعمیق روابط دفاعی با کشورهای منطقه

بی‌گمان اگر امروز دشمن طماع و خیره‌سر، از جمله رژیم اشغالگر قدس و استکبار جهانی به خود جرات تجاوز و تعدی به ملت بزرگ ایران اسلا‌می‌ را نمی‌دهند‌، هراس و دلهره شدید از توانمندی‌های دفاعی کشور و اقتدار نیروهای مسلح است که موجودیت انها را در صورت بروز هرگونه خطا با خطر مواجه خواهد ساخت.

تعمیق روابط دفاعی با کشورهای منطقه

بی‌گمان اگر امروز دشمن طماع و خیره‌سر، از جمله رژیم اشغالگر قدس و استکبار جهانی به خود جرات تجاوز و تعدی به ملت بزرگ ایران اسلا‌می‌ را نمی‌دهند‌، هراس و دلهره شدید از توانمندی‌های دفاعی کشور و اقتدار نیروهای مسلح است که موجودیت انها را در صورت بروز هرگونه خطا با خطر مواجه خواهد ساخت.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ "منصوریان" در عطاری جالینوس

علیرضا منصوریان: هم قهرمان لیگ می شویم، هم در اسیا اقایی می‌کنیم! کارتون:محمدرضا میرشاه ولد

فیلم های خبری

مراسم تقدیر از عوامل فیلم "ماجرای نیمروز"

مراسم تقدیر از عوامل فیلم ماجرای نیمروز توسط خبرگزاری نسیم انلاین، فرهنگ نیوز و مجتمع سرچشمه برگزار شد.